Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

??[TR] ✔️ | Raptor Roleplay | HARD-RP | Whitelist Alımları başladı. Hadi sende katıl Discord Adresimiz :https://discord.gg/syrmPAX

Raptor

Üye
FT Kullanıcı
Arkadaşlar herkeze merhaba şuan sabahın 05:18 geçmekte sizinle Sunucu hakkında biraz konuşmak isterdim fakat sürpriz olsun.
Sadece sunu bilmenizi isterim kaliteli ve devamlı güncellemesiyle beraber gelecek olan bir sunucudur
Ben millet gibi afilli yazmayı tercih etmiyorum Sunucu açılacagı tarih bellidir
Açıldıgı günün evelsi gün Etkinlik düzenlenecektir Sunucumuz HARD-RP dir Rp deneyimi Olmayan arkadaslar Kendini Geliştirene Rol Eğitimi alıcaklardır
Sunucumuzun belli başlı kuralları mevcuttur Whitelist 1 ay boyunca olmayacak
Fakat 1 ay sonra whitelist Alımları Site üzerinden Eş zamanlı olacaktır
Deneyimli Ekibimiz ile beraber hemen anında onaylanıp veya reddedildigini Whitelistte belirtmiş oldugunuz e-posta adresinden size dönüş yapılacaktır !
Tabi bu süreçte aramıza yeni katılacak olan arkadaslarımız da sunucuya ve yeni insanlara alışmış olacaklar vakit kaybetmenizi istemem
Bende buraya sunucu içerisinde afilli afilli fotolar atmak isterim fakat altta attıgım foto yetecektir Gerisi sürpiz olmasını temin ederim
Sunucunun içerigini ögrenmek ve aramıza katılmak isteyen dostlarımızı aşagıda bırakmış oldugum linktten Discord adresimize katılabilirsiniz
Salı gününe kadar tanışmış oluruz

1637

Sunucu içerisinde
Rol alacak arkadaslar
EMERGENCY MEDİCAL SERVİCES ems hizmeti veren hastanemizin personelleri deneyimli ve rollerinde becerikli olmaları önemlidir Egitimleri verilecektir
örn. Adam yolun kenarında yaralı bir şekilde duruyor agrı kesici verdim hadi iyileştin olayı yok Kurallarımız biraz katı olabilir belki ama Roleplay dedigimiz Gerçekciligi yansıtmaktır. Hastaneye götürüp ilgilenmeniz gerekiyor Gerçek hayatınızda doktorların sizinle ilgilendigi gibi farkındayım bazıları başından salabiliyor ama siz salmayın :)
LOS SANTOS POLİCE DEPARTMENT polis departmanımız kodlu sistem içermektedir kurallarımız mevcuttur
EAKÇI Emlakçı olacak arkadaslar için haftada 1 bize rapor vermeleri gerekmektedir .
Başvuruları yapabilirsiniz Discord sunucusundan yapabilirsiniz Mesleklerin yetkili kişileri sizinle ilgileneceklerdir ilginiz için teşekkür ederim

Sunucu Sahibi @RRP.SpeenX#8738
, @MeRiCLee#0509 , @Enbiya -AquamanToss-#5449 ,

Yönetim Ekibi ( Oyun içi Admin )
@mert#8462 @{PROFESÖR}#6275 whitelist başvuru ve rol egitmenlerimizdir .

Rehber yönetimi : @! dlive.tv/berkdoru - 22#8697 , @Frooz.#1759 bu arkadaslar size rehberlik edicek.

