Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

?????? ???????? ♕ ?? ?Ü???? ?İ??????? ♕ ???? ???????? ?Ç?? ♕ ???? ????????

AlwaysRP

Üye
FT Kullanıcı
yesil-kiripto.gif

Always Gaming Community olarak sizlere sıfırdan inşa edilmiş , tamamen özel FiveM sunucumuzu duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.
Bu yazıda sizlere tanıtmak istediğimiz birçok harika özelliklerimiz vardır.

AlwaysRP kimdir?
Always Gaming Community içinde yer alan sunucumuz, büyük bir topluluğun FiveM ve GTA tarafını temsil etmektedir. Topluluğumuz, aktif olarak birçok çevrimiçi sunucuda kendini her noktada kanıtlamış ve yaklaşık 2 senedir kaliteli RolePlay ve sürekli eğlenceyi hedeflemektedir. Yönetim ekibimiz, sunucunun kuruluşundan beri aynı azim ve kararlılıkla ilerlemektedir. Her yaş kitlesinden oyuncunun isteklerini karşılamak adına, her yaş aralığından oyuncuyu yetkili ekibimiz bünyesinde barındırmaktayız. Amacımız ve hedefimiz, bulunduğumuz mecrada herkese eşit ve kaliteli rol deneyimini sürekli bir şekilde yaşatmaktır. Tek bir sunucu değil bir oyun topluluğu olduğumuzdan dolayı kendimize has başvuru sürecinden geçtikten sonra, kendi geliştirici ekibimiz tarafından yaratılmış eşsiz şehir scriptleri, yüksek fps alabileceğiniz bir altyapı, sosyal rp ve karakter gelişimlerine eğilmiş rol sistemi ile HardRP’nin verdiği zevki siz oyuncularımıza sürekli bir şekilde sunup, eğlencenin kelime anlamını değiştireceğiz!

Bazı fotoğraflar eski kasaba sistemimizden çekilmiştir.

Şu anda sunucumuzda The Families, Los Aztecas için ekipler, EMS, Los Santos Vagos ve LSPD için de oyuncular aramaktayız.Sunucumuz da whitelist kaydınızı yaptıktan sonra başvurabilirsiniz.

Haritada işaretlenmiş olan konumdan taksinizi alabilirsiniz.
Taksinizi aldıktan sonra, F1 menünüzden NPC görevini seçtikten sonra haritada işaretlenmiş olan konuma gidiniz. Konuma gittikten sonra ise sizi bekleyen NPC’yi aracınıza alınız.
Aracınıza aldıktan sonra ise NPC’nin işaretlediği konuma NPC’yi bırakınız.

Ceb356.jpg

Haritada işaretli olan konumdan kamyonculuk mesleğinde kullanılan aracınızı alabilirsiniz.

Haritada işaretli olan konuma aracınızın arkasında bulunan malzemeleri teslim ediniz.
İşlemleri yaptıktan sonra aracınızı aldığınız noktaya geri gelip aracınızı teslim edip paranızı alabilirsiniz.

PM8KVd.jpg

Haritada bulunan konumdan gidip çekici aracınızı alabilirsiniz.

F1 menüden meslek kısmına geldiğinizde açılan ekrandan Toggle NPC'ye tıkladıktan sonra haritada işaretli olan konuma gidiniz.
İşaretli olan konuma gittikten sonra bulunan arabanın yanına yaklaşıp F1 menüden vinç seçeneğine tıklayınız. Tıkladığınız zaman araba çekicinin üstüne çıkartılıyor.
Arabayı çekilen araçlara getirdiğiniz zaman tekrardan F1 menüden vinç seçeneğine tıklayıp görevi bitirebilirsiniz. Görevi bitirdikten sonra içeriden paranızı almayı unutmayınız.

T9aAMN.jpg

Eğlenceli bir meslek deneyimi yaşayabileceğiniz sosisli satış mesleği.

B3Jyc7.jpg

Eğlenceli bir meslek deneyimi yaşayabileceğiniz balıkçılık mesleği.
Not : 250 balık üstünde başka balıklar yakalayabilirsiniz!

bgMtNl.png

VE SKYDIVING

Arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz eğlenceli bir aktivite deneyimi.

Bir tekne satın alabilir veya kiralayabilirsiniz. Dalış ekipmanı satın alıp, dalış yapabilirsiniz. Haritada mercan için dalış yapabileceğiniz daire içine alınmış alanları görüyorsunuz. Bu mercanı Sea World adlı bir mağazada toplayabilir ve satabilirsiniz. Burada dalış takımınızı da satın alabilirsiniz. Etkinleştirmek için envanterinizde ki dalış tüpünü kullanabilirsiniz.
pjwu99.png

Sürekli kullandığınız tuşları rahatça kullanabilmek için tuşlarınızı daha rahat erişebileceğiniz yerlere atayabilirsiniz.

HWyGTy.png

Haritada çeşitli konumlarda bayiler var, bu bayilere gidip gerekli eşyaları satın alabilirsiniz. Sattığınızdan ne kazanabileceğiniz ve satıcıdan neler alabileceğiniz sokak itibarınıza bağlıdır. Bunu görevler yaparak inşa edebilirsiniz.

