Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [Ücretli] "fullstack" Developer Hizmeti

Frooz

Üye
FT Kullanıcı
Discord
akafrooz#7673
silinebilir

Son düzenleme:
referanslar eklendi + up

"fullstack" bir tanımdır. back-end ve front-end i iyi bilen kişilere fullstack developer denir.
konunda daha çok fivemden bahsetmişsin verdiğin hizmet web development mi yoksa fivem mi ? eğer fivem ise başlık bunu yansıtmıyor.

iyi çalışmalar

"fullstack" bir tanımdır. back-end ve front-end i iyi bilen kişilere fullstack developer denir.
konunda daha çok fivemden bahsetmişsin verdiğin hizmet web development mi yoksa fivem mi ? eğer fivem ise başlık bunu yansıtmıyor.

iyi çalışmalar

Şöyle konuşmak gerekirse. Fullstack'ı kendimde client-server side olarak tanımlıyorum. Keşke büyük font kullanmasaydınız.

Şöyle konuşmak gerekirse. Fullstack'ı kendimde client-server side olarak tanımlıyorum. Keşke büyük font kullanmasaydınız.
insanlar arasında yaygınlaşmış ve kabul görmüş olan bir kelimeyi kendince farklı anlamda kullanman yanlış olmuş.

kendimde web development ile ilgilendiğim için ekip arakdaşları aramaktayım
başlığı gördüğüm an direkt konuna tıkladım meğer FiveM imiş :D

client-side ve server-side yazabilen programcılara "informed programmer" denmektedir
istersen konunun başlığını olması gerektiği gibi değiştirebilir

insanlar arasında yaygınlaşmış ve kabul görmüş olan bir kelimeyi kendince farklı anlamda kullanman yanlış olmuş.

client-side ve server-side yazabilen programcılara "informed programmer" denmektedir
Web ile uğraşmaktayım ek olarak web okuyorum yardımcı olabilceğim bir konu varmı ?

Pekii gülüm. Şöyle konuşmak gerekirse zaten server ya da client side yazan birisi normal olarak karşılığı olarak diğer side'ı yazabiliyor. Sadece fonksiyon ve kullanım değişiklileri var.

• Adınız: Gürkan
  • Yaşınız: 19
  • Yaşadığınız Yer: Antalya
  • Daha Önceki Admin'lik Tecrübeniz: Detayları aşağıda belirteceğim.
  • Günlük Online Süreniz: Hafta içleri sabah 8'den gece 2'ye kadar. Hafta sonları öğlen 12'den sabah 8'e kadar.
  • Özellikleriniz: Detayları aşağıda belirteceğim.
  • İletişim Adresi (Discord, Skype vb.): akafrooz#7673
  • Diğer / Ek: Detayları aşağıda belirteceğim.
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Selam, bir, iki yıldır bu sektörde bulunuyorum. Bilenler eskilerden bilir. İşimi temiz ve ucuz yaparım. Dışarı çıkmadığım sürece bilgisayar başında oluyorum. Ayrıyeten yapacak olduğum script, fix işlemlerinde bir sorun çıktığı zaman tam destek sağlayacağım.

Aktif olarak RAGE:MP ve alt:V üzerinde kodlama yapıyorum. Bildiğiniz gibi FiveM'de hazır scriptler var ve sepete koy topla yapıyorsunuz. RAGE:MP ve alt:V'de her şeyi sıfırdan yazıyorsunuz 1 tane bile hazır script yok. FiveM'de developerim diye geçinenler bu ortama gelince yamulacağını biliyorum.

Bildiklerim : C#, pawn, LUA, html, css, typescript, nodejs, javascript.

Referanslar:
VRP
CreedRP

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
ulaşabilir misin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!