Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Twitter ´yuklenmiyen foto

su1994

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba Fivem Forumu,

Böyle bir sorunla karsi karsiyayim, bunu yasian birini de bulamadim.
Twitter´daki fotolar yuklenmiyor ne yaptiysam. Her pencere modunu boyutunu denedim.
Fivem sildim geri yukledim, data silindi. Baskasinin ayarlarini aldim kendi dosyama attim yine de sorunu bullamadim.
Acaba bu sorunla karsilasan ve cozumunu bilen bana lutfen ulasabilirmi.

Tesekrurler.

Marry Su .

Ekli dosyalar

• twitter.png
    twitter.png
    153.2 KB · Görüntüleme: 28
Sorun ekran kartınızla alakalı olabilir ve konu taşınmıştır

Ekran kartim hep ayniydi 5 gun once olan sey birden bozulmasi ekran kartimdan oldunu dusunmiyorum acikcasi.

Tesekrürler .
Aynı sunucu mu? yoksa bozuk olan ve bozuk olmayan sunucular farklı mı

Suncuda benden baska 100 kisi daha var onlar boyle bir sorunla karsilasmyior sadece bende cikiyor bu sorun. Kendisi ile konustum aama kendisi de bir cozum bulamadigi icin bende buraya yazayim belki ayni hatayi alan baska biri daha vardir diye ? Ruqen yagizhere

Ben de anlayamadım.Ekran kartınız güncel mi?

Sanırım oyun içerisinde erişim sağlayamıyorsunuz, dns veya vpn ayarlarınızı gözden geçirmeniz erişim sağlamanıza sebep olacaktır fakat gene de tam çözüm değil

Sanırım oyun içerisinde erişim sağlayamıyorsunuz, dns veya vpn ayarlarınızı gözden geçirmeniz erişim sağlamanıza sebep olacaktır fakat gene de tam çözüm değil

Tesekrur ederim root gercekten vpn ile alakaliymis , degistirdim ve oldu.

Cok Tesekrur ederim.

Merhaba öncelikle Twitterdaki resimleri bir upload sitesi üzerinden çeker sorunun tam olarak çözüme ulaşması için kendine bir resim belirle Masaüstüne kayıt et daha sonra hızlıresim websitesine upload ederek oradaki sana verilen resim URL kopyala daha sonra twitter resim URL ekleme bölümüne ekle sorunun büyük ihtimalle çözülecektir.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!