Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum [ÜCRETLİ] DEVELOPER HİZMETİ +145 Referans

+rep İşlerinden Çok Memnunum Sadece Ben Değil Birçok Arkadaşıma Da Önerdim Her İşin Üstesinden Kalktı

DF
Konu uplama mesajlarınız temizlenmiştir. Tekrarlandığı taktirde ban atılacaktır.

DF
Referansım sunucum 80 çekiyor kendisiyle beraber çalışarak yaptık öneririm.

DF
Bazı gereksiz spam atılan yorumlara aldanış etmeyiniz

kimse sana durduk yere düşman olmaz uc*be Java herkes ne yaptığını biliyor videom dahi var dostum AuraV'den kalma herkes fırsatçı e*ik olduğunu biliyor boş boş zırlamaaaaaa türeme herif

DF
kimse sana durduk yere düşman olmaz uc*be Java herkes ne yaptığını biliyor videom dahi var dostum AuraV'den kalma herkes fırsatçı e*ik olduğunu biliyor boş boş zırlamaaaaaa türeme herif
hahahaah komik çocuk seni fivem le alakası bile olmayan kendine developer diyen çocuklardan birisin sizin gibi türemeler yüzünden böyle forumlar kirleniyor zaten ordan burdan buldukların ile bişeyler yapmaya çalışıyorsun yazık etme kendine konumu kirletme boşuna AuraV nin hizmeti iptal oldu rahat durmadıkları için

DF
hahahaah komik çocuk seni fivem le alakası bile olmayan kendine developer diyen çocuklardan birisin sizin gibi türemeler yüzünden böyle forumlar kirleniyor zaten ordan buldukların ile bişeyler yapmaya çalışıyorsun yazık etme kendine konumu kirletme boşuna AuraV nin hizmeti iptal oldu rahat durmadıkları için

Bunlar sadece bazıları ama olsun dostum senin gibi küçük işler yaparak büyümüyorum ben bir yere girdiğim zaman kalırım orda kalitemi belli ederim forumda bir kere developerlik konusu açmadım elim boşa düştüğü zaman gidip varsa discord adresimi bırakıyorum sen ise elinde iş olmasına rağmen başka işleride alıyorsun kaliten kayboluyor abi tavsiyesi olarak al bunu yapma kuzum yapmaa

DF

Ekli dosyalar

• x.png
    x.png
    128.5 KB · Görüntüleme: 16
  • xx.png
    xx.png
    129.7 KB · Görüntüleme: 15
  • xxx.png
    xxx.png
    18.7 KB · Görüntüleme: 14
  • xxxx.png
    xxxx.png
    101.1 KB · Görüntüleme: 14
  • xxxxx.png
    xxxxx.png
    13.9 KB · Görüntüleme: 13
  • xxxxxx.png
    xxxxxx.png
    121.7 KB · Görüntüleme: 12
  • xxxxxxx.png
    xxxxxxx.png
    119.8 KB · Görüntüleme: 12
  • xxxxxxxx.png
    xxxxxxxx.png
    120.3 KB · Görüntüleme: 16
Bunlar sadece bazıları ama olsun dostum senin gibi küçük işler yaparak büyümüyorum ben bir yere girdiğim zaman kalırım orda kalitemi belli ederim forumda bir kere developerlik konusu açmadım elim boşa düştüğü zaman gidip varsa discord adresimi bırakıyorum sen ise elinde iş olmasına rağmen başka işleride alıyorsun kaliten kayboluyor abi tavsiyesi olarak al bunu yapma kuzum yapmaa
Attığın görsel ne alaka olum İŞQWDLİŞQWLDİQŞWDLİŞQWLD abi tavsiyesi diyor config düzenlemeyi bilmeyen çocukmu diyor bana bunu // tekisin kardeşim dünki konuşmayı bilmeyen çocuk bugün abi çektirmeye çalışıyor kendine iş varken iş alırım demekki yapabiliyorum sen tek işle uğraşırken demekki bir çok projeye vesile oluyorum farkımızda bu ya

