Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Vorp InventoryHud

parsa1385

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle Merhaba. Şimdi burda Vorp daki İnventorihud'u paylaşıcam.

KURULUM:
Öncelikle dosyanın içinde disc-base i Serverınızın içine atıp startını veriyorsunuz. Sonra disc-inventoryhud/sql içinde SQL dosyası var onu dataya okutuyorsunuz. Okutuktan sonra pakete atıp disc-base'ın altında disc-inventory startını veriyorsunuz. Sonra esx_inventoryhud startını siliyorsunuz. Kurulum bu kadar. Umarım işinize yarar.

İNDİRME:
İndirme linki:

Şimdiden İyi Forumlar dilerim.

3339 3340

Yükleme Linkinde disc-base ve disc-inventory var esx_inventoryhud yok

Eğer türkçeleştirmediyseniz direk disc'in github linkini koymanızı öneririm. Beta sürümü olduğundan dolayı neredeyse her gün güncelleme geliyor. SQL hatası alanlar içinde:
3343
Kırmızıyla altını çizdiğim yeri sunucunuzun kurulu olduğu database ismini yazın (Tüm silahlarda aynı işlemi uygulayın.)
İlk disc-base sonra disc-inventoryhud ve disc-ammo'yu startlamayı unutmayın.

Eğer türkçeleştirmediyseniz direk disc'in github linkini koymanızı öneririm. Beta sürümü olduğundan dolayı neredeyse her gün güncelleme geliyor. SQL hatası alanlar içinde:
Ekli dosyayı görüntüle 3343
Kırmızıyla altını çizdiğim yeri sunucunuzun kurulu olduğu database ismini yazın (Tüm silahlarda aynı işlemi uygulayın.)
İlk disc-base sonra disc-inventoryhud ve disc-ammo'yu startlamayı unutmayın.
Doğru ancak genellikle pr'leri alıyor, bu aralar mdt ve telefon için uğraşıyor (telefona 30 dakika önce falan başladı). Yani pek bir güncelleme olacağını zannetmiyorum

Motele entegre etmek cidden zor ama eğer yapabilirseniz paylaşırsanız sevinirim.

Ben 2 hafta önce kurdum fakat çok saçma bi şekilde motele entegre olmadı.

Motelde Çalışmıyor Nasıl Yapabilirim

Arkadaşlar şuanlık Deafult halini attım. Yakında motel e entregli bir halini paylaşırım.

Motel fix ini henüz yapmadı yaptığında bilgilendiririm

Dediğiniz herşeyi yaptım ama itemler gözükmüyor yardımcı olabilecek var mı

Vorpda demessin bu arada inventoryhud mythic'e ait ordan izin alınarak disc tarafından esx ' e uyarlanıyor. Vorp, Nopixel gibi serverlar mythic base tabanını kullanmakta tabi editli versiyonuyla ama güzel bir iş discin yaptığı en azından . Birde paylaşım adını en azından ona göre yaparsanız insanların harcadıkları emekler bir nebze kalmış olur.

parsa1385 parsa1385 bu sıkıntısız hali mi? yoksa direkt discworldZA/github'ndan indirip mi?
gta-resources kısmında olan desteklenmiyor artık. github'ından direkt repo olarak indirirseniz o da beta aşamasında. gta-resources kısmından indirmek daha sağlıklı olabilir ancak yenisini beklemek daha mantıklı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!