Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETLİ] GELİŞMİŞ SORUNSUZ - ÇOK UYGUN FİYATLI KASABA PAKETİ

Fiyatı Sizce Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    13

NecoReis

Üye
FT Kullanıcı
Çok uzun zamandır uğraştığım bir paket ve sıfırdan yapıldı.Satın alan kişilere destek sunmayacağım çünkü artık bırakıyorum ve zaten hatası da mevcut değil.Sunucunuza en düşük makine ile bile girseniz kasmayacağına eminim.Düşük sistem isteyen yüksek performanslı bir sunucu.Biraz da resimli olarak bahsedeyim.
Paket Yapımcısı: Arda ERTAN (Leal♄#2871)

[Resim1-2] bu şekilde bulunan yazıların içinde ki Resim"" yazısına tıklarsanız diğer çektiğim konuyla ilgili resimleri de görebilirsiniz.

[Resimlerle Anlatım]

Tamamilye şehir sistemini kasabaya taşıdım.
unknown.png

Galeri de aynı şekilde ve modlu araçlar barındırıyor.

[ ]

Emlakçı ofisini sahilde bulunan lünapark'a ışınlanmaya ayarladım.

[ ]

[İç-Görsel]
unknown.png

Mekanikler sorunsuz çalışmaktadır.Mekanikler derken de sunucunun belirli kasaba bölgelerinde modlu halde bulunan yapıların içine Mekanik permi verilerek modifiye entegre ettim.
unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

unknown.png

İş-kur tamamiyle meslekler ile beraber kasabaya taşıdım.

[ ]

Bankaların yazıları, para çekme ile gelen miktar bugu gibi içerikleri fixledim.
unknown.png

Renkli Silah/Radyo barları mevcut ve Türkçe radyo frekansları ekledim.
unknown.png

dpClothing menüsü de F4 tuşuna atanarak düzenlendi.
unknown.png

Hastane şehirde ki Büyük hastaneye ışınlanacak şekilde ayarlandı ve dışarı çıkış kapalı.Yanda bulunan kapıdan da Ameliyat-haneye geçiş sağlanabiliyor.

[ ]
[ ]
unknown.png

unknown.png

Ev satın-alma ve içlerini IKEA'dan Ev eşyalarını Türkçe satın alarak eve ekleme bugsuz bir şekilde ekledim.350 Tane ev bulunmaktadır.

[ ]
[ ]

unknown.png

unknown.png

[IKEA Görselleri]
unknown.png

unknown.png

[Hastane ve Karakol]

Şeriflere özel olarak hazırlandı.
unknown.png

unknown.png

[Telefon]
Telefonda sorun olmaması ile beraber İnstagram ve Dark Chat mevcuttur.

[ ]

unknown.png

[Hobi Meslekleri]
Bilinen ve sıra-dışı olmayan Üzüm, Karpuz, Kenevir pakette bulunmaktadır ve sıra-dışı olarak da Tırcılık veya Taşımacılık mesleği de denebilir.Eklentisini sağladım.

[ ]

unknown.png

[NPCLER VE DROPLAR]

NPCleri şehirde %20 gibi bir görünüme indirdim.Şehirde etrafta dolaşan yada bazı etkinlikler yapanları görebilme şansınız vardır.Mesela içki içen ve köprü altında yaşayan bir dayıyı çadırların arasında görebilirsiniz.Yolda karşıdan karşıya geçmemek zorunluluğu ile kaldırımlarda görülebilir.Çeteler ve Ballas, Grove NPClerinde silah mevcuttur.Hudlarına giren ve silah sıkan insanlara ateş açabilirler.Fakat ölürlerse bulundurduğu silah gibi itemlerin yere düşmesi engellenmiştir.

[PAKET FİYATI: 80TL]

Fiyat uygun gelirse "Neden?" sorusuna cevap vereyim.FiveM sektörünü bıraktım fakat bırakmadan önce uğraştığım bir paketti.Elimden geldiğince 1 Hafta içinde bitirip Fivem de sadece developerlık yapmadan rol döndürmeye başlamak istedim.Elimde kalan paketi de bir bütçe olarak dönüşmesi benim için iyi bir izlenim olabilir.Bu yüzden ilk paketimi satıyorum ve bu konularda bilgili değilim.Eğer alıcı olursa da önce keseyi açmanız gerekir.Paketi sonradan atıyorum.İyi Günler

[ ]​

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!