Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot Ücretli Botlarıyla Beraber Discord Sunucusu Arıyorum.

Voldemort

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar açmayı düşündüğümüz sunucumuz için kullanıma hazır bir discord sunucusu satın almak istiyorum, göze hitap eden, ''!ip, !aktif'' basit komutların ötesine geçebilecek botlardan oluşan, istekler doğrultusunda geliştirilebilecek hazır bir sunucu istiyorum.
Zaman ayırabilecek kişiler forum üzerinden mesaj yoluyla ulaşabilir veya yoruma discord adınızı yazarsanız ben sizlere ulaşabilirim..

Kendi sunucunuza özel bot yapabilirim (!aktif !kayıt !wh) gibi ve discord sunucusu hazırlayabilirim ryper ☆'#2049

Merhabalar açmayı düşündüğümüz sunucumuz için kullanıma hazır bir discord sunucusu satın almak istiyorum, göze hitap eden, ''!ip, !aktif'' basit komutların ötesine geçebilecek botlardan oluşan, istekler doğrultusunda geliştirilebilecek hazır bir sunucu istiyorum.
Zaman ayırabilecek kişiler forum üzerinden mesaj yoluyla ulaşabilir veya yoruma discord adınızı yazarsanız ben sizlere ulaşabilirim..
ben ilgilenmiyorum ama arkadaşım bu işle ilgileniyor referansları var
TFezz#3555

Aspect#7086

Metin#2714 hazır bot ve discord direkt teslim

maybe be later#9700 Sunucuya özel Ticket sistemi, Server status, Özelden mesaj yazdırma, bota odalardan mesaj yazdırma, discord sunucusu, ve botta istediğin özellik. ulaşırsan yardımcı olurum.

Merhaba. Eyüp#8035 üzerinden ulaşırsanız yardımcı olabilirim.
Tıklayarak forum üzerindeki konuma gidebilirsiniz.Her türlü komut ve sunucu için yardımcı olabilirim

İsteğinize özel bot yapabilirim iletişim için discord kullanıcı adım grawiz

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!