Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tk Hyper Roleplay Server - Tekrar Aktif 04.01.2020 (Güncel scriptler, Akıcı oynanış, WL, Tokovoip)

cmdfrank

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle herkese iyi forumlar diliyorum ve fivemturk.com ailesine bizlere bu imkanı sundugu için teşekkür ediyorum.

Daha önce ekim ayında bir sezon aktif bulunmuş olan Hyper RP Server, yenilenerek güncel scriptlerle donatılarak hatasız ve akıcı bir oynanışı hedefleyerek 04.01.2020 tarihinde açılmış bulunmaktadır. Burada standart ve klişe olmuş özelliklerden uzun uzun bahsetmeyi düşünmüyorum, çünkü her oyuncu bambaşka bir yorumcudur aynı zamanda. Önemli olan bizlerin yorumlaması değil oyuncuların değerlendirmesidir, hyper olarak bunun bilincindeyiz.

Sizlerde gelip görüp deneyimleyerek bizlere o değerli yorumlarınızı yapabilir, Hyper Server oyuncusu olmayı seçebilirsiniz. Bizler yönetim olarak RP'nin bir oyun olduğunun ve herkesin eğlenmek için orada olduğunun bilincindeyiz. Bu sebepten Hyper olarak maddi çıkarları son plana atmış durumdayız. Önemli olan adil, yenilikçi ve samimi bir oyun ortamı sunmak. Gelip deneyimleyecek olan tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

3991

BAŞLICA ÖZELLİKLER

*SSD, 24 GB RAM SUNUCU CİHAZI
*WL , TOKOVOIP
* ŞEHİR SİSTEMİ
*RENKLİ HARİTA
*MARKET SATINALABİLME
*ÇEŞİTLİ LEGAL MESLEKLER
*KAZIKAZAN
*STABİL FATURA SİSTEMİ
*MODLU ARAÇLAR (istekler doğrultusunda sürekli yeni araçlar ekliyoruz)
*ARAÇ LANSMAN ALANI (yeni eklenecek modlu araçlar rol içinde tanıtılıyor)
*PAVYON SİSTEMİ
*ARAÇ PARÇALAMA
*KENEVİR, BİTCOİN, BANKA SOYGUNU, KUYUMCU SOYGUNU ve fazlası
*DETAYLI F3 VE ANIMASYON MENUSU
*K MENU
*ÇETELERE ÖZEL ETKİLEŞİM MENÜ

VE DAHA FAZLASI...

Discord TK Hyper Server :

3992

3984
3990 3985
3986
3987
3988
3989

DF
Gerçekten Beklentinizden Daha Yukarda Kaliteli Bir Sever Herkese Şiddetle Tavsiye Ederim. Deneyimli Ekipi İle Sorunlarınıza Anında Çözüm Getiriyorlar

DF
Ve en önemlisi çok kaliteli bir yönetim ekibi var, admin power kesinlikle söz konusu değildir. Ön yargılı olan her kişinin bile ön yargısını kırabilecek bir sunucu şiddetle tavsiye ediyorum. İstek-Öneri yazılan her şey en geç 1 saat içerisinde önce demokrasi yönetim şeklinde oylamaya sunularak daha sonrasında sunucuya ekleniyor veya kaldırılıyor. Eğer gerçekten emeğine önem veriyorsan bu sunucu kesinlikle sana göre :)

DF
13 yıldır RP ciyim böyle güzel server görmedim. Çalışanları ilgili ve nazik. Her şeyden önemlisi adaletli davranıyorlar. Rolde de asla mutsuz olmuyosunuz çünkü harcadığınız zaman ve emeğin karşılığını kat kat alıyorsunuz. Ekonomi konusunda da oyun içi karakterler çok yardımcı her şeyden önce oyundan keyif almanız amaçlanmış. Bir girin deneyin derim pişman olmayacaksınız :)

DF
13 yıldır RP ciyim böyle güzel server görmedim. Çalışanları ilgili ve nazik. Her şeyden önemlisi adaletli davranıyorlar. Rolde de asla mutsuz olmuyosunuz çünkü harcadığınız zaman ve emeğin karşılığını kat kat alıyorsunuz. Ekonomi konusunda da oyun içi karakterler çok yardımcı her şeyden önce oyundan keyif almanız amaçlanmış. Bir girin deneyin derim pişman olmayacaksınız :)
Çok teşekkürler samimi yorum için.

DF
Bence çok iyi sv piyasadaki en iyi sv şuanlık herkesin işi ve sınavları olduğu için çok online olamıyor fakat 50 kişiye ulaşabiliyor bence çok iyi scriptleri var ve oynanır

DF
Sunucunun Kalitesini, Yetkili Ekibini, Scriptlerini, Oyuncularını, Rollerini Daha Sayamadığım Bir Sürü Güzel Özellikle Cidden Yeni Açılmasına Rağmen Samimiyet Kurulmuş. Herkesin Eline Sağlık. ;):)

DF
Sunucunun Kalitesini, Yetkili Ekibini, Scriptlerini, Oyuncularını, Rollerini Daha Sayamadığım Bir Sürü Güzel Özellikle Cidden Yeni Açılmasına Rağmen Samimiyet Kurulmuş. Herkesin Eline Sağlık

DF
Kurucu ekip bir kosede oturup birseyler olmasini ya da bagis yapilmasini beklemiyor. Yapan da yapmayan da ayni kefede tutuluyor. Sunucu pay to win den ziyade , play to win modunda yonetilmekte. Oyun icinde sacma sekilde power kullanan, assagilayan adminler yerine size yardimci olan insanlar goruyorsubuz. Emeginize saglik basarilar diliyorum. Aranizda olmak buyuk bir memnuniyet sebebidir.

DF
Kurucu ekip bir kosede oturup birseyler olmasini ya da bagis yapilmasini beklemiyor. Yapan da yapmayan da ayni kefede tutuluyor. Sunucu pay to win den ziyade , play to win modunda yonetilmekte. Oyun icinde sacma sekilde power kullanan, assagilayan adminler yerine size yardimci olan insanlar goruyorsubuz. Emeginize saglik basarilar diliyorum. Aranizda olmak buyuk bir memnuniyet sebebidir.
Bu denli samimi bir yorum bizleri mutlu etti teşekkürler.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!