DİSCORD ADRESİMİZDE LVL SİSTEMİ MEVCUT OLACAKTIR HAFTALIK 1.Cİ OLAN KİŞİLERE 50 60 TL LİK OYUNLAR VERİLİCEKTİR MODERATÖR ADMİNLER VE SUNUCU SAHİPLERİ HAK KAZANAMAZ

Discord Adresimiz :
Envanterimiz NPC Satıcı black market kıyafetçi K menu yok

1631 1632 1635 1634 1633 1636
1630

1yeni şehir Raptor-min.jpg

Son düzenleme:
Evet arkadaslar sunucumuz açılmıştır Sunucu Adresimizin IP adresi 2.59.119.142 Discord :
Meslekler Aktif
18+ Oyuncular için RP deneyimi olan EMS Oyuncularımız
18+ Oyuncular için RP deneyimi olan LSPD Oyuncularımız
18+ Oyuncular için RP deneyimi olan Mekanik Oyuncularımız
18+ Oyuncular için RP deneyimi olan Emlakçı Oyuncularımız
Alıma açıktır

Whitelist için geçerli olacak oyunculardır

Ems Saglık bakanı Onayladıgı taktirde ems stajyerden başlayıp Deneyim kazanıp Doç.doktorluga kadar ilerleyebilirsiniz
LSPD Chief Tarafından onayladıgı Taktirde LSPD Stajyerden başlayıp Deneyim kazanıp Commender e kadar ilerleyebilirsiniz
Mekanik Raptor Mekanik patronu tarafından onayladıgı taktirde çıraklıktan baslayıp usta pozisyonuna kadar gelebilirsiniz
Emlakçı Raptor Emlak patronu Tarafından Onayladıgı taktirde Çalışandan başlayıp Yardımcı ve Patronlugu bile ele alabilirsiniz
Şimdiden Gelicek arkadaslarım kardeşlerim Sunucu içerisinde Mikrofon kullanımı zorunludur Eger çalışmıyorsa Ayarlar kısmından voice kısmına girerek oradan sıfırlamayı deneyip ardından shift h yapıp rollerinize kaldıgınız yerden devam edebilirsiniz Şehrimiz yeni sistem olup bir çok animasyonu barındırmaktadır Adminlerimiz çok kaliteli bir şekilde görevlerini yapmaktadır oyuna girdiginiz esnada Sehir kısmı degilde Kasaba tarafında doguyorsanız eger Admin yardımcı ol Demeniz yeterlidir Sizi çekiceklerdir
Polislerimizin kelepçe animasyonları cok iyi Kelepçeliyken yürüye biliyorsunuz Fakat Elleriniz Ayaklarınız baglı iken Yürüyemezsiniz 2 çeşit kelepçemiz mevcut birisi normal el 2.cisi El ve bacaklardan baglanıyor Animasyonlarda ve Discord adresimizde Göreceksiniz Şimdiden iyi Roller !

1618

Evet arkadaslar sunucumuz açılmıştır Sunucu Adresimizin IP adresi 2.59.119.142 Discord :
Meslekler Aktif
18+ Oyuncular için RP deneyimi olan EMS Oyuncularımız
18+ Oyuncular için RP deneyimi olan LSPD Oyuncularımız
18+ Oyuncular için RP deneyimi olan Mekanik Oyuncularımız
18+ Oyuncular için RP deneyimi olan Emlakçı Oyuncularımız
Alıma açıktır

Whitelist için geçerli olacak oyunculardır

Ems Saglık bakanı Onayladıgı taktirde ems stajyerden başlayıp Deneyim kazanıp Doç.doktorluga kadar ilerleyebilirsiniz
LSPD Chief Tarafından onayladıgı Taktirde LSPD Stajyerden başlayıp Deneyim kazanıp Commender e kadar ilerleyebilirsiniz
Mekanik Raptor Mekanik patronu tarafından onayladıgı taktirde çıraklıktan baslayıp usta pozisyonuna kadar gelebilirsiniz
Emlakçı Raptor Emlak patronu Tarafından Onayladıgı taktirde Çalışandan başlayıp Yardımcı ve Patronlugu bile ele alabilirsiniz
Şimdiden Gelicek arkadaslarım kardeşlerim Sunucu içerisinde Mikrofon kullanımı zorunludur Eger çalışmıyorsa Ayarlar kısmından voice kısmına girerek oradan sıfırlamayı deneyip ardından shift h yapıp rollerinize kaldıgınız yerden devam edebilirsiniz Şehrimiz yeni sistem olup bir çok animasyonu barındırmaktadır Adminlerimiz çok kaliteli bir şekilde görevlerini yapmaktadır oyuna girdiginiz esnada Sehir kısmı degilde Kasaba tarafında doguyorsanız eger Admin yardımcı ol Demeniz yeterlidir Sizi çekiceklerdir
Polislerimizin kelepçe animasyonları cok iyi Kelepçeliyken yürüye biliyorsunuz Fakat Elleriniz Ayaklarınız baglı iken Yürüyemezsiniz 2 çeşit kelepçemiz mevcut birisi normal el 2.cisi El ve bacaklardan baglanıyor Animasyonlarda ve Discord adresimizde Göreceksiniz Şimdiden iyi Roller !

