Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] FULL QB-CORE YENİ NESİL GELİŞMİŞ ROLEPLAY PAKETİ

Dostum yorumun için teşekkürler ama paketin içeriğini görmeden ki içeriğinin böyle olmadığını ikimizde biliyoruz. Sadece "Türkçeleştirmissin" demek biraz basit sadece Türkçeleştirme görüyorsan bu pakette open source paylaşabilirsin yapıp. Ayrıca target + polyzone + lokalizasyon değildir sadece mesele bir çok gereksiz thread kullanımı gereksiz method kullanımı sciprtlerde ki dosyalama vs gibi unsurlara dikkat edilmiştir. Extra olarakta paket oluşturulurken resources bazında SOLID & Clean Code gibi prensiplere dikkat ederek bu paketi oluşturdum. Kullandığım her hangi bir 3 parti scripti içine atıp sadece çalıştırmadım. Taktir edersin ki bunlarda emek vakit bilgi alacak şeyler bir işi eleştirmekten ziyade biraz düşünüp üstünde ne kadar emek harcandığını düşünmeni tavsiye ederim yoksa eleştirmek en kolay iyi forumlar.

Son düzenleme:
Su anda QBCore paketine target + polyzone + localisation a gecirdigimizi biliyorsundur sen de o zaman, PR lere bakabilirsin halihazirda onay bekleyen.
Emegine saygim var, sonuçta Türkcelestirmissin ama yaptigimiz standard paketten pek bir ayricalik göremedim (Türkcelestirmelerini de yapiyorum, yakinda qbcore full Türkce olur).
Dostum paketi bizzat ben kullanıyorum, sadece qbcore'un scriptlerini atmak değil olay, birbirine bağlamak, exportlarını yapmak, türkçeleştirmek, scriptleri geliştirmek ve daha fazlası zaten yetiyor satabilmesine. Şuan fivem'de satılan hiçbir paketten eksisi yok artısı olduğu konular var. Scriptlerin hiç biri default olarak kalmamış hepsi üzerinde geliştirme veya düzenleme mevcut. Fiyatını değerinde hakeden bir paket. Detaylı kullanmadan anlamak tabii ki zor.

Dostum paketi bizzat ben kullanıyorum, sadece qbcore'un scriptlerini atmak değil olay, birbirine bağlamak, exportlarını yapmak, türkçeleştirmek, scriptleri geliştirmek ve daha fazlası zaten yetiyor satabilmesine. Şuan fivem'de satılan hiçbir paketten eksisi yok artısı olduğu konular var. Scriptlerin hiç biri default olarak kalmamış hepsi üzerinde geliştirme veya düzenleme mevcut. Fiyatını değerinde hakeden bir paket. Detaylı kullanmadan anlamak tabii ki zor.
Illaki öyledir, dedigim gibi emegine saygim var ama bedava olan (hala gelistirilmekte) bir paketi Türkcelestirilip (elimden geldigince hepsini çevirmeye çalisiyorum github de) full trigger qb-target ( ) kullanip satmak ne denli etik.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!