Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[ÜCRETLİ] DİSCORD SESLİ MÜLAKAT SİSTEMİ

floxysalvatore

Üye
FT Kullanıcı
Türkiye'de hiç yapılmamış bir sistemi yapıyorum şuan da yapay zeka destekli sesli bir şekilde discord botu üzerinden mülakata geçebiliyorsunuz. Yakında güncel video / fotoğraf bırakacağım.

Projeyi bitirince ücretli olarak yapmayı planlıyorum forum üzerinden ya da discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. discord: //

-- # GÜNCELLEME # --
Artık bot sesde ismimizi sorup, ismimizi söylersek algılayıp değiştiriyor.

Son düzenleme:
Herhangi bir satış yapmak istiyorsanız hesabınızı onaylamanız gerekiyor. Onay Sistemi Hakkında
Tanıtım yapmak istiyorsanız görsel eklemeniz gerekiyor.
Şuanda her hangi bir şey kesin değil projeyi yarıda bırakıp ücretsiz olarakda paylaşabilirim. Hala proje üstünde çalışıyor bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.

Yapılmamış değil YAPILDI. Sadece fivem sunucularında kullanılmıyor gereksiz bir şey.

Örnek gösterebilir misin? Yapay zeka destekli bir mülakat sesli sistem gibi birşey görmedim.
Bir public sunucusunda kullanılıyor. msii api si ile hangi sunucuda varsa otomatik düzeltiyor felan kişi yanlış söylerse sistemler gelişmiş

Bir public sunucusunda kullanılıyor. msii api si ile hangi sunucuda varsa otomatik düzeltiyor felan kişi yanlış söylerse sistemler gelişmiş
Benim dediğim sistem ses ile algılanan yöntem ile yapıyorum ben yoksa o kişinin diğer sunuculardaki ismini çekip yaparım sorun değil o.

hangi version

Hocam bu sistem zaten yıllar önce hayata geçirilip tutulmayan ve sadece public sunucularında olan bir sistem. Yolun açık olsun ama o kadar da heveslenmemeni öneririm.

Hocam bu sistem zaten yıllar önce hayata geçirilip tutulmayan ve sadece public sunucularında olan bir sistem. Yolun açık olsun ama o kadar da heveslenmemeni öneririm.
+ umut diye bir dostum yapmıştı aktif şekilde githubu

umutxyp ( botu paylaşmadı videoları falan da kaldırdı kanka )

+ umut diye bir dostum yapmıştı aktif şekilde githubu

umutxyp ( botu paylaşmadı videoları falan da kaldırdı kanka )
Kendim de denedim. Bundan yaklaşık 3-4 sene önce yapmıştım tutmadı. Üniversite projem için GPT 4 API satın almıştım. Tekrar denedim bu projeyi hayata geçirmeyi. Maalesef yine tüm çabalara rağmen tutmadı. Çevrem genişti fakat tüm arkadaşlarım bile kanka bu dünyanın en gereksizi olmuş diyordu. Sağlık olsun hocam.

Kendim de denedim. Bundan yaklaşık 3-4 sene önce yapmıştım tutmadı. Üniversite projem için GPT 4 API satın almıştım. Tekrar denedim bu projeyi hayata geçirmeyi. Maalesef yine tüm çabalara rağmen tutmadı. Çevrem genişti fakat tüm arkadaşlarım bile kanka bu dünyanın en gereksizi olmuş diyordu. Sağlık olsun hocam.
Speech to text apisi için bir sürü seçenek var.geceleri mülakata gelen insanlar var onlar için gerekli olabiliyor ve mülakat görevlisine gerek kalmaz.

Son düzenleme:
Merhabalar öncelikle Biz bu sistemi bir kaç ay önce yapıp bazı sunuculara sunmuştuk ve geri dönüşler almıştık bütün sunuculardada Bu sistemin FiveM sunucusu için elverişli olmadığı yararından çok zararının olduğu yönünde geri bildirimler aldık, Bu botu public sunucularında kullanabilirsin ama FiveM sunucularında kimse kullanmaz hevesini kırmak gibi olmasın çünkü FiveM sunucularında Mülakatlar yoruma dayalı oluyor değişik bir mülakat sistemi mevcut yinede başarılar umarım emeğinin karşılığını alırsın.

