Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot Türkiye'de ilk Alpos/Alpos+ Fivem Global Ban Sistemi ve Oyun içi Entegransyon

3 tane rcon komutuna 6 query'e 200tl :p

Bu kadar basit bir şey için 200-400-600₺ yüksek bir fiyat. Discord botu geliştirmek bir insanın sadece birkaç saatini alır ve bunu script'e bağlamaksa eğer nerede ne kullanıldığını biliyorsan birkaç saate yine halledebilirsin. Bu tarz bir basit hizmetin bu kadar yüksek fiyatlarda topluluğa sunulması bana kalırsa sadece para kazanmak için amaçlanmış bir şeydir iyi forumlar

3 tane rcon komutuna 6 query'e 200tl :p
Bu kadar basit bir şey için 200-400-600₺ yüksek bir fiyat. Discord botu geliştirmek bir insanın sadece birkaç saatini alır ve bunu script'e bağlamaksa eğer nerede ne kullanıldığını biliyorsan birkaç saate yine halledebilirsin. Bu tarz bir basit hizmetin bu kadar yüksek fiyatlarda topluluğa sunulması bana kalırsa sadece para kazanmak için amaçlanmış bir şeydir iyi forumlar

Arkadaşlar discord botu geliştirmesi evet basit düzeyde kolay olabilir ama bu kadar büyük bir banlist ve whitelist bilgisine sahip olup bir de oyun içine anlık entegrasyon yapabilen bir arkadaş görmedik piyasada :) Ayrıca referans verdiğim diğer 2 bota da bakmadınız sanırım 3 günlük hazır kodla bot yazan insanlara benzetmeyin .

3 rcon 6 query diyen arkadaşa da saygılar siz yapın biz de görelim böyle bir proje. Böyle bir şeyin yapılmamış ve eksik olduğunu herkes biliyor ya siz de yapın ya da düzgünce destekleyin yapanları kıskanmak yerine.

Arkadaşlar discord botu geliştirmesi evet basit düzeyde kolay olabilir ama bu kadar büyük bir banlist ve whitelist bilgisine sahip olup bir de oyun içine anlık entegrasyon yapabilen bir arkadaş görmedik piyasada :) Ayrıca referans verdiğim diğer 2 bota da bakmadınız sanırım 3 günlük hazır kodla bot yazan insanlara benzetmeyin .

3 rcon 6 query diyen arkadaşa da saygılar siz yapın biz de görelim böyle bir proje. Böyle bir şeyin yapılmamış ve eksik olduğunu herkes biliyor ya siz de yapın ya da düzgünce destekleyin yapanları kıskanmak yerine.
Oyun içine entegrasyon yapmanın pekte zahmet verici bir iş olduğunu düşünmüyorum. Bununla birlikte genel yasaklama(global ban) olarak bahsettiğin şeyin nereden temin edildiği hakkında bir fikrim yok. Tahminimce bir API olabilir ya da öyle rastgele birisi tarafından hileci insanların olası isimlerini veya idlerini kaydettiği bir veritabanı var. Ancak bu şu demek değildir ki bunu yapmak zor ya da bu bir ilk. Hayır, hiçte değil. Bunu yapmak oldukça kolay -ki yapanlarda var- hatta bunu entegre etmek daha da kolay. Her neyse, hazır kod olarak ima ettiğin konuya gelirsekte insanların hazır kodlar kullanmasının pekte sakıncalı bir şey yok çünkü insanlar hâli hazırda yapılmış bir şeyi belki tekrardan yapmak istemiyorlar. Senin gidip yekerliği yeniden icat etmiş olman önceden yapılmadığının anlamına gelmiyor. Diğer 2 bot dediğin botlarında içlerinde çok ahım şahım bir şey görmedim. Sen bir bot geliştiricisiysen bende bir bot geliştiricisiyim. Ve sırf bunun için adında Discord üzerinde insanların bot geliştirirken yardım alabileceği aktif bir topluluğum bile var. Bunları kendimi bu konu hakkında yorum yapabilecek kadar yeterli birisi olduğumu düşündüğüm için söylüyorum. Bu sebepten ötürü bahsettiğin işin bana zor olduğunu ya da başkası tarafından yapılamayacağını/zor olacağını ima etmene gerek yok. Bu konu hakkında tam bilgiye sahip olmayan insanların senin dediklerini kabullenebilir ancak yeteri kadar bilgiye sahip olan insanlar bunun saçmalıktan ibaret olduğunu doğrulayacaktır. Şimdiyse yapıcı bir eleştiri yapayım: Bana kalırsa bu projenin bu şekilde fiyatlandırılması doğru değil ve senin bu şekilde bunun yapımını zor olduğunu ima etmende saçmalık. Cevapların için teşekkür ederim. :>

Son düzenleme:
Şuana kadar toplamda ;

Onaylanan Whitelist : 25921
Toplam Banlist : 13124

Satışına saygım var dostum, emek vermişsin tabi ki istediğin fiyata satabilirsin. Fakat son cümlelerinde tanrı kompleksine girmişsin. FiveM piyasası zaten onlarca kaliteli veya gereksiz scripte, Discord botuna ev sahipliği yapıyor. Keza bu konundaki sistemin entegrasyon kısımını 1 yıl önce hali hazırda olan altyapıyı geliştirerek forumda ücretsiz olarak paylaştım. Konu Linki

Diğer komutlarında zaten 2017 yılından itibaren çoğu code serverlarında veya Github platformunda ev sahipliği yapıyor. Ben bunu bunu yaptım kimse bunu yapamadı diyip ego tatmin etmekten ziyade platformda olan gelişmeleri, insanların neler yaptığını ve daha iyi neler yapabileceğini keşfedip satman ve seni eleştiren insanların yorumlarını dikkate alman hem platforma hemde senin satış oranlarına katkı sağlayacaktır. Umarım kendimi iyi dille ifade edebilmişimdir. İyi satışlar dilerim.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!