Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Harita TÜRK TARZI HASTANE HARİTASI

kadirzxates

VIP Üye
VIP Üye
Merhaba arkadaşlar sizlerle 100% kendi yapımım(ironi) olan Türkleştirilmiş hastaneyi paylaşmak istedim. İstediğiniz gibi düzenleyip kullanabilirsiniz. Sevgiler xD

Kemal Sunalın Polizei filmini çok sevdiğim için onun afişini de tasarıma ekledim. Beğenmezseniz istediğiniz gibi değiştirmekte özgürsünüz. 100% Açık kaynaktır. Türk tipi haritaların devamı gelecektir lütfen bizi takipte kalınız. :)

SPOILER: A101, POLİS KARAKOLU, JANDARMA KARAKOLU, MECLİS BİNASI, BELEDİYE BANKLARI, ŞEHİR CAMİSİ yapılması planlanan haritalar arasındadır. 1 Saate felan biter. :D

ss1.png

ss2.png

Ekli dosyalar

• ss3.png
    ss3.png
    722.8 KB · Görüntüleme: 120
Oo güzel paylaşım neyse modelciyim deyip gezen arkadaş alınmıştır şimdi ve polize filmi de çok severim ellerine sağlık güzel olmuş :D

Ama fivem de onlardan iyisi yokmuş ben öyle duydum ahahaha

Yani aktif edilmesi iyi oldu haritaya ytd giydirmesi yapıp da modeli ben çizdim diyen de ne biliyim. Daha blender veya 3dsmax ne olduğunu bilmiyor arkidiş.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!