Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Türkiyede upload hızları

• Konbuyu başlatan Mafalay
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 1K

Mafalay

Üye
FT Kullanıcı
Genel olarak 5mbps almak için ekstra ücretler ödüyoruz en azından ttnetde böyle suan kontrol ettiğimde türk telekom kullanıyorum ve 118 kbps upload hızım var ve türk telekom kullanmaya basladığımdan beridir bu hız böyle neden bukadar düşük yükseltmek için bir metod felan varmı arayıp sordum kabloyu kontrol edin kafası yapıyorlar ancak 2 ev değiştirdim ve hız aynı saçma sapan işler...

+1 Türkiyede Yaşarken Bu Konuda Çok Problemler Yaşadım İki Katı Fiyat Alarak Bir B1ka Yaramıyorlar

+1 Türkiyede Yaşarken Bu Konuda Çok Problemler Yaşadım İki Katı Fiyat Alarak Bir B1ka Yaramıyorlar
Birde 75 tl para ödüyorum 16mbps download (13 olunca namaz kılıyorum) 118kbps upload (discord da foto paylaşınca direk fivemden düşüyorum :D arkadaşlar robotlaştığımı söylüyor)

Birde 75 tl para ödüyorum 16mbps download (13 olunca namaz kılıyorum) 118kbps upload (discord da foto paylaşınca direk fivemden düşüyorum :D arkadaşlar robotlaştığımı söylüyor)
:D Aşırı Geri Bir Ülke İnternet Konusunda Ne Yazıkki :(

Biraz da binanın altyapısının desteklediği hızdan kaynaklıdır. Eğer ki altyapından eminsen sana özelden bir firma iletebilirim. İnan ki binanın desteklediği tam hızı alıyorum ve bu güne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama Türkiye'nin internet hızında sana katılıyorum. Kullandığımız makinelerde aldığımız hızları insanlar evlerinde alabiliyorlar. Ve bunu da çok uygun bir fiyata yapabiliyorlar. Yapabilecek birşey yok maalesef ancak ve ancak en az 10 yılı olduğunu düşünüyorum iyi bir internete kavuşabilmemiz için ( O sırada yabancı ülkeler ne yapar bilemiyorum ) :D

İnternet konusunda TürkNeti öneririm. Youtube üzerinde vesaire çok çeşitli videoları var.

türknet kullanıyorum çöp
bu resimdeki ticketler hala çözümlenemedi

35Mbit alıyorum fakat sürekli 25 24 e düşüyor bağlantım kopup
şuanda da olduğu gibi modem reslemeden yada onlar güncelleme yapmadan düzelmiyor çoğu zaman max 2 saat 35mbit kullanabiliyorum

Millenicom kullanırken sorunsuzdu geçtiğime pişmanım türknete

TürkNeti öneririm sitesinden kontrol et kaç upload veriyorlar adresine eğer seni tatmin edecek seviyedeyse gözün kapalı geçebilirsin. Adamlar söz verdikleri hizmeti veriyorlar. Bi kötü yanı şubeleri olmadığı için geçiş işlemlerinde dosya kargolama olayları vs. vardı sanırım onun dışında sıkınta yaşamazsın. Online destekden ticket lara en geç 1 gün içinde cevap veriyorlar. Çağrı merkezleri yok.

Turkiyedegi en iyi internet saglayicisi superonline dir. Kullanicisina proxy imkani bile sunar. Atak bile yemezsin.

Ben superonline kullanıyorum bilgisayarıma kabloyla bağlıyorum 35 lik aldığım tam 35 geliyor memlunum öneririm

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    11.9 KB · Görüntüleme: 7
Superonline pahalidir ama hizmetini aksatmaz. Internetiniz bakimlarda bile gitmez. Turktelekom da cok iyi bir saglayici ama cok para odemeniz gerekiyor 70 liraya internet alip turktelekom elestiren birinin elestiri yapmaya hakki yok bence.
Ama turktelekom hizmetini kesiyor ara sira. Bakimlarda vesaire dahil.

Superonline pahalidir ama hizmetini aksatmaz. Internetiniz bakimlarda bile gitmez. Turktelekom da cok iyi bir saglayici ama cok para odemeniz gerekiyor 70 liraya internet alip turktelekom elestiren birinin elestiri yapmaya hakki yok bence.
Ama turktelekom hizmetini kesiyor ara sira. Bakimlarda vesaire dahil.
aldığım hizmet yaklaşık 127 tl ben taahüt yaptığım için 70 ödüyorum 24 mbps lik paketim var bence eleştirmeye hakkım var :/ suan komsum millenicom kullanıyormus sabit 34 mbps interneti olduğunu öğrendim upload hızı 3 mbps olduğunu söyledi altyapımdada sıkıntı yok...

Biraz da binanın altyapısının desteklediği hızdan kaynaklıdır. Eğer ki altyapından eminsen sana özelden bir firma iletebilirim. İnan ki binanın desteklediği tam hızı alıyorum ve bu güne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. Ama Türkiye'nin internet hızında sana katılıyorum. Kullandığımız makinelerde aldığımız hızları insanlar evlerinde alabiliyorlar. Ve bunu da çok uygun bir fiyata yapabiliyorlar. Yapabilecek birşey yok maalesef ancak ve ancak en az 10 yılı olduğunu düşünüyorum iyi bir internete kavuşabilmemiz için ( O sırada yabancı ülkeler ne yapar bilemiyorum ) :D
Anneme 2019 un sonunda 24 aylık taahüt imzalatmışlar kadında bilmeden imzalamış oyüzden firmada değiştiremiyorum...

Anneme 2019 un sonunda 24 aylık taahüt imzalatmışlar kadında bilmeden imzalamış oyüzden firmada değiştiremiyorum...
Türknet ve Netspeed Kullanan birisi olarak iki hizmetten de çok memnun kaldım. Taahhüt derdi de yok. Tam bir F/P Markaları :)
- Türk Telekom'u da kullanan ve taahhüt oltasına takılmış bir kişi olarak bu kadar keyif almadığım bir internet sağlayacısı yok.

Türk telekom kullanıyorum sözde 32 mb'lik paket 2 mb download 1mbit de upload var, internet hızı kötülüğü konusunda rakiplere açığım.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!