Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Three skillbar olan varmı

• Konbuyu başlatan atR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 6
  • Görüntüleme 662

atR

Üye
FT Kullanıcı
Selam arkadaşlar m3_houserobbery kullanıyorumda threeskill bar var tam ne olduğunu anlamadım script ise atarsanız sevinirim değilse yardımcı olursanız sevinirim

51188

51187

bu bi minigame scripti kasayı açmak için o skillbarı başarman gerekiyor, bende bu script yok ama yüksek ihtimal bu ile aynı olan reload skillbar var, sende de olabilir her yerde bulabilirsin

local result = exports["reload-skillbar"]:taskBar(10000,math.random(5,14))
if result == 100 then
userLver(i)
end

reload skillbar varsa ve böyle yaparsan çalışır

bu bi minigame scripti kasayı açmak için o skillbarı başarman gerekiyor, bende bu script yok ama yüksek ihtimal bu ile aynı olan reload skillbar var, sende de olabilir her yerde bulabilirsin

local result = exports["reload-skillbar"]:taskBar(10000,math.random(5,14))
if result == 100 then
userLver(i)
end

reload skillbar varsa ve böyle yaparsan çalışır
evet kanka bende bi böyle deniyeyim dedim oldu sorunum çözüldü lakin skillbarı yapamayınca failleyince hiçbir şey olmuyor normal devam ediyor

evet kanka bende bi böyle deniyeyim dedim oldu sorunum çözüldü lakin skillbarı yapamayınca failleyince hiçbir şey olmuyor normal devam ediyor
ne olmasını istiyorsun

Sorunumu çözdüm konu kilitlenebilir bir tane arkadaşım düzenleyip yaptı teşekkürler

Konu tarafımca doğru kategoriye alınmıştır.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!