Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım [UCRETLI] GERÇEK BORSA SİSTEMİ

burakbuluntu

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Burak Buluntu#0587
????????̇ ????? ???????;

50589

0'Dan Yazmış Olduğum Scriptin Çalışma Mantığı ; Eşya Satılınca Değer Kaybetmektedir ve Diğer Satılacak Eşyalar Değer Kazanmaktadır. Anlık Olarak Değerler Otomatik Olarak Değişmektedir.

Yani şu Şekilde 10 Adet Odun Sattığınızda Her Odundan 0.50$ Düşürmekte ve Sattığınız Adet İle Çarpıp Diğer Maden Gibi Mesleklere Kaybettiği Değeri %'sel Olarak Bölmekte ve Diğer Mesleklere Değer Kazandırmaktadır. Yani 1 Odun 100$ Satış Fiyatı Varsa 2 Tane Odun Sattıktan Sonra 99$ Düşecek Maden Gibi Meslekler Değer Arttıracaktır. Bu Sayede Herkes Sürekli Aynı İşi Yapamayacak Veya Oyuncular Kara Borsa Gibi Eşya Stoklamaya Başlayacaktır.

Tek Bu kadar değildir,
Buna Bağlı Olarak Borsa Merkezi Vardır. Borsa Merkezinde Sterlin,TL,Çeyrek-Yarım-Tam Altın,Tektaş Gibi Değerli Eşyalar Vardır Bununda Değeri Satınca veya alınca değişmektedir ve ekstradan 2 saat'de bir değeri rasgale inip çıkmaktadır.

Bütün Legal ve İllegal Mesleklerde Borsa Sistemi Çalışmaktadır ve Değişen Değerler Kalıcıdır, Restartda Sıfırlanmaz. Her Eşyada En Alt Limit ve En Üst Limit Bulunmaktadır İstediğiniz Eşyaya taban limiti vs. Koyabilirsiniz.

Resmon Değeri ; 0.01

İletişim İçin:
Burak Buluntu#0587

Fiyat: 250₺ + Kurulum 250₺ Tek Seferlikdir. Aylık Ödemesi Yoktur.
(
Kurulum İstemezseniz Örnek Vereceğim)

Sistemi Kullanan Sunucular ;

- Burak Oyunda Roleplay,
- Boss Roleplay,
- Kasırga Roleplay

Son düzenleme:
????????̇ ????? ???????;

Ekli dosyayı görüntüle 50589

0'Dan Yazmış Olduğum Scriptin Çalışma Mantığı ; Eşya Satılınca Değer Kaybetmektedir ve Diğer Satılacak Eşyalar Değer Kazanmaktadır. Anlık Olarak Değerler Otomatik Olarak Değişmektedir.

Yani şu Şekilde 10 Adet Odun Sattığınızda Her Odundan 0.50$ Düşürmekte ve Sattığınız Adet İle Çarpıp Diğer Maden Gibi Mesleklere Kaybettiği Değeri %'sel Olarak Bölmekte ve Diğer Mesleklere Değer Kazandırmaktadır. Yani 1 Odun 100$ Satış Fiyatı Varsa 2 Tane Odun Sattıktan Sonra 99$ Düşecek Maden Gibi Meslekler Değer Arttıracaktır. Bu Sayede Herkes Sürekli Aynı İşi Yapamayacak Veya Oyuncular Kara Borsa Gibi Eşya Stoklamaya Başlayacaktır.

Tek Bu kadar değildir,
Buna Bağlı Olarak Borsa Merkezi Vardır. Borsa Merkezinde Sterlin,TL,Çeyrek-Yarım-Tam Altın,Tektaş Gibi Değerli Eşyalar Vardır Bununda Değeri Satınca veya alınca değişmektedir ve ekstradan 2 saat'de bir değeri rasgale inip çıkmaktadır.

Bütün Legal ve İllegal Mesleklerde Borsa Sistemi Çalışmaktadır ve Değişen Değerler Kalıcıdır, Restartda Sıfırlanmaz. Her Eşyada En Alt Limit ve En Üst Limit Bulunmaktadır İstediğiniz Eşyaya taban limiti vs. Koyabilirsiniz.

Resmon Değeri ; 0.01

İletişim İçin:
Burak Buluntu#0587
Ne kadar = ?

Fiyatı Koymayı Atlamışım Konuyu Güncelledim.

anlamadım, thodex'in ney olduğunu bilmiyorum.

Son düzenleme:
sunucumuzuda sorunsuz olarak ve aktif olarak kullanmaktayız.

Onuda Sen Yapmalısın Diye Düşünüyorum
dışarıdan düşününce haklısın ama şöyle düşün satın alanlara scriptlerine sorunsuz entegre ediyorum ileride yeni bir script ekleyince yine entegre ediyorum o yüzden ücret alıyorum.

zamanında temelini yapmıştık, telefona uygulaması yazılacaktı sadece, çok güzel sistem. İnsanlar bundan ücretsiz faydalanmalı tamamlayıp paylaşmayı düşünüyorum

paylaşmanızı dört gözle bekleyenler vardır eminim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!