Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Reklam [TR] FİVEM Nefertum Roleplay | İllegal Roller | Sosyal Roller |Ekip Alımları | EMS ve LSPD Alımlarımız Açıktır |

candmrxx

Üye
FT Kullanıcı
NEFERTUM Roleplay Nedir ?
Nefertum Rp Kurucuları Engin CLK Ve Can DMR Tarafından Kurulmuştur 2019 Yılından Beridir Bu Platformda Çeşitli Projelerimiz Olmuştur Kısaca Örnek Verirsek Sunucu İsimlerimiz Şu Şekildedir Storia Roleplay | Storiav2 Roleplay | StoriaV5 Roleplay | AKRP | Olarak Çoğu Zaman Bu Projelerimiz Başarı İle Anılmışızdır İlgili Yönetim Ekibimizle Birlikte Daima Sizlere Hizmet Vermekteyiz Bizleri Tanıyan Bilir Bu Proje İle Tekrardan Arınıza Dönüyoruz.

Nefertum.png

Sunucumuzun Açılış Tarihi 01.01.2024
Sunucumuz Şuanlık NON WHİTELİST dir Oluşum Yardımımız Vardır Discord Sunucumuzda Gerekli Oluşum Yardımlarını Talep Edebilirsiniz Sizde Bu Büyük Eğlenceye Dahil Olmak İsterseniz Hemen Sunucumuza Giriş Yapabilirsiniz

Discord:

SUNUCUMUZ HAKKINDA:
Sosyal RP GunRP
QBcore Paket
Kolay Ekonomi
Ucuz Modlu Araçlar
Sıcakkanlı ve yardımsever yönetim
Orta düzey ekonomi seviyesi
Alt tuşuyla etkileşime geçebileceğiniz target sistemi
Düzenlenmiş araç handlingleri
Galeriden satın alınabilecek add-on araçlar +250 adet
Olabildiğince eşit ve adil illegal – legal sistemler
Kademeli illegal sistem
ÇETE VE AİLE ALIMLARI AÇIKTIR
Arkadaş Ekibi alımları açıktır
PD’ye özel depo sistemi
PD’ye özel add-on silah ve araçlar

-OYUNDAN KISACA GÖRÜNTÜLER-
asdasd.png asdsadsad.png asdasdasd.png

-MESLEKLERİMİZ-

dfgfdgdfg.png dfgdgdfgd.png ghjghjhgjhg.png

-MEKANLAR-

image.png dfgdfgdgdfg.png fjghjghjhgj.png fdgdgdfg.png sadads.png asdasdasdsad.png dfdgdfhgfdg.png

NefertumRP İnstagram Adresi:

Daha Detaylı Anlatım İçin:

Son düzenleme:
NEFERTUM Roleplay Nedir ?
Nefertum Rp Kurucuları Engin CLK Ve Can DMR Tarafından Kurulmuştur 2019 Yılından Beridir Bu Platformda Çeşitli Projelerimiz Olmuştur Kısaca Örnek Verirsek Sunucu İsimlerimiz Şu Şekildedir Storia Roleplay | Storiav2 Roleplay | StoriaV5 Roleplay | AKRP | Olarak Çoğu Zaman Bu Projelerimiz Başarı İle Anılmışızdır İlgili Yönetim Ekibimizle Birlikte Daima Sizlere Hizmet Vermekteyiz Bizleri Tanıyan Bilir Bu Proje İle Tekrardan Arınıza Dönüyoruz.

Ekli dosyayı görüntüle 91619

Sunucumuzun Açılış Tarihi 01.01.2024
Sunucumuz Şuanlık NON WHİTELİST dir Oluşum Yardımımız Vardır Discord Sunucumuzda Gerekli Oluşum Yardımlarını Talep Edebilirsiniz Sizde Bu Büyük Eğlenceye Dahil Olmak İsterseniz Hemen Sunucumuza Giriş Yapabilirsiniz

Discord:

SUNUCUMUZ HAKKINDA:
Sosyal RP GunRP
QBcore Paket
Kolay Ekonomi
Ucuz Modlu Araçlar
Sıcakkanlı ve yardımsever yönetim
Orta düzey ekonomi seviyesi
Alt tuşuyla etkileşime geçebileceğiniz target sistemi
Düzenlenmiş araç handlingleri
Galeriden satın alınabilecek add-on araçlar +250 adet
Olabildiğince eşit ve adil illegal – legal sistemler
Kademeli illegal sistem
ÇETE VE AİLE ALIMLARI AÇIKTIR
Arkadaş Ekibi alımları açıktır
PD’ye özel depo sistemi
PD’ye özel add-on silah ve araçlar

-OYUNDAN KISACA GÖRÜNTÜLER-
Ekli dosyayı görüntüle 91620Ekli dosyayı görüntüle 91622Ekli dosyayı görüntüle 91621

-MESLEKLERİMİZ-

Ekli dosyayı görüntüle 91623Ekli dosyayı görüntüle 91624Ekli dosyayı görüntüle 91627

-MEKANLAR-

Ekli dosyayı görüntüle 91628Ekli dosyayı görüntüle 91629Ekli dosyayı görüntüle 91632Ekli dosyayı görüntüle 91633Ekli dosyayı görüntüle 91634Ekli dosyayı görüntüle 91635Ekli dosyayı görüntüle 91636

NefertumRP İnstagram Adresi:

Daha Detaylı Anlatım İçin:

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!