Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Çözüldü Tokovoip, mute unmute problemi

• Konbuyu başlatan Üye silindi 8770
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 317
Ü

Üye silindi 8770

Guest
Merhaba,

QB temelli geliştirdiğimiz bir pakette tokovoip ile ilgili sorunlar yaşadık, ilk sorunu anlatayım.

Oyuna 2 kişinin bağlandığını düşünelim, bu iki kişi karakter seçip oyuna girdiği zaman;
64303

Oyun içinde farklı yerlerde olmamıza rağmen, diğer kişinin ts3 uygulamasında ben muteli olmuyorum ve benim sesimi her yerden duyabiliyor.
Taa ki, yan yana gelip tekrar birbirimizden uzaklaşana kadar.

Herhangi bir eklenti bu duruma sebep olmuyor, telefon ve radyo dışında tokovoipi elleyen eklenti yok.

Saltychat kullanırken, farklı konumlarda olsak da olmasak da sorunsuz şekilde birbirimiz muteleniyor.

Kullandığımız tokovoip script sürümü: 1.3.5
Kullandığımız tokovoip ts3 eklenti sürümü: 1.2.5

Yardım bekliyorum, teşekkürler

Oncelikle bir lobi belirleyin oyuncu lobiye girince oyun odasına atsın ve lobide konuşma kapalı olsun ardından bu sorunu yaşayanlara tek tek mute açtırın ardından bir daha bu sorunu yaşamayacaklar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!