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:
Attığın görsel ne alaka olum İŞQWDLİŞQWLDİQŞWDLİŞQWLD abi tavsiyesi diyor config düzenlemeyi bilmeyen çocukmu diyor bana bunu veledi zinanın tekisin kardeşim dünki konuşmayı bilmeyen çocuk bugün abi çekiyor herkeze iş varken iş alırım demekki yapabiliyorum sen tek işle uğraşırken demekki bir çok projeye vesile oluyorum farkımızda bu ya

hani diyorsunya ordan burdan bulduklarınla birşeyler yapmaya çalışıyorsun diye elimde boştu biraz kudurtmak istedim ;)
ekstra olarak ne anlatıyon veledi zina falan dostum sen açlıktan ağzın kokuyor abi onu satıyım bunu satıyım diye gta 5 mods taki şeyleri bile satmaya çalışıyorsun ne zaman senin adın geçse herkes kin kusuyor sana nereye gitsem bu böyle oldu böyle olacakta bu kafayla çok gitmezsin sen, daha fazla prim yok sana kovdum huzurumdan

DF
hani diyorsunya ordan burdan bulduklarınla birşeyler yapmaya çalışıyorsun diye elimde boştu biraz kudurtmak istedim ;)
ekstra olarak ne anlatıyon veledi zina falan dostum sen açlıktan ağzın kokuyor abi onu satıyım bunu satıyım diye gta 5 mods taki şeyleri bile satmaya çalışıyorsun ne zaman senin adın geçse herkes kin kusuyor sana nereye gitsem bu böyle oldu böyle olacakta bu kafayla çok gitmezsin sen, daha fazla prim yok sana kovdum huzurumdan
:D şuan bile gel diyorlar gitmiyorum uğraşılmaz gereksiz insanlarla hala bizim keyimizi kullanıyorlar benim paketi almaya çalışıyorlar adam akıllı işini yapsaydın gerek kalmazdı ben onu yaparım ben bunu yaparım diyipde makine ye girip ekrana bakarak 31 Çekip yarım saat sonra hocam fivem desteklemiyor yapamıyoruz bunu diyen kim acaba :D boş boş yerede manasız görseller atıp yok boşdu yok bunu yapim kudurttum felan deyip de kendini kandırma sadece vakit çalıyorsun birazda beni güldürüyorsun günlük tavuk döner parasına çalışıp kokan ağzının kokusunu dindirmeye devam et dostum

DF
:D şuan bile gel diyorlar gitmiyorum uğraşılmaz gereksiz insanlarla hala bizim keyimizi kullanıyorlar benim paketi almaya çalışıyorlar adam akıllı işini yapsaydın gerek kalmazdı ben onu yaparım ben bunu yaparım diyipde makine ye girip ekrana bakarak 31 Çekip yarım saat sonra hocam fivem desteklemiyor yapamıyoruz bunu diyen kim acaba :D boş boş yerede manasız görseller atıp yok boşdu yok bunu yapim kudurttum felan deyip de kendini kandırma sadece vakit çalıyorsun birazda beni güldürüyorsun günlük tavuk döner parasına çalışıp kokan ağzının kokusunu dindirmeye devam et dostum

prim vermicektim dostum ama hatırlıyorsan eğer ben nerde ve ne hakkında öyle bir cümle kullandım acaba söylermisin

DF
prim vermicektim dostum ama hatırlıyorsan eğer ben nerde ve ne hakkında öyle bir cümle kullandım acaba söylermisin
Yeter bu kadar sana verdiğim katkı abi tavsiyesi milletin konusuna bişeyler yazıpda insanları rahatsız etme prim kasamassın aşşalanırsın belli zaten küçüklüğünden beri tranvalar yaşamışsın dışlanarak şimdide kime saldırıcağını bilmiyorsun kendini küçük düşürüyorsun başka bir anlamı yok yeter sana bu kadar prim şimdi gidip ağlıyarak günlüğüne yazabilirsin

DF
Attığın görsel ne alaka olum İŞQWDLİŞQWLDİQŞWDLİŞQWLD abi tavsiyesi diyor config düzenlemeyi bilmeyen çocukmu diyor bana bunu // tekisin kardeşim dünki konuşmayı bilmeyen çocuk bugün abi çektirmeye çalışıyor kendine iş varken iş alırım demekki yapabiliyorum sen tek işle uğraşırken demekki bir çok projeye vesile oluyorum farkımızda bu ya
Merhabalar,

Hakaret İçerikli Mesaj Temizlenip Gerekli İşlem Uygulanmıştır.

İyi Forumlar. Saygılarımla...

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!