Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot TROLL/HİLE SON %90 ENGEL

Dostum sistemin güzel hoş ama biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. umarım güzel yerlere getirirsin sistemini kolay gelsin şimdiden +rep
teşekür ederim böyle yorum yapsanız daha iyi olur zaten gelişirlemsi için yorumlara dikkaet ediyorum

sistemine laf etmedim ben sadece önerimi sundum o sunucudaki herkesi banlamak yerine benim yaptığım tarzda sadece istediğin kişi banlayabilirsin bunu söyledim benim fikrim bu tabiki başkası başka türlüde düşünebilir
Sunucudan banlamıyor loga atıp ona hile/troll diye rol veriyor resimdeki mesajı diyorsan ben onu yanlış yazdım

+

+

Peki asıl soru şu, bu botu tarak kafanın sunucusuna nasıl ekleteceksin

Peki asıl soru şu, bu botu tarak kafanın sunucusuna nasıl ekleteceksin
işte o nu halletim bot o sunucuda değil o yüzden satıyorum zaten özel bir sistem yazdım onun için ve sadece o değil 20 tane sunucu var

Troll sunucuları buraya yazarsanız onlarında eklerim yardımcı olmuş olursunuz

++

konunuzu 24 saatte bir öne çıkarabilirsiniz aksi takdirde uyarı alıcaksınız

tarak kafanın sunucusunda veya ona benzer sunucularda bulunan kullanıcıları troll olarak nitelendirmek aşırı saçma.

tarak kafanın sunucusunda veya ona benzer sunucularda bulunan kullanıcıları troll olarak nitelendirmek aşırı saçma.
troll olarak nitelendirmek saçma değil çünkü insanlar başaka insanları zevkini bozmaya hakaret etmeye hakına sahip değil ve o discord sunucuda olan kişilerde genel olarak öyle zaten %90 yazıyor hepsi değil elbete ama büyük bir önlem

troll olarak nitelendirmek saçma değil çünkü insanlar başaka insanları zevkini bozmaya hakaret etmeye hakına sahip değil ve o discord sunucuda olan kişilerde genel olarak öyle zaten %90 yazıyor hepsi değil elbete ama büyük bir önlem
Trollemeyi flan savunmadım sunucu da bulunan herkes troll olucak diye bir şey yok onu ifade etmeye çalışıyorum. Sen bu oluşturduğun sistem ile %10luk oyuncu kısmını da elemiş oluyorsun.

Trollemeyi flan savunmadım sunucu da bulunan herkes troll olucak diye bir şey yok onu ifade etmeye çalışıyorum. Sen bu oluşturduğun sistem ile %10luk oyuncu kısmını da elemiş oluyorsun.
%10luk kısımda bu adamların takipçisi ben bu kişilerden çok bir farkı olacağını düşünmüyorum trollcülerden

ben bu sistemle sunucumdan baya bi trollü engeldim hile yide ve sunucumda hergün troll varken artık troll yok belki vardır 1 2 öyle olmayan ama vardı 25 kişi troll ona yapabileceğimiz birşey yok

Son düzenleme:
30TL'lik sisteme bu kadar saçma yorumlar yapıp sistemi bu şekilde eleştirmenizin yanlış olduğunu düşünüyorum. Gelen kişiler bu sunucudaysa loglara atılır admin ekibide kişileri ona göre inceleyebilir veya yan hesapdan o sunucudaki eylemlerini, konuşmalarını kontrol edebilir. Fakat benim düşüncem rol vermemesi daha iyi olabilir.

30TL'lik sisteme bu kadar saçma yorumlar yapıp sistemi bu şekilde eleştirmenizin yanlış olduğunu düşünüyorum. Gelen kişiler bu sunucudaysa loglara atılır admin ekibide kişileri ona göre inceleyebilir veya yan hesapdan o sunucudaki eylemlerini, konuşmalarını kontrol edebilir. Fakat benim düşüncem rol vermemesi daha iyi olabilir.
teşekürler deyerli yorumun için dediğim gibi eksikleri var şeyleri var ben rolü yetkili ekip için dikat etsinler diye verdim bunu yapmamasınıda sağlayabiliriz zor değil önerin için teşekür ederim bazı insanlar olucak hep kötülemek istiyen

Yaptığın sistem komik ve gereksiz bu yüzden çabuk duyurulmuş umarım bu siteyi daha güzel şeyler için kullanırsın.

Yaptığın sistem komik ve gereksiz bu yüzden çabuk duyurulmuş umarım bu siteyi daha güzel şeyler için kullanırsın.
yaptığım sistem komik değil ve güzel çalışıyor işede yarıyor sana öyle gelebir ama sonuçlarıda var elimde istersen atabilirim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!