Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script [ÜCRETLİ] - GAUNTH ANTİCHEAT - GAC

gaunthlow

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR NORMALDE BEN BİR ANTİ-CHEAT SATICISI DEĞİLİM FAKAT BİLEN BİLİR FİVEM CAMİASINDA HİLECİ OLARAK BİLİNİYORUM, SAHİP OLDUĞUM TÜM METHODLARI FİXLEMİŞ DURUMDAYIM SUNUCUNUZU EN İYİ ŞEKİLDE KORUYABİLECEĞİNDEN EMİNİM VE DİĞER ANTİ-CHEAT SAHİPLERİ İLE ARAMDA ÇOK SORUN VAR AMA BEN BU KONU ÜZERİNDE ONLARLA HERHANGİ BİR İLETİŞİM HALİNDE OLMAMAMIZI İSTİYORUM GEREK YOK TARTIŞMAYA ÇÜNKÜ BU KONU ELEŞTİRİ VEYA TARTIŞMA KONUSU DEĞİLDİR YAPILAN EN UFAK ELEŞTİRİDE GEREKLİ YETKİLİLERE BİLDİRİCEĞİM İSTİYEN ALIR İSTİYEN ALMAZ KALKIPTA SORUN ÇIKARMAYA GEREK YOK!

DİĞER ANTİCHEATLERDEN FARKI NEDİR ?
- BENİM ANTİ-CHEAT'İM TRİGGER GİBİ BİRÇOK EXPLOİT ÜZERİNE YOĞUNLUK GÖSTERMEKTEDİR.

DESTEKLEDİĞİ ALTYAPILAR NELERDİR ?
- ALL FRAMEWORK

RESMON DEĞERLERİ;

BAZI ÖZELLİKLERİN VİDEOLARI;

Anti Jumper
Watch :

Anti Trigger Exploit
Watch :

Anti Godmode
Watch :

Anti Taser Players
Watch :

Anti Kill Players
Watch :

Anti Give Weapon
Watch :

Anti Economy Fucker
Watch :

Anti Item Added
Watch :

Anti Car Spawn
Watch :

Anti Crash Method (Oyuncuları oyundan düşürücek veyahut ping değerlerini etkiliyecek tüm methodlar FİX)

Blacklisted Weapon (Listeye eklediğiniz hiçbir silahı kullanamaz ve ban yer.)

Blacklisted Ped (Listeye eklediğiniz hiçbir ped spawnlanamaz.)

Anti Event Spamming (Listeye eklediğiniz hiçbir event belirli zaman zarfında belirlediğiniz limit dışında kullanılamaz.)

Give Weapon Detected (Her framework'te çalışmaktadır, eğer silah envanterinde yoksa loglar ve oyuncunun silahını geri cebine sokar.)

Blacklisted Car (Listeye eklediğiniz hiçbir aracı spawnlanamaz.)

Blacklisted Word (Listeye eklediğiniz hiçbir kelime gcphone gibi telefonlarda sarı sayfa, twitter, mesajlar filtrelemesi sağlamaktadır.)

Anti Invisible (Görünmezlik açan oyuncuyu loglar ve ekran görüntüsünü iletir, bu sayede kıyafetçi gibi scriptlerin boş görünmez yaptığın ban atmasını sağlamak yerine loglayıp manuel ban atmanızı sağlıyorum.)

Anti Spectate (Birisini admin olmadan izlemeye çalışırsa oyuncu ban yer.)

Anti Particle Players (Hiçbir şekilde kimseye patlamalar oluşturamaz bu sayede oyuncu ban yer.)

Anti Nui Devtools (Nui Devtools açılmasını engeller ve banlar.)

Anti Dance All Players (Herkesi dans ettirmeye çalıştığı anda ban yer.)

Anti Trigger Exploit (Herkesi Kamuya gönderme, Herkesi Kelepçeleme, Herkesi Hapishaneye gönderme gibi Eventleri bizzat script içerisinden sizler için ayarlıyorum çünkü hiçbir ANTİ-CHEAT kendisi tek başına engelleyemez sadece polis olmayan kullanmaya çalıştığında banlar fakat herkes kamuya gitmiş olur eee ne anladık biz bu işten xD yani %100 engelliyorum.)

Anti Godmode (Oyuncunun ölümsüzlüğünü yakalar ve loglar bu sayede bazı esx_ambulancejob scriptlerinin boş ban atmasını engeller manuel ban atmanızı sağlar.)

Anti Stopper
(Scriptlerinizi ve ANTİ-CHEAT'i stoplamasını %80 engeller.)

Bu şekilde daha birçok özellik var, umarım sunucunuzu üst düzeyde koruyacağınızdan çift taraflı emin olarak alışveriş yaparız sizlerle.

LOGLARDAN ÖRNEKLER ;

74398
74406

Önemli Not : KONU TOXİC VE BALTALAYICI YORUMLARA KAPALIDIR AKSİ TAKTİRDE GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM TEŞEKKÜRLER.

Satın almak için discord : gaunthlow#0009

İlk ay 200 TL sonraki aylar 100 TL

DF

Ekli dosyalar

• 1652001544541.png
    1652001544541.png
    13.2 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleme:
hayirli 11 sayfalar ?

