Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım TGIANN Kafi Drama Bank (ESX)

Noluya la burda :D bişeyler mi kaçırdım

esx bitti diyon esx atıyon oldumu şimdi bu :/

Bugün bakıyım dedim yayın geçmişine koptum. EDRP'ye vermiş olduğumuz pursuit araçlara, dumptan kullanamaz diyor ya LLÖAÖPÖGAÖGKAGG. Verdiğimiz pursuit araçları red engine tarafında dumptan çekilme arabalar. Kryptonların yaptıkları FAN MADE. Vermiş olduğumuz araçlar 100% nopixel. Üzerine NP scriptlerine kafi scripti dediği yerde PC'yi kırdım. Paketlerini uğraşsak 1 ayda yazarız.

Gereksiz kuduruyorlar, kitlesi desen zaten FiveM TR'nin en kanser kitlesi.
yayını nasıl dinledin yada izledin zaten adam dump dedi o araçlara birde np scriptini hiç bir zaman kafi scripti de demedi nerenle izliyon şey yapmadı yani np task bara tgi task bar demedi yorum yaparken düşünde yap dostum .

Bugün bakıyım dedim yayın geçmişine koptum. EDRP'ye vermiş olduğumuz pursuit araçlara, dumptan kullanamaz diyor ya LLÖAÖPÖGAÖGKAGG. Verdiğimiz pursuit araçları red engine tarafında dumptan çekilme arabalar. Kryptonların yaptıkları FAN MADE. Vermiş olduğumuz araçlar 100% nopixel. Üzerine NP scriptlerine kafi scripti dediği yerde PC'yi kırdım. Paketlerini uğraşsak 1 ayda yazarız.

Gereksiz kuduruyorlar, kitlesi desen zaten FiveM TR'nin en kanser kitlesi.
hex zaten sağlam toxic eleman vorpta da böyleydi

bu olayın tüm sorulusu pwais'tir pw-bank'ı yapmasaydı kafi bank inspired çıkmazdı pwais pwais kınıyoruz seni...

yayını nasıl dinledin yada izledin zaten adam dump dedi o araçlara birde np scriptini hiç bir zaman kafi scripti de demedi nerenle izliyon şey yapmadı yani np task bara tgi task bar demedi yorum yaparken düşünde yap dostum .
tamam en h3x fanı sensin kanka sus

geldi bi yalama daha

3 saatlik yayını uğraştırıp buldurma bana.

np task bara tgi task bar demedi
e ve t b e n cede öy le kan ka sana bi tur kc e o gret me ni la zım

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!