Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

TEAM 10 Meveloper Ekibi ve Hunter/Payitaht Roleplay [PAKET DUMP ve Yalanlar]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Barlas

?????????
FT Kullanıcı
Discord
Barlas#9232
Merhaba,

Sayın Fivemtürk kullanıcıları BRLv1 paketini satışa sunmuştum ve paketimi kullanan sunucularada sıkıntısız bir şekilde hizmetimi sürdürdüm. Fivemtürk yetkili ekibinden birisi olarak kimsenin emeğine göz dikmedim ve yaptığım işlerle asla övünmedim. Samet Can denilen arkadaş ile paketi sattım bir sunucuda tanışmıştık ve yönetim ekibinden ayrılıp kendi sunucusunu açmak istediğini söyledi ve benden paket istedi, elimden olan sebeplerden dolayı paketi kendisine satmadım ve muhattap olmadım. Hile satın alıp tüm sunuculara girip PAKET Dumplayan birisi haline dönüştü ve başka insanların uğraşmış olduğu paketler ile kendine sunucu açmayı planladı ve şuan kendisine bir sunucu açtı. Team 10 denilen bir ekibe paketimi dumplayıp verdi ve paketimi discord üzerinden satışa sundular ve millete crackli key satıp dolandırmaya filan kalkışıyorlar bilgilendirmek istedim ve bu şahıslardan bir hizmet alamıyacağınızıda bildirmek istiyorum. Kanıtlarımı sizlerin huzuruna sunuyorum;

Samet Can, Disord Ad; Samet Can#7869 Discord ID: 560134161156014090

Hileyi satın aldığına dair kanıtlar

Sunucuların paketlerini dumpladığına dair kanıt;
43973

Ve paket dumplayarak bir yere gelemeyeceğini öğrendi ve benden almak istedi, satmayınca paketi dumplamaya çalıştı hüğğğğğ

43984
43985

Artı olarakta şuan Samet'in dumplayark bir yerlere getirmeye çalıştığı ama getiremediği sunucunun discordu

Şimdi gelelim TEAM 10 Developement ekibine :D

Samet adlı arkadaşımız bunlara paketimi veriyor dumplu olan şekilde ve bunlarda satmaya çalışıyor dev hizmet, Samet ile aralarında ki çıkar ilişkisi ve Hunterin aynı zamanda meveloperleri

43976

TEAM 10 Ekibi;

43977 43978 43979

Discordları;

! Rac10#2712 = 506523227128856586
! Boef10#9999 = 518786625094811652
!Prot10#1003 = 662683805873864725
! Bar10#2982 = 557647651273965569
! i w10#2982 = 711710408758788119

Forumları bulduklarım kadar;

cankaanmete cankaanmete

Şuan paketimi kullanan Legacy Roleplay sunucusundan çalmaya çalışmışlar ama paketin lisanslı olduğunu unutuyorlar Paketi çalıştırmaya çalışmışlar ama başarısız olmuşlar

43980

Paketimin şuan ki güncellenmemiş halini dumplamışlar insan bir bliplerin bile yerini değiştiremiyecek kadar amatör olur mu bilmiyorum ama galiba böyle ilgi görüyor Benim;

43982

Onların;

43983

İnsan özel ganglerin ve ailelerin yerlerini bile aynı yaparmı bilmiyorum hepsi birebir aynı

Kendi paketimin satış linki;

Böyle insanlardan paket ve key almayınız. Çalıntı paket çalmaya çalışıp sunucuda açmak bilmiyorum...

Ekli dosyalar

• Screenshot_10.png
    Screenshot_10.png
    270.9 KB · Görüntüleme: 21
Forum da herhangi bir üyeliği bulunuyor mu bu arkadaşın ?

Barlas bizim kendi emeklerimizle yaptığımız paketi çekemeyip gelip burda dc patlatmaya çalışıyosun ama bu kadar aciz olduğunu bilmiyodum

Barlas bizim kendi emeklerimizle yaptığımız paketi çekemeyip gelip burda dc patlatmaya çalışıyosun ama bu kadar aciz olduğunu bilmiyodum

Evet haklısın kendi emeğinle yapmış olduğun bir paketi satıyorsun, bliplerin görünüşlerini filan değiştir reis lazım olur:D

Blip ekleyebilir istediğim gibi blip eklerim senin buna karşışamayacağını düşünüyorum .

Hakkında 2 adet aynı anda şikayet konusu açılıyor ve halen daha üste çıkmaya çalışıyorsun ? Discord patatması falan forumu ilgilendiren bir durum değil yaptığın şey hakkında özür dilemen gereken yerde halen daha aynı davranışları sürdürmeye devam edip halen haklıymış gibi kendini savunuyorsun.

Sado Sado artı olarakta paketimi dumplamada yardımcı olan kişininde forum adresini buldum Dragxd Dragxd Samet adlı arkadaş bu. cankaanmete cankaanmete lisans sistemi olduğundan çalıştırmaya çalışırken bile paketimi sizlere sundum? ben yalan söylüyorsam diğer şikayetde yalan söylüyor büyük ihtimal demi?​

Barlas senin paketini team10 dumpladığına ait bir fotoğrafın varmı.

Kardeşim senin elinde samete ait foto var Team10 Un Dumpladığına dair bir kanıtın yok yani bu suçlamarı kabul etmiyoruz Team10 olarak.

Barlas senin paketinse Team10 suçluyosan elinde kanıtın yok eskiden size çalışan birinin size paket dumplayan bir kişinin sonra sizden ayrılınca düşman kesilip Team10 da suçlamanız ilginç birşey .

Lafların kendinle çelişiyor, tüm blipleri aynı
haritayı orijinallik adı altında mı yorumluyorsunuz.

Hocam, Samet'in şuan developerliğini yapan bir team ekibisiniz benim sizin ismini duymuşluğum bile yoktur ve kimseyle durduk yere uğraşmayan birisiyim. Görüntüler sizin discord adresinizden alınmış olan fotoğraflar. Samet paketi hileyle dumlayıp sunucusuna kurmaya çalışıyor ve sizde paketimi satışa koyuyorsunuz olay bu

44040

44041

44042

44043

Legacy Roleplay üzerinde geliştirmiş olduğum bir paketi dumlayıp kendi paketiniz gibi satışa koymak ne Allah aşkına?​

Birde şunu eklemek istiyorum orda çekilen fottoğraflar bizim kendi paketimize ait fotoğraflar bu senin kanıtın olamaz .
Asılsız bir yere Team10 Kanıtsız olarak suçlamak anlam veremiyorum.

Hocam sizi durduk yere niye suçlayayım şuana kadar sizinle bir muhattabım oldu mu?​

Bu sametle olan bir durum samet geldi G3VEZE nin paketinde sıkıntı var gelirmisin dedi Samet bizim eski sunucumuzdan arkadaşım olduğu için bende geldim yardım ettim.

Güzel kardeşim madem kendi pakediniz neden benim sunucumdaki custom gangin blipini eklediniz, burda gelip kendi karaktersizliğinizi savunmayın bari . ek olarak size dumplayan demişsin benim yanımda öyle karaktersizlik yapamadığı için sizi buldu zaten

Senin paketini çaldığıma dair kanıtın yoksa Team10 suçlama .

Burda suçlaman gereken kişi Team10 değil .
Suçlaman gereken kişi farklı .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!