Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TR]ALTAY ROLE PLAY |HARD RP |ÇETE VB ALIMLAR AÇIK|GERÇEKTEN MAX FPS|ABİ KARDEŞ İLİŞKİLİ YÖNETİM

frezitime

Üye
FT Kullanıcı
SUNUCUMUZ YENİ AÇILMIŞTIR SCRİPTİNİ BEN VE ThePrelior İLE BİRLİKTE YAPMAKTAYIZ SUNUCU ÖZELLİKLERİNİ FOTOĞRAF OLARAK PAYLAŞACAĞIM EMEKLERİNİZİN VE VAKTİNİZİN BOŞA GİTMEYECEĞİNİN KANITI OLARAK SÖYLÜYORUM OVH.COM DAN 12 AYLIK PARASI PEŞİN ÖDENMİŞ OLAN SANAL DEĞİL FİZİKSEL SUNUCUYA SAHİBİZ TEK İSTEĞİMİZ HARD RP YAPILSIN VE YÖNETİM EKİBİYLE SİZ DEĞİL ABİ YA DA KARDEŞİM DİYE HİTAP EDİLSİN BİZ SAMİMİ BİR AİLE ORTAMI KURMAYA ÇALIŞAN BİR YÖNETİMİZ
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SUNUCUMUZUN EKONOMİSİ SÜREKLİ FARM YAPTIRMAYA YÖNELİK DEĞİLDİR LAKİN ÇOK DA KOLAY DA DEĞİLDİR VE SCRİPTİMİZ 1 YIL DA GEÇSE 3 YIL DA GEÇSE HİÇBİR ZAMAN BİTMİŞ OLMAYACAKTIR ÇÜNKÜ SÜREKLİ YENİLİK EKLEMEYE GAYRET GÖSTERİYORUZ USANMADAN SIKILMADAN MESLEK OLARAK EMLAKÇI MEKANİK A HABER
VB MESLEKLER BULUNMAKTADIR 4 ADET İLLEGAL MESLEK BULUNMAKTADIR OYUNCU İSTEĞİNE GÖRE ARTIRMA VE ÇIKARMA YAPILABİLİR ÇETE OLMA SINIRI 5 KİŞİ VE 10 KİŞİ ARASI SINIRLANDIRILMAKTADIR AİLE SİSTEMİ MEVCUT LAKİN
AİLE OLABİLMENİZ İÇİN 3 BANKA SOYGUNU VE 2 MARKET SOYGUNUNU BAŞARILI BİR ŞEKİLDE TAMAMLAMANIZ GEREKMEKTE AİLELERE 3 ADET MİCRO SMG 1 ADET MALİKANE TÜM AİLE ÜYELERİNE 1 ADET DEAGLE AİLE PATRONUNA 1 MİLYON PARA VE İLLEGAL OLARAK KUMAR OYNATMA HAKKI TANINIYOR İSTEDİĞİNİZ HER HANGİ BİR EKLEMEYİ BİZE İLETTİĞİNİZ TAKTİRDE YAPILABİLİRLİĞİNE BAKIP EKLENEBİLİR ÇIKARTILABİLİR BU MESLEK VEYA BAŞKA BİR SCRİPT OLABİLİR İSTEDİĞİNİZ HER NE VARSA SADECE BİZE İLETMENİZ YETERLİ SUNUCU BİZİM DEĞİL HEPİMİZİN UNUTMAYIN ! SUNUCUMUZDA 3 FARKLI ŞEKİLDE YAPILAN İLLEGAL MESLEK BULUNMAKTA METH VE 2 FARKLI ŞEKİLDE EKEBİLECEĞİNİZ KENEVİR
SUNUCUMUZDA ANTİCHEAT YAZILIMI BULUNMAKTA HERKES DDOS YEMEYİZ DER LAKİN İNANIN BİZE DDOS YEMİYORUZ
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DİSCORD ADRESİMİZ:

ŞAHSİ DİSCORDUM : Frezitime Utkan 23#5521 SUNUCUMUZ GEÇİCİ SÜRELİĞİNE WHİTELİSTSİZ GİRİP İNCELEMENİZ İÇİN

TOKOVOİP ADRESİMİZ : Altayrp

10570 10571 10573 10574 10575 10576 10596 10597
SORUNSUZ ÇALIŞAN TELEFON 10599
ATEŞ EDEREK STRESİ ARTIRABİLECEĞİNİZ MARKET SOYGUNU 10600
SORUNSUZ ÇALIŞAN MOTEL SCRİPTİ 10601
MODLU MEKANİĞİMİZ 10602
3 AŞAMALI BANKA SOYGUNU
10603
AĞIRLIK SİSTEMLİ BAGAJ 10952
İSTEDİĞİNİZ YERE EKEBİLECEĞİNİZ KENEVİR İŞİ (GÜNEŞ ALMAYAN YERE EKEMEZSİNİZ )OYUNDAN ÇIKSANIZ DAHİ EKTİKLERİNİZ KAYBOLMAZ 3 FARKLI İLLEGAL İŞTEN SADECE BİRİ DAHA DA EKLEMEYE DEVAM EDİCEĞİZ
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Son düzenleme:
Hakikaten dedikleri kadar samimi insanlar rol yapıp yapamayan insanları çok iyi eleyip gereken işlemi yapıyorlar scriptleri harika fps konusundan bahsetmiyorum bile gelin rol yapma deneyimini baştan yaşayın derim

Hakikaten dedikleri kadar samimi insanlar rol yapıp yapamayan insanları çok iyi eleyip gereken işlemi yapıyorlar scriptleri harika fps konusundan bahsetmiyorum bile gelin rol yapma deneyimini baştan yaşayın derim
Teşekkürler berk eşsiz illegal mesleklerimiz bitince yorumun ne olucak merak ediyorum :)

Güncel

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!