Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

TULPAR RP 2018 YILINDA KURDUĞUMUZ SUNUCUMUZ 2020 YILINDA V2 OLARAK HİZMETİNİZDE DİSCORD.GG/Y4Z4EHV

tulparsec

Üye
FT Kullanıcı

Sunucumuz İ9 9900X işlemci 16gb ram ve ssd ile sizlere hizmet vermekte TULPAR RP olarak sizlere V2 de hazırladığımız güncel script leri sunuyoruz bir sunucuda olmaz sa olmaz en önemli unsuru olan İlgili Yönetim ekibimiz 24 Saat anlayışı ile hizmet vermekte sunucumuza +17 yaş sınırlaması koyduk ama 16 yaşında kaliteli rol yapan kardeşlerimizide herzaman aramızda görmekten mutluluk duyarız sunucumuzda 2 Kardeş olarak 2 Founder var bunlardan biri journalist 48 yaş diğeri kardeşim 34 yaşındadır ve istediğimiz kaliteli rol yapan arkadaşlarımızı kardeşlerimizi ağırlamak eğer sizlerde bize katılmak isterseniz TULPAR RP Kapıları sizlere herzaman açıktır.

SUNUCUMUZDA CARTEL YOK VE AÇMAYIDA DÜŞÜNMÜYORUZ

İLLEGAL MESLEKLER
AFYON
ESRAR
MARUANA
METH

LEGAL MESLEKLER
OTOBUS ŞÖFÖRLÜĞÜ
ODUNCULUK
KASAP
KAMYON ŞÖFÖRÜ
BALIKÇILIK
MADENCİLİK

WHITELIST MESLEKLER /LEGAL
POLİS /LSPD
FBI
ŞERİF / PÖH POLİS ÖZEL HAREKAT
AVUKAT
ADALAET BAKANLIĞI
EMS
4 AYRI MEKANİK KASLARI AYRI
HABER AJANSI
EMLAK
DIAMOND GASINO

WHITELIST MESLEKLER / İLLEGAL
BALLAS
VAGOS
GREEN
LOSTMC

SUNUCUMUZDAN BAZI EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

DF

Ekli dosyalar

• FiveM - [TR]-[Fivem] ?TULPAR RP V2?_  ?İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ? _  ?HIZLI WHITELIST?%100 RP ?_?8D...png
    FiveM - [TR]-[Fivem] ?TULPAR RP V2?_ ?İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ? _ ?HIZLI WHITELIST?%100 RP ?_?8D...png
    3.2 MB · Görüntüleme: 18
  • FiveM - [TR]-[Fivem] ?TULPAR RP V2?_  ?İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ? _  ?HIZLI WHITELIST?%100 RP ?_?8D...png
    FiveM - [TR]-[Fivem] ?TULPAR RP V2?_ ?İLGİLİ YÖNETİM EKİBİ? _ ?HIZLI WHITELIST?%100 RP ?_?8D...png
    3.5 MB · Görüntüleme: 17
    5 MB · Görüntüleme: 15
    4.9 MB · Görüntüleme: 16
    5.2 MB · Görüntüleme: 14
    4.9 MB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Ekli dosyalar

4.1 MB · Görüntüleme: 3
Motel odalarımız

DF

Ekli dosyalar

• FiveM 12.07.2020 09_15_18.png
    FiveM 12.07.2020 09_15_18.png
    3.7 MB · Görüntüleme: 4

Sunucumuz İ9 9900X işlemci 16gb ram ve ssd ile sizlere hizmet vermekte TULPAR RP olarak sizlere V2 de hazırladığımız güncel script leri sunuyoruz bir sunucuda olmaz sa olmaz en önemli unsuru olan İlgili Yönetim ekibimiz 24 Saat anlayışı ile hizmet vermekte sunucumuza +17 yaş sınırlaması koyduk ama 16 yaşında kaliteli rol yapan kardeşlerimizide herzaman aramızda görmekten mutluluk duyarız sunucumuzda 2 Kardeş olarak 2 Founder var bunlardan biri journalist 48 yaş diğeri kardeşim 34 yaşındadır ve istediğimiz kaliteli rol yapan arkadaşlarımızı kardeşlerimizi ağırlamak eğer sizlerde bize katılmak isterseniz TULPAR RP Kapıları sizlere herzaman açıktır.

SUNUCUMUZDA CARTEL YOK VE AÇMAYIDA DÜŞÜNMÜYORUZ

İLLEGAL MESLEKLER
AFYON
ESRAR
MARUANA
METH

LEGAL MESLEKLER
OTOBUS ŞÖFÖRLÜĞÜ
ODUNCULUK
KASAP
KAMYON ŞÖFÖRÜ
BALIKÇILIK
MADENCİLİK

WHITELIST MESLEKLER /LEGAL
POLİS /LSPD
FBI
ŞERİF / PÖH POLİS ÖZEL HAREKAT
AVUKAT
ADALAET BAKANLIĞI
EMS
4 AYRI MEKANİK KASLARI AYRI
HABER AJANSI
EMLAK
DIAMOND GASINO

WHITELIST MESLEKLER / İLLEGAL
BALLAS
VAGOS
GREEN
LOSTMC

SUNUCUMUZDAN BAZI EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

DF

Ekli dosyalar

• FiveM 12.07.2020 09_15_18.png
    FiveM 12.07.2020 09_15_18.png
    3.7 MB · Görüntüleme: 2
SUNUCUMUZ 03/08 PAZARTESİ AÇILIYOR HEPİNİZİ BEKLERİZ

DF

Ekli dosyalar

• anigif1.gif
    anigif1.gif
    419.6 KB · Görüntüleme: 1

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!