Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TR] ?Neo Roleplay?|?Kasaba Paketi?|?Yeni Acildi?|?500k Para?|?Tum Meslleklere Patron Araniiyor?|⛔️Yetkili Olucak Birisi Araniyor⛔️|?https:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nakkasmuhammetnakkas

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Bugün Özel Yapım Kasaba Paketli Server Açıyoruz Yarında Açılışımız Vardır Ve Hepiniz Davetlisinizdir Serverın İçinde Olan Scriptler Yeni Nesil Telefon Resimli Tweeter Sarı Sayfalar vb Motel Scripti En Son Nesil Script Sıfır Hata Server Bug Sıfır Server Suanda Test De Ve Yarın Açılış Oluca Bazı Mesleklere Patron Aranıyor Meslekler Bunlar Cartel 5 Kişi Getirin Veya Oyun İçi 4 Market 1 Banka Soyun-Patron Aranıyor NEO Şherif Departmanına Şhef Aranıyor Sağlık Bakanına Bakan Aranıyor Green Gang- Üye Aranıyor Ballas Çetesine Patron Aranıyor Emlak Bürosuna Patron Aranıyor NEO Mekanik Patron Aranıyor [ VE AİLE KURMAK İSTEYENLER 4 KİŞİ GETİREREK AİLE Açarlar Sonra 5 Market Soyduklarında Çete Olurlar ] Aile Olanlar Haftalık 2M Çete Olanlar Haftalık 3M Para Mafia,Cartel Olanlara Haftalık Mafia Olanlara 2M Cartel Olanlara 1M Ve Carteller Her Hafta Cuma Günü Kasabadaki Dükkanlardan Haraç Kesicek 6M Kesicekdir İllegalda İyi Para Vardır VE
H'icbir Yetkili Para Ve Basamicak Kurucuda Dahil Fiyatlar Uygun Sizler Icin

Toplamda Bu Pakete 1 Ayimi Verdim Efsane Bir Kasaba Paketimizdir
Fivem Turk Roleplay Gelistirici Iken Kendi Paketimi Kurdum Sonra Bana Ban Atip Paketimi Caldilar Bende Kendi Serverimi Actim Ve Daha Gelistirdim Gelmek Isterseniz Buyrun Serverimizi Linki Arkadaslar

Ve Servera Duzenli Yetkili Ariyoruz Rehber Rol Egitmeni Fln

Server İpimiz: 178.20.227.49:30120

DF
Son düzenleme:
Ilk öncellikle basarilar fakat forum kurallari gereği en az bi resim koymaniz lazim

DF
Konu aktifliğini yitirdiği için tarafımca kilitlenmiştir.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!