Ekli dosyayı görüntüle 1618
150 saat ems doktorluk yaptım onaylar mı sağlık bakanı

150 saat ems doktorluk yaptım onaylar mı sağlık bakanı
Herşey saglık bakanına kalmış dostum eger aklına yatarsa alır zaten biz sadece whitelistini oluşturururz
Sunucumuz yavaş yavaş artışa geçmiştir
Sunucu Adresimizin IP adresi 2.59.119.187:30120 Discord : 1672
Para nakliyatcı meslegi Whitelist oyuncularımıza verilmektedir .

Son düzenleme:
Arkadaşlar herkeze merhaba şuan sabahın 05:18 geçmekte sizinle Sunucu hakkında biraz konuşmak isterdim fakat sürpriz olsun.
Sadece sunu bilmenizi isterim kaliteli ve devamlı güncellemesiyle beraber gelecek olan bir sunucudur
Ben millet gibi afilli yazmayı tercih etmiyorum Sunucu açılacagı tarih bellidir
Açıldıgı günün evelsi gün Etkinlik düzenlenecektir Sunucumuz HARD-RP dir Rp deneyimi Olmayan arkadaslar Kendini Geliştirene Rol Eğitimi alıcaklardır
Sunucumuzun belli başlı kuralları mevcuttur Whitelist 1 ay boyunca olmayacak
Fakat 1 ay sonra whitelist Alımları Site üzerinden Eş zamanlı olacaktır
Deneyimli Ekibimiz ile beraber hemen anında onaylanıp veya reddedildigini Whitelistte belirtmiş oldugunuz e-posta adresinden size dönüş yapılacaktır !
Tabi bu süreçte aramıza yeni katılacak olan arkadaslarımız da sunucuya ve yeni insanlara alışmış olacaklar vakit kaybetmenizi istemem
Bende buraya sunucu içerisinde afilli afilli fotolar atmak isterim fakat altta attıgım foto yetecektir Gerisi sürpiz olmasını temin ederim
Sunucunun içerigini ögrenmek ve aramıza katılmak isteyen dostlarımızı aşagıda bırakmış oldugum linktten Discord adresimize katılabilirsiniz
Salı gününe kadar tanışmış oluruz

Ekli dosyayı görüntüle 1637

Sunucu içerisinde
Rol alacak arkadaslar
EMERGENCY MEDİCAL SERVİCES ems hizmeti veren hastanemizin personelleri deneyimli ve rollerinde becerikli olmaları önemlidir Egitimleri verilecektir
örn. Adam yolun kenarında yaralı bir şekilde duruyor agrı kesici verdim hadi iyileştin olayı yok Kurallarımız biraz katı olabilir belki ama Roleplay dedigimiz Gerçekciligi yansıtmaktır. Hastaneye götürüp ilgilenmeniz gerekiyor Gerçek hayatınızda doktorların sizinle ilgilendigi gibi farkındayım bazıları başından salabiliyor ama siz salmayın :)
LOS SANTOS POLİCE DEPARTMENT polis departmanımız kodlu sistem içermektedir kurallarımız mevcuttur
EAKÇI Emlakçı olacak arkadaslar için haftada 1 bize rapor vermeleri gerekmektedir .
Başvuruları yapabilirsiniz Discord sunucusundan yapabilirsiniz Mesleklerin yetkili kişileri sizinle ilgileneceklerdir ilginiz için teşekkür ederim

Sunucu Sahibi :mad:RRP.SpeenX#8738
, @MeRiCLee#0509 , @Enbiya -AquamanToss-#5449 , @John_Abruzzii#0460 dir

Yönetim Ekibi ( Oyun içi Admin ) :
@omerkirca /35#2891 @mert#8462 @{PROFESÖR}#6275 whitelist başvuru ve rol egitmenlerimizdir .

