Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script Ücretli İstek - ( Araç Yönetme Script )

Ankar

Üye
FT Kullanıcı
SCRİPT HAKKINDA BİLGİ:

• Sahip olduğum Arabalar için anahtar sistemi oluşturmak istiyorum, araçlarımın tüm anahtarlarını görebileceğimiz bir menü istiyorum. (F2)
- 0:36 1:05 - Bu video'da ki verdiğim süreler arasında ki tüm sistemi istiyorum.
• Önümde farklı bir kişi varsa menüden kopyaladığım araç anahtarını o kişiye verebilmek istiyorum. (F2)
• Orijinal anahtar sahibine bağlıdır. Mağazada araç satılmaz, sadece orijinal anahtarın sahibi, başka bir kişiye vermek için mağazada araç anahtarının bir kopyasını oluşturabilir.
• Bir anahtar dükkanı istiyorsum, bir komutla anahtar dükkanını açabilmek ve haritanın neresinde olursanız olun o pazardan sahip olduğum araçların anahtarın bir kopyasını satın alabilmek istiyorum. (Yalnızca sahip olduğunuz araçlar için geçerlidir.)
• Ve ayrıca bu pazarı Pnj olarak istiyorum.

• Bu projeyi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yapacak .DEV Arıyorum.
• Bu projeyi yapıldıktan sonra .DEV Herhangi kaynak kodunu paylaşamaz, Projeyi farklı bir yerde yayınlayamaz, Kullanamaz.

!EMRΛINZ#2227
Discord üzerinden bana ulaş dostum.

SCRİPT HAKKINDA BİLGİ:

• Sahip olduğum Arabalar için anahtar sistemi oluşturmak istiyorum, araçlarımın tüm anahtarlarını görebileceğimiz bir menü istiyorum. (F2)
- 0:36 1:05 - Bu video'da ki verdiğim süreler arasında ki tüm sistemi istiyorum.
• Önümde farklı bir kişi varsa menüden kopyaladığım araç anahtarını o kişiye verebilmek istiyorum. (F2)
• Orijinal anahtar sahibine bağlıdır. Mağazada araç satılmaz, sadece orijinal anahtarın sahibi, başka bir kişiye vermek için mağazada araç anahtarının bir kopyasını oluşturabilir.
• Bir anahtar dükkanı istiyorsum, bir komutla anahtar dükkanını açabilmek ve haritanın neresinde olursanız olun o pazardan sahip olduğum araçların anahtarın bir kopyasını satın alabilmek istiyorum. (Yalnızca sahip olduğunuz araçlar için geçerlidir.)
• Ve ayrıca bu pazarı Pnj olarak istiyorum.

• Bu projeyi eksiksiz ve sorunsuz bir şekilde yapacak .DEV Arıyorum.
• Bu projeyi yapıldıktan sonra .DEV Herhangi kaynak kodunu paylaşamaz, Projeyi farklı bir yerde yayınlayamaz, Kullanamaz.
paylaşmış olduğum domino v1 final paketinde istediğin script mevcut her araç için ayrı anahtar oluşur serial nosu ve açıklama kısmında araç plakasını görebilirsin paket bilgisayarımda indirilmiş şekilde mevcut olmadığı için yardımcı olamıyorum indirip kullanabilirsin araç anahtarının aynısı kapı kitleme scriptinde de geçerli

paylaşmış olduğum domino v1 final paketinde istediğin script mevcut her araç için ayrı anahtar oluşur serial nosu ve açıklama kısmında araç plakasını görebilirsin paket bilgisayarımda indirilmiş şekilde mevcut olmadığı için yardımcı olamıyorum indirip kullanabilirsin araç anahtarının aynısı kapı kitleme scriptinde de geçerli
Teşekkürler fakat diğer belirttiğim özellikler ile sıfırdan geliştirecek bir .Dev arıyorum.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!