Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket [ÜCRETLİ] %30 İNDİRİM | ZİRVE PACK V4 HAZIR | QBTOESX İNFİNİTY | GELİŞMİŞ META SİSTEMLER

Bir Müşterimize böyle bir dönüş yapılmış sizin tarafınızdan;

61166

Sql kurulumuyla alakalı problem yaşadığınızı söylemişsiniz. Bundan hemen önce geçen konuşmamızda

61167

Kuramayacağınızı tahmin ettiğimden mitigation yapabileceğimi söylüyorum sonra ise müşterimizi hosting sorunu diyip yarı yolda bırakıyorsunuz.

61168
61169

20 Dakika içerisinde sql'inizde ki tüm schemalara bağlı hatalar düzeltilip müşterimize kurulum yapılmıştır.

En basit hatalar; (Karşınıza çıkan hatayı okumayı deneyin eğer null value kabul etmiyorsa ısrarla longtext,mediumtext'e null value atamayın)

61171

Kurulmaz denen cihaza format atılmadan kurulan sql yedeği :D

61170

Uzun lafın kısası tecrübe yetersizliği olarak değerlendirdiğim için tavsiye etmiyorum forum kullanıcılarıma ve yönetim olarak ise size müşterilerinizle daha özverili çalışmalar yürütmelisiniz. Her şeyi biliyorum moduna girip yardım istememek ve müşterinizi mağdur etmek ticari olarak yakışı kalan bir davranış değil

DF

Ekli dosyayı görüntüle 61166

Sql kurulumuyla alakalı problem yaşadığınızı söylemişsiniz. Bundan hemen önce geçen konuşmamızda

Ekli dosyayı görüntüle 61167

Kuramayacağınızı tahmin ettiğimden mitigation yapabileceğimi söylüyorum sonra ise müşterimizi hosting sorunu diyip yarı yolda bırakıyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 61168
Ekli dosyayı görüntüle 61169

20 Dakika içerisinde sql'inizde ki tüm schemalara bağlı hatalar düzeltilip müşterimize kurulum yapılmıştır.

En basit hatalar; (Karşınıza çıkan hatayı okumayı deneyin eğer null value kabul etmiyorsa ısrarla longtext,mediumtext'e null value atamayın)

Ekli dosyayı görüntüle 61171

Ekli dosyayı görüntüle 61170

Uzun lafın kısası tecrübe yetersizliği olarak değerlendirdiğim için tavsiye etmiyorum forum kullanıcılarıma ve yönetim olarak ise size müşterilerinizle daha özverili çalışmalar yürütmelisiniz. Her şeyi biliyorum moduna girip yardım istememek ve müşterinizi mağdur etmek ticari olarak yakışı kalan bir davranış değil

Xampp in sorunu oran 3206 port sorunu vardı bir sorun buda benle alakalı bir durum olmadığı için bende youtube de çözümleri bulunduğunu söyledim izliyerek yapabileceğini belirttim kendisi izlemiş port değişikliği yapmış pakettende gerekli değişiklikleri developerinin yapması gerekmekte. sonuçta benlik bir durum değil ondan sonra beni gruba dahil etti sizin ile mesajlardada göründüğü gibi bende size bilgim olduğunu dedim ve bilgimde mevcuttu ama bu benlik bir durum olmadığı için çözümü bende değilde developeriniz ile veya sağlayıcısı ile çözmesi gerekte olduğunu belirttim sonuçta ben bir paket satıyorum developerlik hizmeti değil ve mobil durumdayken açıkladım bu durumu mobilde olmama rağmen yardımcı olmaya çalıştım benlik bir sorun olmamasına rağmen ben paketi sorunsuz bir şekilde teslim ederim lisans kurulumunu sağlarım xampp de veya 2. bir uygulamada çıkan soruna ben o anki müsaitlik durumuma göre yardımcı olabilirim sadece ben paketi satıyorum developerlik değil :)

DF
Son düzenleme:

Ekli dosyayı görüntüle 61166

Ekli dosyayı görüntüle 61167

Ekli dosyayı görüntüle 61168
Ekli dosyayı görüntüle 61169

Ekli dosyayı görüntüle 61171

Ekli dosyayı görüntüle 61170

Yaani kısa ve öz şekilde açıklıyayım 2. bir xampp harici bir uygulama kullanacaksa veya port değişikliği yapacaksa bunun paket veya sql üzerindeki değişikliğinide kendisi yapması lazım

DF
Konu içeriğindeki sanal sunucu reklamı kaldırılıp, konu sahibine uyarı puanı verilmiştir.​

DF
//

DF
Moderatör tarafında düzenlendi:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!