Merhabalar öncelikle Biz bu sistemi bir kaç ay önce yapıp bazı sunuculara sunmuştuk ve geri dönüşler almıştık bütün sunuculardada Bu sistemin FiveM sunucusu için elverişli olmadığı yararından çok zararının olduğu yönünde geri bildirimler aldık, Bu botu public sunucularında kullanabilirsin ama FiveM sunucularında kimse kullanmaz hevesini kırmak gibi olmasın çünkü FiveM sunucularında Mülakatlar yoruma dayalı oluyor değişik bir mülakat sistemi mevcut yinede başarılar umarım emeğinin karşılığını alırsın.
Hangi apiyi kullanıyordunuz acaba ve botun herhangi bir videosu var mı? Örnek olarak bakacağım. Düzenleme: Galiba form olarak gönderiyordunuz benim dediğim direk konuşarak yazıya döküyor sistem olarak otomatik mülakat diyebilirim.

Son düzenleme:
Hangi apiyi kullanıyordunuz acaba ve botun herhangi bir videosu var mı? Örnek olarak bakacağım. Düzenleme: Galiba form olarak gönderiyordunuz benim dediğim direk konuşarak yazıya döküyor sistem olarak otomatik mülakat diyebilirim.
Form değil konuşarak oluyordu ancak dediğim gibi verilen cevaplar doğrumu yanlış mı bot ölçücek kapasitede olmadığı için mülakatlar yorum tabanında olduğu için sunucuda mülakata giren herkes neredeyse kayıt oluyordu troll ler low rp ler bunu bot ayırt edemiyor sonuçta ayrıca bir bot sadece bir kişinin mülakatını alabilir bi sunucuya aynı anda 5 kişi gelse 5 bot yapar amaç sistemi hızlandırmaksa bu şekilde olmalı bu sistem bize saçma geldiği için geliştirmeyi durdurduk.

Form değil konuşarak oluyordu ancak dediğim gibi verilen cevaplar doğrumu yanlış mı bot ölçücek kapasitede olmadığı için mülakatlar yorum tabanında olduğu için sunucuda mülakata giren herkes neredeyse kayıt oluyordu troll ler low rp ler bunu bot ayırt edemiyor sonuçta ayrıca bir bot sadece bir kişinin mülakatını alabilir bi sunucuya aynı anda 5 kişi gelse 5 bot yapar amaç sistemi hızlandırmaksa bu şekilde olmalı bu sistem bize saçma geldiği için geliştirmeyi durdurduk.
Cevapları kontrol eden bir sisteme sahip bir bottu. Tekrar yapımına başladım, bilgisayarıma format attım botu yedeklemeyi unutttum.

Cevapları kontrol eden bir sisteme sahip bir bottu. Tekrar yapımına başladım, bilgisayarıma format attım botu yedeklemeyi unutttum.
Bak şimdi Bir Yorum Sorusunu Örneğin;

Yolda Giderken Bir Adamı Bıçakladı Sonra Üzerinden Araba İle Geçti Bla Bla

Bu Roldeki Hatalar Ne Sorusunun Belkide 100 Lerce Cevabı Olabilir Sonuçta Bir Yorum Sorusudur Ve Sen Bota Bu Yorumun Doğruluğunu Kontrol Ettirirsin Ama Sıfırdan Bir Yapay Zeka Yazman Gerekicektir Buda Çok Zahmetli Bir İş Olduğu Bu Sistem Kolay Bir Şekilde Yapılmaz Ancak Şunların Cevabını Alabilirsin;

BOT: Rolsüz Adam Öldürme Nedir
Oyuncu: RDM

Dediğinde Bunu Kontrol Ettirebilirsin Ama Benim Dediğimi Yaptıramazsın Ve FiveM Mülakatları Eskisi Gibi Terim Üzerine Değil Artık Bir Çoğu Hikayeli Sorular Sorarak Yapıyor Mülakatı Yinede Kolay Gelsin.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!