Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[Tekrar Satışta] ESX Enhanced HUD

kadiraktas

Üye
FT Kullanıcı
Bu proje artık geliştirilmemektedir.​

DF
Son düzenleme:
Evet arkadaşlar bugün 1000 TL ye karakter değiştirme menüsü satın alıyoruz oyuncular da diyor du bu karakter menüsü olmaz ise bu oyunu oynamam o kadar büyük bir eksik türkçeleştirme özelden yazın zaten forum da paylaşılmışı sorunsuz ve bugsuz sadece türkçe çevirisi yapılacak..

DF
Olay şu arkadaşlar scrip ESX ile çalışmıyor. Benim yaptığım bunu ESX'e uyarlamak ve karakter kayıt sayfasını bu scrip ile (Esx_identity) birleştirmek.

1000 TL vermek zorunda değilsiniz. Beklerseniz ESX sürümü ücretsiz birileri yapar yayınlar. Kimse almak zorunda da değil :D

DF
Bedava scripti 1000 TL ye satmaya kalkıyor :D Buna bi ban atıcak yok mu ya.

DF
Eleştiriler gelecektir normaldir fakat anlamamakta ısrar ediyorsunuz, scripti forumdan görüp kurmayı bile denemeyen insanlar buraya gelip de ücretsiz zaten yazıyor. ESX Tabanlı olmayan scripti esx e çevirip identity ile bağladığını açıkca belirtmiş buna rağmen 3 kişi üst üste ücretsiz zaten yazmış. İnsanlar bir şey yapıyor, ben de aynı şekilde fakat herkes gözü kapalı eleştiriyor. Gözlerimizi açalım adam script satıyor diye " Buna bi ban atıcak yok mu ya. " lafını bile kullanmışlar. El insaf; burada bir çalışma ve emek var saygı gösterin biraz. Kadir çalışman başarılı başarılarının devamını dilerim dostum.

DF
2 satır kod yazmayı bilmeyenler ahkam keser olmuş burada bir emek söz konusu, asıl yazılımı bu arkadaş yapmamış olabilir. Buradaki amaç hazır paylaşılan dosyayı dosyanın içine atayım server.cfg'den start vereyim de çalışsın mantığı yok bilmem fark ettiniz mi ama adam bir şeyler katmış kimine göre basit kimine göre zor tartışılır fakat sizlerde kendinizi geliştirip keşke en basit mesleği bile birazcık geliştirseniz böylece Fivem Türkiye'de kalıcı izler bırakabiliriz bizler yabancıların değil de yabancılar bizim forumlarımızda bizim platforumuzda takılabilirler lütfen bir şeyi eleştirmeden düşünün, fiyatı yüksek olabilir kimse almak zorunda değil arkadaş emeğinin karşılığı olarak 1000 TL görüyor saygı duyarım ama burada amacı sadece hazır dosyaları start'lamak olan insanların anlaması da pek mümkün değil.

DF
Türk'ün yorumuna katılıyorum. Burada frameworkunu değiştirmiş buda zaten kolay bir iş değil o yüzden boş yorum yapmak yerine başarılarının devamını dilemeleri gerekiyordu kadir. Onlar yerine de başarılarının devamını diliyorum.

DF
Hocam bir sorum olacak. Karakter oluşturup save ettikten sonra. Çık gir yaptığında sen o karakterin skinini outfits den load edebiliyor musun ? Bu sorunu çözdün mü ?

DF
Fivem forumunda scriptin tamamını yapmayı başarmış adamlara "Scripti benimle paylaşırmısın?" diye yalvaran adam burada scripti bitirmiş ve 1000 TL ye satmaya çalışıyor anladım hocam nice scam btw. Modlar bir el atsa iyi olur .

1169

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!