PmpSKo.png

Rol yaparak emlakçıdan istediğiniz bir evi satın alabilirsiniz. Harita üzerinde bulunabilecek herhangi bir evi, hatta standart bir iç mekana sahip olmayan evleri bile satın alabilirsiniz. Reklamlara bir göz atın. - Şehre girdiğinizde evinizde uyanmayı seçebilirsiniz. - Evinizi tamamen kendiniz döşeyebilir, boş bir iç mekan elde edebilirsiniz, bir şeyler satın alabilir ve istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. - Evinize kenevir bitkisi koyabilirsiniz. Bunun için kendiniz dikmeniz gereken tohumlara ihtiyacınız var. Bitkileri de korumalısınız, aksi takdirde ölürler ve hasat alamazsınız. (Dikkatli olun çünkü polis evinizi basabilir ve tüm tohumlarınıza el koyabilir). - Evlerinizin girişlerinde kamera vardır. - Bir başkasının evini soyabilirsiniz. Hasat ettiğiniz otları sokaklarda satabilirsiniz.

4H8OPb.png

Polis adli kanıtlara dayanarak izler toplayabilir ve sizi izleyebilir. Örneğin ; Bir çatışma sırasında kana veya bazı öğelere parmaklarınızla dokunduğunuzda izler bırakırsınız. Sunucuda bulunan bütün silahlarda seri numarası mevcuttur. Herhangi bir şekilde silah sıkıldığı zaman yerde mermi kovanı da bulabilirler.

2JaxW9.png

Bütün bankalar soyulabilir fakat hepsi büyüklüğüne göre teçhizat istemektedir.

7dUOgH.png

Haritada ki belirli evlere girmek mümkündür, burada bir kaç şey bulabilirsiniz : mücevher,para, yiyecek veya içecek düşünün. Ama elbette bu kadar ile bitmiyor, bu yüzden gerisini kendiniz bulmanız gerekecek.

Hızlı kullanım için envanterinizde 1'den 5'e kadar yuvalar mevcuttur. Aynı zamanda envanterinizde bütün eşyaların açıklamaları mevcuttur. Ayrıca birleştirebileceğiniz bazı öğeler de var. Küçük bir örnek, envanterinizde sarma kağıtları ve yabancı otlarınız varsa, bunları birlikte kullanabilir ve birleştirme işlemini tamamlayabilirsiniz.

eQFgYb.png

Hapisten kaçmak mümkün, dışarıdan kapıları hackleyen insanlara ihtiyacınız var. Kapıları hacklemek için belirli teçhizatlara ihtiyacınız var, buraya nasıl geleceğiniz sizin el becerinize bağlıdır.

ae8PFJ.png

Bir tezgahta bir şeyler üretmek mümkündür, Tecrübenize göre farklı öğeler üretme şansınız var.

Ve daha niceleri ...

Kıyafetlerinizi giyip çıkartmak için kolaylaştırılmış kıyafet menüsü.(düzenlendi)

dp.png

Maksimum kullanılabilirliği göz önünde bulunduran gelişmiş radyal menü.

radial.png

Daha kolay erişim sağlayabileceksiniz.

fR1xFv.png

Arabanın motor ömrünü belirlemektedir.

0EMqjS.png

Gerçek bir mekanik deneyimi yaşayabilmeniz için uğraşılmış bir mekanik.

4peZYi.png

Bize vakit ayırdığınız için teşekkürler..

4 arkadaş geldik şu an çok mutluyuz yönetim çok ilgili destek taleplerine anında cevap veriyorlar. Sistemleri alışılmışın dışında her gün yeni şeyler öğreniyoruz. Sürekli rol ortamı sunuyorlar!!!

Yaklaşık 4-5 tane farklı sunucuda oynadım. Fakat hepsinde destekte fail rp ler ile uğraşmaktan rol yapamıyordum. Daha sonra burayı buldum. Whitelist formunu doldurdum. Form gerçekten troll - lowrp ci insanların geçemeyeceği bir form sunucuda herkes birbirine rol pasladığı için çok güzel roller dönüyor. Ve herkes oyundan zevk alıyor. Bi problem olduğu zaman destek taleplerine çok hızlı cevap verip hızlıca çözüm üretiyorlar. Her gün farklı ve eğlenceli roller dönüyor. Arkadaşımla bu server a geldik ve şuanda Always Gaming Community üyesi olduğum için kendimi şanslı hissediyorum. Gerçekten sunucu içersinde fail rp power gaming vs. olaylar olmuyor. Çok kaliteli bir rol ortamı var tam aradığım rolü burada buldum. Herkes in ön yargısını yenip burayı bir denemesi lazım eminim ki çok büyük zevk alacaksınız.

Daha önceden Vorp ta oynadım fakat daha sonradan sunucu biraz boka sardığı için ayrıldım. Ve Always Roleplay i buldum. yaklaşık 1 haftadır oynuyorum. Ve Rol yelpazesi, rol kalitesi açısından diğer büyük serverlar dan farksız. Gerek adminler gerek normal oyuncular rol içersinde eğlenmeniz için ellerinden geleni yapıyor ve sunucudaki her saniye oynamaktan zevk alıyorsunuz. Scriptleri gerçekten sağlam ve kendine özgün scriptleri var. 3 arkadaş geldik kendi aramızda hafif illegal rol döndürüyoruz. Bunu yaparken bize çok güzel roller paslayan admin ekibine de buradan teşekkürlerimi sunuyorum. Gerçekten burayı denemeniz lazım.

Gerçekten mükemmel bir server. Gerek script bakımından, gerek oyuncu ve yetkili bakımından çok iyi bir server. Rol kalitesi çok iyi, adminlerin rol pası çok iyi ve kaliteli. Adamlarda bir head admin var, mükemmel bir insan ona özellikle selam olsun. Kesinlikle denemelisiniz. :)

Sunucumuza her gün yenilikler gelmeye devam ediyor.Hepinizi bekleriz..

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!