Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETLİ] FAE-ROLEX - Rolex Satışı

fAemeister

Üye
FT Kullanıcı
Discord
fAemeister. #6898
Daha önceden tanıtımını yapmış olduğum ROLEX SATIŞI scriptinin son halini şekillendirip FivemTurk piyasasına sürmeye karar verdim. Önceki konuyu görmemiş olanlar için tekrardan scriptin tanıtımını yapayım.

Çalışma mantığı şu şekilde

12113

Belirli bir lokasyonda bulunan noktaya gidip "E" tuşuna bastığınız zaman teslimata başlarsınız.

12114

Müşteri mapinizde bu şekilde işaretlenir

12115

Müşterinin yanına gidip tekrardan "E" tuşuna bastığınızda müşteriye satışı gerçekleştirirsiniz.

12116

Bu şekilde 7(isteğe göre arttırılabilir) müşteriye satış yaptıktan sonra teslimatı tamamlarsınız.

Fiyatla ve scriptle alakalı bilgiler için discord kanalıma katılabilirsiniz:

Emeğine saygı duyup zekasına hayran kaldığım iş arkadaşıma iyi satışlar diliyorum ?

Başarılı, hayırlı satışlar emeğine sağlık

Hayırlı satışlar.

Bu NP-Drugs değil mi sadece türkçeleştirilmesi yapılmış sanırsam.

Hayır, NP-Drugs değil. Öyle olsa burada satışını yapmaya çalışmam zaten. Bir süredir uğraştığım ve sıfırdan bizzat yazdığım bir script bu. Evet, bazı sunucuları örnek alarak yazdım. Amacım onların kalitesinde bir script oluşturmaktı. Başardığımı da düşünüyorum...

Bu NP-Drugs değil mi sadece türkçeleştirilmesi yapılmış sanırsam.
np drugdeliveries sc'sinin sadece clienti var, serverini kendin yazman lazım. Zaten aynı emeğe tekabül ederdi onu yapsa bile. Baltalamaya gerek yok.

Daha önceden tanıtımını yapmış olduğum ROLEX SATIŞI scriptinin son halini şekillendirip FivemTurk piyasasına sürmeye karar verdim. Önceki konuyu görmemiş olanlar için tekrardan scriptin tanıtımını yapayım.

Çalışma mantığı şu şekilde

Ekli dosyayı görüntüle 12113

Belirli bir lokasyonda bulunan noktaya gidip "E" tuşuna bastığınız zaman teslimata başlarsınız.

Ekli dosyayı görüntüle 12114

Müşteri mapinizde bu şekilde işaretlenir

Ekli dosyayı görüntüle 12115

Müşterinin yanına gidip tekrardan "E" tuşuna bastığınızda müşteriye satışı gerçekleştirirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 12116

Bu şekilde 7(isteğe göre arttırılabilir) müşteriye satış yaptıktan sonra teslimatı tamamlarsınız.

Fiyatla ve scriptle alakalı bilgiler için discord kanalıma katılabilirsiniz:

Öncelikle başarılı sistem, merak ettiğim birşey var. Lisans sistemini nasıl sağladınız, yani alan birinin dağıtmasını nasıl engellediniz?

Güzel paylaşım, emeğine sağlık, iyi satışlar.

eline sağlık , hayırlı satışlar

Yorumlarınız ve dilekleriniz için teşekkür ederim.

Lisans sistemini fizzfau fizzfau yardımıyla yaptım. Siz scripti satın aldığınız zaman sunucunuzun IP adresine lisans kayıt ediyoruz böylece script sadece o sunucuda çalışabilir halde oluyor.

Güzel yorumları için herkese teşekkür ederiz

12328

GÜNCELLEME:
-
Animasyonlar düzenlendi!
- Satış yaptıktan sonra NPC'lerden nadir eşya kazanma eklendi! (configten verilen eşya ayarlanabilir)
- Scriptin fiyatı güncellendi

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!