Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Discord Bot TROLL/HİLE SON %90 ENGEL

şöyle birşey var tarak kafa evet trollcü olabilir ama bu onun dsicordunda olan kişilerin sunucuyu trolleyeceği anlamına gelmiyor. bunun için anticheat tarzı bi sistem yapabilirsin discord botundan ziyade örneğin içerisinde daha önce sunucuyu trolleyen kişilerin bilgileri olur ve sunucuya giriş yaptığı zaman haber verir. discord sunucusunda olduğu için troll/hile permi vermesi biraz mantıksız olmuş sistemin güzel ama geliştirilmesi lazım kişisel görüşüm bu şekilde
görüşün için teşekür ederim bunu sistemden ayarlayabiliyorsun zaten sadece log kanalına uyardıda geçer
tarak kafanın sunucusunda reklam veren insanlarda bulunuyor bende vermiştim hatta yani troll amaçlı bir sunucu değil yaptığın sistem aşırı saçma
dediğim gibi tarak kafıyı örnek olarak verdim zaten bunu istersen ayarlaya biliyorsun hangi sunucular olacak ve bu sadece uyarı sistemi kişiyi direk banlamıyor hile veya troll olabilir diye yetkiliyi uyarıyor
güzel bi sistem değil ücretsiz paylaşılsa iyi olabilir ama troller sadece tarak kafa sunucusu ile bitmiyor
geliştirilmesi lazım ve genel olarak troller non wl lerde olabilir
şöyle söyleyim ücretsiz paylaşma konusuna sistem beni uğraştırdı ve bu sunucularda olması gerekiyor botun ki kullanıcıları algılasın ama bunu farklı bir şekilde yaptım zaten bu sadece uyarı sistemi %100 demedim ve zaten istersen istedğin sunucuyu eklereyebiliyorsun komut üzerinden zaten sadece tarak kafa değil 20 tane sunucu var böyle

Son düzenleme:
bunun satılması pek doğru değil çünkü her dcde bulunan trollcü olmuyor onun yerine bir blacklist sistemi yapıp onu loga aktarabilirdin, yinede ellerine sağlık
şöyle bu sistem hayla geliştiriyorum tam bitğini zaman black list sitemi de paylaşacağım global olucak ister global özeliği açabilecesin veya kapatabiliceksiz önerin için teşekürler

adamın discordunda diye trolcümü oluyor :oops:

benim yazdığımı baypaslayamayınca sne :D ( ironidir !! fake hesapla gelerek baypaslanabilir )
arkadaşlar sadece bir önlem yaptım ve işe yaracağını düşündüm böyle yapmanıza gerek yok eyer beyenmiyorsanız kendiniz iyisini yapabilirsiniz

arkadaşlar sadece bir önlem yaptım ve işe yaracağını düşündüm böyle yapmanıza gerek yok eyer beyenmiyorsanız kendiniz iyisini yapabilirsiniz
Dostum sistemin güzel hoş ama biraz daha geliştirilmesi gerekiyor. umarım güzel yerlere getirirsin sistemini kolay gelsin şimdiden +rep

sistemine laf etmedim ben sadece önerimi sundum o sunucudaki herkesi banlamak yerine benim yaptığım tarzda sadece istediğin kişi banlayabilirsin bunu söyledim benim fikrim bu tabiki başkası başka türlüde düşünebilir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!