Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım Troll & Hilelerin bitimi için bir proje

Bloood

Üye
FT Kullanıcı
Discord
_Bloood#1922
Herkese selamlar;
Tamamen ücretsiz bir proje ayarladık.
Projemiz şu şekilde,
Sunucu sahibisiniz sunucunuza hile veya troll girdi kanıtıyla kişinin hexid ve discord adını sunucumuzda ticket açıp bize atıyorsunuz biz o kişiyi ban sistemine ekleyip sistemi paylaşıyoruz o sistemi kullanan tüm sunucularda o kişi banlı oluyor.
Böylece fivem TR'deki hile ve trollerin azalmasını planlıyoruz.
Konunun altına gereksiz yorumlar yapmak yerine öneriler verirseniz sevinirim.

Discord (İzin Alındı):

Son düzenleme:
+rep güzel proje

Bence çok güzel bir düşünce sunucu sahipleri & adminleri eğer ki uğraşırlarsa hile ve troller oldukça azalır. bende developer olarak bu projeyi destekliyorum

Bence çok güzel bir düşünce sunucu sahipleri & adminleri eğer ki uğraşırlarsa hile ve troller oldukça azalır. bende developer olarak bu projeyi destekliyorum
Teşekkürler ❤️

Herkese selamlar;
Tamamen ücretsiz bir proje ayarladık.
Projemiz şu şekilde,
Sunucu sahibisiniz sunucunuza hile veya troll girdi kanıtıyla kişinin hexid ve discord adını sunucumuzda ticket açıp bize atıyorsunuz biz o kişiyi ban sistemine ekleyip sistemi paylaşıyoruz o sistemi kullanan tüm sunucularda o kişi banlı oluyor.
Böylece fivem TR'deki hile ve trollerin azalmasını planlıyoruz.
Konunun altına gereksiz yorumlar yapmak yerine öneriler verirseniz sevinirim.

Discord (İzin Alındı):
Ciddi anlamda çok mantıklı bir iş tebrikler güzel proje birşey lazım olursa destek vermeye hazırım :) +rep

Şu aralar piyasa üzerine pek hakim değilim fakat atılan ban ne kadar etkili olursa o kadar iyi sonuç alınabileceğini düşünüyorum, tavsiyem token ban sistemine geciş sağlamanız, çünkü yeni rockstar hesabı almak cok basit yani geçiçi engel olursunuz diğer türlü.

çok mantıklı, elinize sağlık, +rep

Şu aralar piyasa üzerine pek hakim değilim fakat atılan ban ne kadar etkili olursa o kadar iyi sonuç alınabileceğini düşünüyorum, tavsiyem token ban sistemine geciş sağlamanız, çünkü yeni rockstar hesabı almak cok basit yani geçiçi engel olursunuz diğer türlü.
Tavsiye için teşekkürler bir düşünelim neden olmasın :)

Mantıklı ve güzel bir proje bir çok sunucuya yardımı dokunur.

Mantıklı ve güzel bir proje bir çok sunucuya yardımı dokunur.
evet gerçekten çoğu sunucu kullanırsa hile ve trollerin çoğunluğu azalır

hex id ve discord renewleyerek giriş yapılacak kanka elinde sonunda trolleri engellemek için bu gibi yöntemler daha önce de denendi başarılı olacağını düşünmüyorum fakat denemen başarmayı denemen iyi
1657190895097.png

Üstelik bunun gibi bir ban sistemi hem scripti kullanan sunucuların hemde kaynağın yasaklanmasına neden olacaktır.

Üstelik bunun gibi bir ban sistemi hem scripti kullanan sunucuların hemde kaynağın yasaklanmasına neden olacaktır.
Fivem bu konu hakkında açıklama vs. yaptığı bir yer var mı? Eğer varsa atabilir misin

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!