Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TR] Lively RP | Hard Ekonomi | Sosyâl RP | Tecrübeli Yönetim Kadrosu | Özel Aile ve Çete alımları | Özel Etkinlikler | Whitelist

• Konbuyu başlatan shinga
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 630

shinga

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle sunucumuza gelecek Abilerim ve Arkadaşlarım lütfen
düzgün rol yapmasını bilenler ve "/do , /me" komutlarını düzgünce kullananlar
animasyonları saçma sapan kullanmadan role uygun bir şekilde kullanmasını bilenleri sunucumuzda görmek isteriz.
Sunucumuz yenidir. Sizde gelin ve birlikte gelişelim :)

Arkadaşlar bu sunucudaki amacımız para kasıp silah alıp araba alıp sürekli kendimizi düşünerek oynamak değil , amacımız hep beraber eğlenmek ve eğlenirken bir adama düşmanlık yaparken ya da polisle bir çatışmaya girerken şunu düşünmeniz gerekir ; acaba ben bu adama bunları yaparsam ben şu şekilde davranırsam bu adam bu rolden zevk alır mı? oynarken zevk alır mı? yani aslında buradaki amaç herkesin beraber eğlenmesi güzel bir dostluk ortamının oluşması. Siz bir rol çevirirken sadece kendinizi düşünerek sunucuda kral ben olayım herkes bana itaat etsin derseniz sadece kendiniz eğlenmiş olursunuz, ama eğer karşınızdaki insana da bir şeyler katarsanız o da zevk alır. eğer bunları yaparsanız emin olun çok güzel bir arkadaşlık ortamı oluşur hep beraber güler eğleniriz. Tabi bunu kimse üstüne alınmasın ara sıra böyle şeyler paylaşarak herkesi bilgilendirmek isterim sizlerde eğer dikkate alırsanız sevinirim. herkese iyi roller iyi eğlenceler dilerim.

20046

20042

20043

20044

Sunucumuz sadece bunlarla sınırlı değil :)
Her zaman yenilikçi ve sağlam kadromuz ile sınırsız hizmet vermekteyiz.
Hadi sen de aramıza katıl ve eğlenceli vakitleri beraber geçirelim.
Her zaman saygı ve sevgi ön plandadır. Kimse kimseden üstün değildir.

Ha! unutmadan istek, öneri ve şikayetlerinizi yazarak anında geri bildirim sağlıyoruz. :)
Sunucumuzda katı kurallar vardır.

Buraya kadar okudun
sunucumuzda seni görürsek çok mutlu oluruz.

Hadi ben kaçtım o zaman :)) Chaw..!! Chaw..!!
20047

DF
Öncelikle sunucumuza gelecek Abilerim ve Arkadaşlarım lütfen
düzgün rol yapmasını bilenler ve "/do , /me" komutlarını düzgünce kullananlar
animasyonları saçma sapan kullanmadan role uygun bir şekilde kullanmasını bilenleri sunucumuzda görmek isteriz.
Sunucumuz yenidir. Sizde gelin ve birlikte gelişelim :)

Arkadaşlar bu sunucudaki amacımız para kasıp silah alıp araba alıp sürekli kendimizi düşünerek oynamak değil , amacımız hep beraber eğlenmek ve eğlenirken bir adama düşmanlık yaparken ya da polisle bir çatışmaya girerken şunu düşünmeniz gerekir ; acaba ben bu adama bunları yaparsam ben şu şekilde davranırsam bu adam bu rolden zevk alır mı? oynarken zevk alır mı? yani aslında buradaki amaç herkesin beraber eğlenmesi güzel bir dostluk ortamının oluşması. Siz bir rol çevirirken sadece kendinizi düşünerek sunucuda kral ben olayım herkes bana itaat etsin derseniz sadece kendiniz eğlenmiş olursunuz, ama eğer karşınızdaki insana da bir şeyler katarsanız o da zevk alır. eğer bunları yaparsanız emin olun çok güzel bir arkadaşlık ortamı oluşur hep beraber güler eğleniriz. Tabi bunu kimse üstüne alınmasın ara sıra böyle şeyler paylaşarak herkesi bilgilendirmek isterim sizlerde eğer dikkate alırsanız sevinirim. herkese iyi roller iyi eğlenceler dilerim.

20046

20042

20043

20044

Sunucumuz sadece bunlarla sınırlı değil :)
Her zaman yenilikçi ve sağlam kadromuz ile sınırsız hizmet vermekteyiz.
Hadi sen de aramıza katıl ve eğlenceli vakitleri beraber geçirelim.
Her zaman saygı ve sevgi ön plandadır. Kimse kimseden üstün değildir.

Ha! unutmadan istek, öneri ve şikayetlerinizi yazarak anında geri bildirim sağlıyoruz. :)
Sunucumuzda katı kurallar vardır.

Buraya kadar okudun
sunucumuzda seni görürsek çok mutlu oluruz.

Hadi ben kaçtım o zaman :)) Chaw..!! Chaw..!!
20047
ikaramiye var mı

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!