Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] DynasieV1 M3 | ÖZEL MESLEKLER | +100 OYUNCU | DÜŞÜK RESMON | FPS BOOST | UYGUN FIYAT

Dynasie

Üye
FT Kullanıcı
Discord
tae#1575
[DYNASIEV1]
Merhaba dostlarım, paket hakkında fotoğraflar, videolar aşağıda yer almaktadır.
Konumun altına baltalayıcı yorumlar geleceğine %100 eminim.Bir yetkili konu uzamadan hızla destek olabilirse çok sevinirim.

[PAKET TANITIM]

[BANKA]
Sadece tasarımlı ve kolay kullanıma sahip, özellikle hızlı işlemler tamamen stabil çalışmaktadır
[
]
44224

[KAÇAK SİGARA]
Farklı noktalardan alıcılarla iletişime geçip kapıya teslim yapıyorsunuz.Bu sırada polisin sizi durdurma riski var, role uyumlu :)
[
]
44225

[ÜZÜM SUYU KAÇAKÇILIĞI]
Üzüm toplayıp, üzümleri ezerek ve alkol katarak şarap yapıyorsunuz.Daha sonra bu şarapları gerekli noktalara teslim ediyorsunuz
[
]
44227

[MOTEL]
Her sunucuya bağlanan oyuncuya rastgele oda verilir ve onun dışında kimse deposunu açamaz! Motel MLO sistemlidir
[
]
44228

[EV SISTEMI]
Henüz kimse M3 Envanter için EV Sistemi yayınlamadı ve bende entegreleyerek paketime uyarladım.Forumda paylaştım fakat hala çok kullanıcısı yok.Pakette olması değerlendirilip kullanıma artmasını sağlayabilir :)
[
]
44229

[RESMON DEĞERİ]
Orta derece sistemim olmasına rağmen bu sistemde sunucuda 1.90 Resmon değeri görüyorum :D
44230
44231

Ayarları uyguladığıma inanmayacak arkadaşlar için bir fotoğraf daha :)

44232

[F3]
Sade ve kullanışlı bir teması var
44233

Ayrıca mekaniklerin araç tamir etmesi için depolarından "Tamir Kiti" almaları zorunludur.Yoksa tamir edemezsiniz...LSPD veya Marketlerde kit satılmaktadır fakat Mekanikler bölgelerinden daha uyguna satın alıp tamir ediyorlar.Mekanikler için olan Kit Marketi de sadece mechanic mesleğine sahip oyuncular görebilir!

[İletişim Bilgileri]
Discord: muamed talla#1881
Ek Fotoğraflara da buradan ulaşabilirsiniz..

Paket fiyatı değişiklik gösterebilir bu yüzden sabit bir fiyat veremiyorum.Fiyat konusunda orta yol bulunur :)

Konu üzerindeki discord bağlantısı kaldırılıp doğru kategoriye taşınmıştır​

İyi Satışlar

Konuyla ilgili olmayan mesajlar tarafımca kaldırılmıştır.

Konu baltalayıcı yorumlar tarafımca temizlenmiştir devamı halinde kişilere uyarı verilecektir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!