DİSCORD ADRESİMİZDE LVL SİSTEMİ MEVCUT OLACAKTIR HAFTALIK 1.Cİ OLAN KİŞİLERE 50 60 TL LİK OYUNLAR VERİLİCEKTİR MODERATÖR ADMİNLER VE SUNUCU SAHİPLERİ HAK KAZANAMAZ

Discord Adresimiz :
Envanterimiz NPC Satıcı black market kıyafetçi K menu yok

Ekli dosyayı görüntüle 1631Ekli dosyayı görüntüle 1632Ekli dosyayı görüntüle 1635Ekli dosyayı görüntüle 1634Ekli dosyayı görüntüle 1633Ekli dosyayı görüntüle 1636
Ekli dosyayı görüntüle 1630

Ekli dosyayı görüntüle 1548

Reis Sunucuya yeni dahil oldum hiç yabancı gibi davranılmadım teşekkür ederim kurban bayramının arifesinde bizimle bayramlaşan tek adam sensin o yüzden çok teşekkür ederim ilgili yönetiminiz var bu sunucu ilerler saygılı seviyeli insanlardan oluşan güzel bir topluluk adeta

ems olarak görev yapmak istiyorum yaklaşık 620 saat görev yapmışlığım var burada isim belirtmek istemiyorum doktor olarak beni alırsanız sevinirim whitelist başvurusu yapacağım
discord nick exelans0101

Reis Sunucuya yeni dahil oldum hiç yabancı gibi davranılmadım teşekkür ederim kurban bayramının arifesinde bizimle bayramlaşan tek adam sensin o yüzden çok teşekkür ederim ilgili yönetiminiz var bu sunucu ilerler saygılı seviyeli insanlardan oluşan güzel bir topluluk adeta

ems olarak görev yapmak istiyorum yaklaşık 620 saat görev yapmışlığım var burada isim belirtmek istemiyorum doktor olarak beni alırsanız sevinirim whitelist başvurusu yapacağım
discord nick exelans0101

Whitelist alımları açık kardeşim ne zaman istersen başvurabilirsin bizim kadar sende ilgilisin sunucu içerisindeki etkin geliştikçe kendini istedigin yerlerde bulabilirsin teşekkürler RaptorRP

Sunucu içerisine yaş 18 + Grove ballas vagos çete üyeleri alımı olacaktır. katılmak isteyen ekip olarak gelecek kişilerin !kayit yazmaları ve Adminlerimiz tarafından onaylanıp Egitimleri verildikten sonra Sunucuya giriş yapacaklardır Hepinize iyi oyunlar dilerim ve Simdiden Herkezin Kurban bayramını kutlarım Saglıcakla kalın

Raptor Role play Whitelist Alımları Başlamıştır çete alımları için Discord uygulamasına katılın ve !kayıt yazınız
Sunucu Adresimizin IP adresi 2.59.119.187:30120 Discord :

4 karakter
1824
Market Soygunu NPC TEPKİ
1825

Soymak için 2 polis Gerekli
1826
? NORMAL MESLEKLER ?
1828
✅ Madenci Geliri Yüksek 5k-6k
✅ Oduncu Geliri Yüksek 5k-6k
✅ Balıkçı Geliri Yüksek 5k-6k
✅ Tanker Nakliyat Geliri Yüksek 5k-6k arasıdır
✅ Para Nakliyatcısı Geliri Yüksek
✅ Terzilik Aktif Geliri yüksek
✅ Takicilik aktif

✅ Kasapçılık Aktif

? ?? Whitelist Meslekleri için Lütfen Discord Adresimize Katılın ???
??
??

??

1829

Ekli dosyalar

• market soyma hazır.png
    market soyma hazır.png
    208.1 KB · Görüntüleme: 0

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!