DF
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR NORMALDE BEN BİR ANTİ-CHEAT SATICISI DEĞİLİM FAKAT BİLEN BİLİR FİVEM CAMİASINDA HİLECİ OLARAK BİLİNİYORUM, SAHİP OLDUĞUM TÜM METHODLARI FİXLEMİŞ DURUMDAYIM SUNUCUNUZU EN İYİ ŞEKİLDE KORUYABİLECEĞİNDEN EMİNİM VE DİĞER ANTİ-CHEAT SAHİPLERİ İLE ARAMDA ÇOK SORUN VAR AMA BEN BU KONU ÜZERİNDE ONLARLA HERHANGİ BİR İLETİŞİM HALİNDE OLMAMAMIZI İSTİYORUM GEREK YOK TARTIŞMAYA ÇÜNKÜ BU KONU ELEŞTİRİ VEYA TARTIŞMA KONUSU DEĞİLDİR YAPILAN EN UFAK ELEŞTİRİDE GEREKLİ YETKİLİLERE BİLDİRİCEĞİM İSTİYEN ALIR İSTİYEN ALMAZ KALKIPTA SORUN ÇIKARMAYA GEREK YOK!

DİĞER ANTİCHEATLERDEN FARKI NEDİR ?
- BENİM ANTİ-CHEAT'İM TRİGGER GİBİ BİRÇOK EXPLOİT ÜZERİNE YOĞUNLUK GÖSTERMEKTEDİR.

DESTEKLEDİĞİ ALTYAPILAR NELERDİR ?
- ALL FRAMEWORK

RESMON DEĞERLERİ;

BAZI ÖZELLİKLERİN VİDEOLARI;

Anti Jumper
Watch :

Anti Trigger Exploit
Watch :

Anti Godmode
Watch :

Anti Taser Players
Watch :

Anti Kill Players
Watch :

Anti Give Weapon
Watch :

Anti Economy Fucker
Watch :

Anti Item Added
Watch :

Anti Car Spawn
Watch :

Anti Crash Method (Oyuncuları oyundan düşürücek veyahut ping değerlerini etkiliyecek tüm methodlar FİX)

Blacklisted Weapon (Listeye eklediğiniz hiçbir silahı kullanamaz ve ban yer.)

Blacklisted Ped (Listeye eklediğiniz hiçbir ped spawnlanamaz.)

Anti Event Spamming (Listeye eklediğiniz hiçbir event belirli zaman zarfında belirlediğiniz limit dışında kullanılamaz.)

Give Weapon Detected (Her framework'te çalışmaktadır, eğer silah envanterinde yoksa loglar ve oyuncunun silahını geri cebine sokar.)

Blacklisted Car (Listeye eklediğiniz hiçbir aracı spawnlanamaz.)

Blacklisted Word (Listeye eklediğiniz hiçbir kelime gcphone gibi telefonlarda sarı sayfa, twitter, mesajlar filtrelemesi sağlamaktadır.)

Anti Invisible (Görünmezlik açan oyuncuyu loglar ve ekran görüntüsünü iletir, bu sayede kıyafetçi gibi scriptlerin boş görünmez yaptığın ban atmasını sağlamak yerine loglayıp manuel ban atmanızı sağlıyorum.)

Anti Spectate (Birisini admin olmadan izlemeye çalışırsa oyuncu ban yer.)

Anti Particle Players (Hiçbir şekilde kimseye patlamalar oluşturamaz bu sayede oyuncu ban yer.)

Anti Nui Devtools (Nui Devtools açılmasını engeller ve banlar.)

Anti Dance All Players (Herkesi dans ettirmeye çalıştığı anda ban yer.)

Anti Trigger Exploit (Herkesi Kamuya gönderme, Herkesi Kelepçeleme, Herkesi Hapishaneye gönderme gibi Eventleri bizzat script içerisinden sizler için ayarlıyorum çünkü hiçbir ANTİ-CHEAT kendisi tek başına engelleyemez sadece polis olmayan kullanmaya çalıştığında banlar fakat herkes kamuya gitmiş olur eee ne anladık biz bu işten xD yani %100 engelliyorum.)

Anti Godmode (Oyuncunun ölümsüzlüğünü yakalar ve loglar bu sayede bazı esx_ambulancejob scriptlerinin boş ban atmasını engeller manuel ban atmanızı sağlar.)

Anti Stopper
(Scriptlerinizi ve ANTİ-CHEAT'i stoplamasını %80 engeller.)

Bu şekilde daha birçok özellik var, umarım sunucunuzu üst düzeyde koruyacağınızdan çift taraflı emin olarak alışveriş yaparız sizlerle.

LOGLARDAN ÖRNEKLER ;

Ekli dosyayı görüntüle 74398
Ekli dosyayı görüntüle 74406

Önemli Not : KONU TOXİC VE BALTALAYICI YORUMLARA KAPALIDIR AKSİ TAKTİRDE GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM TEŞEKKÜRLER.

Satın almak için discord : gaunthlow#0009

bedava olan özellikleri satma
1652389930845.png

DF
mert baran paketi yapmayı bırakıp rajona gelmiş +rep
bedava olan özellikleri satma
Ekli dosyayı görüntüle 74532

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!