Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

SABİT KURAL Ticari konu açımı ve Fivem Script Tanıtım Ön eki Hakkında

• Konbuyu başlatan Sado
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 544
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sado

𝐅𝐈𝐕𝐄𝐌𝐓𝐔𝐑𝐊
Yönetici
Administrator
Web sitesi
sadicanozkaya.com.tr
Merhaba değerli forum üyelerimiz,

Bugün TİCARET MERKEZİ Adı altında Olan Tüm Bölümleri Kapsayan kategorilerde 3 Ay altı üyeler için ticaret konusu açma kısıtlaması getirilmiştir.

Yani Bundan Böyle, Satışını yapacağınız herhangi bir ürünü satış konusu açabilmeniz için forum üzerinde EN AZ 3 aylık bir üye olmanız gerekmektedir.

Fivem Script Kategorisinde TANITIM adı altında açtığınız konular da buna dahildir. Orada açtığınız konular SATIŞ konusu sayılmaz sadece orada ön gösterim veya tanıtımını yapabilirsiniz. Yani 3 AY ve üstü üye olduğunuzu var sayalım orada tanıtım adı altında satış yapıyorsunuz, eklentiniz forum üzerinde korunmaz. Çünkü tekrarlamak gerekirse açtığınız konu tanıtım konusudur satış değil. Forum üzerinde o tanıtım adı altında satış yaptığınız eklentiniz forum üzerinde başkası tarafından paylaşılabilir ve bu forum yönetimi tarafından kaldırılmaz. Lütfen Kurallara Uyalım..

Satış yaptığınız tespiti halinde KALICI olarak forumdan uzaklaştırılırsınız.

Konu altında Fivem Script Bölümünde TANITIM ÖN eki ile açtığınız TANITIM & Ön Gösterim konularınızda discord adresi bırakmak yasaktır, sorulması gereken şeyler konu içinde yorum aracılığı ile veya özel mesaj ile sorulabilir.

NOT: BU KURALA ŞUANDAN İTİBAREN YENİ AÇILACAK KONULAR VE ÜYELER DAHİLDİR, BUNDAN ÖNCEKİ KONU VE ÜYELERE İŞLEM UYGULANMAYACAKTIR.

Ekli dosyalar

• 1635438854761.png
    1635438854761.png
    28 KB · Görüntüleme: 41
Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!