Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Tüm araçlara handling paketi

+rep Bir çok kişinin işini göreceğine eminim

araçlar ortalama kaç basıyor?

Selam, Dün 15 Saatimi ayırarak kendi sunucuma özel hazırladığım SB-Handling scriptinin convert halidir. Tüm araçların hızları düşürülmemiş sadece mpheist3 paketinin hızlarına dokunulmuş. Fakat yine de başarılı olmuş ellerine sağlık.
Ortalama hızlarını merak edenler için 120km hızındadır.

Selam, Dün 15 Saatimi ayırarak kendi sunucuma özel hazırladığım SB-Handling scriptinin convert halidir. Tüm araçların hızları düşürülmemiş sadece mpheist3 paketinin hızlarına dokunulmuş. Fakat yine de başarılı olmuş ellerine sağlık.
Ortalama hızlarını merak edenler için 120km hızındadır.
her aracın tek tek hızına baktım hepsinin sen 15 saatini vermişsen bende boş durmadım tüm hepsi kontrol edilmiş halde gerekenlerde düşürülmüştür araçlar araçların çoğu 200 üzerinde basıyo araca göre hızlanma dönüş ve frenlemeleri ayarlarladım t20nin zentornonun süper araçların hızlarına bakarak da anlayabilirsin tek tek localhostumda spawnlayıp denedim ayrıca bikaç dosya indirdim bozuk olanların yerlerini değiştirdim paylaştığın bi handling dosyasını da görmüş değilim

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!