Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot TROLL/HİLE SON %90 ENGEL

İnternetten paylaşıma açık bir kodu türkçeleştirip veya gereksiz kod satırlarını değiştirmen onu satabileceğin anlamına gelmiyor :). Ayrıca genelleme yapman çok saçma. Aynı Discord adresinde ben varım ve 8-9 senelik roleplay bilgim var ve 2-3 senelik birisinin gelip bana ''Troll'' demesi üzdü. ^^

İnternetten paylaşıma açık bir kodu türkçeleştirip veya gereksiz kod satırlarını değiştirmen onu satabileceğin anlamına gelmiyor :). Ayrıca genelleme yapman çok saçma. Aynı Discord adresinde ben varım ve 8-9 senelik roleplay bilgim var ve 2-3 senelik birisinin gelip bana ''Troll'' demesi üzdü. ^^
intenleten paylaşıma açık birşey ise paylaşabilirmisin ? ve senin gibi 1 2 kişi var

İstediğim her sunucuyu 5dklığına tarak kafanın server'ından çıkarak trolleyebiliyorum aynen kanka "TROLLERE SON" aynen
kanka bilmeyen çok . Çok iyi biliyorsan daha iyisini kendin yapabilirsin ve çok işe yarıyor :D

Ya kanka tekrar tekrar yorum yapmak istemem ama hakikaten hala çok işe yarıyor falan yazıyorsun. Trollcülerin geneli zaten FiveM'de fake discord bağlı oluyor ve o hesapta o gibi sunucularda olmuyor. %90 yazmışsın birde daha AntiCheat sistemleri %90 engelleyemezken discord sunucu kontrolcü sisteminin %90 engelleyebileceğini öne sürüyorsun. Trajikomik

Ya kanka tekrar tekrar yorum yapmak istemem ama hakikaten hala çok işe yarıyor falan yazıyorsun. Trollcülerin geneli zaten FiveM'de fake discord bağlı oluyor ve o hesapta o gibi sunucularda olmuyor. %90 yazmışsın birde daha AntiCheat sistemleri %90 engelleyemezken discord sunucu kontrolcü sisteminin %90 engelleyebileceğini öne sürüyorsun. Trajikomik
engeliyorum ama sen bilirsin fake hesaplar ile de girilmiyor zaten telefon e posta doğrulaması ekleyince fake hesap ta gelemiyor

ve ayrıca tekrar söylüyorum bu sadece bi uyarı %100 engel değil elbete olucak adamlar istese de çıkar yapar ama yapmayan çok ve işe yarıyor ama %100 değil ve anlamıyorum niye böyle kötü yorum yapıyorsunuz eyer iyisini biliyorsanız siz yapabilirsiniz.

Ön yargıyla yaklaşmaktan başka bi şey olmamış

Konuyu Baltalayıcı Yorumlar Temizlenmiştir​

+

Son düzenleme:
Nekadar saçma değil mi şu "bu internette paylaşıldı / alıp editlemişsin" cart curt lafları, adam kendim yaptım diyorsa kendisi yapmıştır. İnternette de elbette aynı veya benzeri türden bot vardır fakat farklı yazım mantığı ile yazılmış içerikler olabilir. Midemi bulandırıyorsunuz.
Adam zaten ucuz bir miktardan satışını yapıyor al veya alma gelipte burda karalamaya yönelik ithamlarda bulunmanız hoş bir şey değil.
Ama yine şahsi fikrimce malesefki bu bot hileye veya trolle engel değil bir nevi uyarı niteliğinde.

Nekadar saçma değil mi şu "bu internette paylaşıldı / alıp editlemişsin" cart curt lafları, adam kendim yaptım diyorsa kendisi yapmıştır. İnternette de elbette aynı veya benzeri türden bot vardır fakat farklı yazım mantığı ile yazılmış içerikler olabilir. Midemi bulandırıyorsunuz.
Adam zaten ucuz bir miktardan satışını yapıyor al veya alma gelipte burda karalamaya yönelik ithamlarda bulunmanız hoş bir şey değil.
Ama yine şahsi fikrimce malesefki bu bot hileye veya trolle engel değil bir nevi uyarı niteliğinde.
deyerli yorum için teşekür ederim anlamıyorlar sanırım bunun %100 değil uyarı olduğunu

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hileler/Troller genelikle bir dc de bulunuyorlar örneğin tarak kafanın discord u genelikle hepsi troll ve bunu önleyecek bir bot tasarlarım bot o sunucularda olan adamları tesipt edip bunu log atıp o kişiye hile/troll diye rol veriyor yektileleri troll veya hile olabilcieğinden uyarıyor sistem geliştirmeye açıktır önerilerinizi dikkate alarak ta gelişytiyiroumEkli dosyayı görüntüle 57994
Ekli dosyayı görüntüle 57877

HEK#1892 iletişim için

Fiyatı : 30TL ( sınırsız )
beyler kesinlikle çalışıyor sunucuma aldım tavisye ederim +rep

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!