Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

[TANITIM] Rolex Satışı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fAemeister

Üye
FT Kullanıcı
Discord
fAemeister. #6898
Üzerinde bir süredir çalıştığım, sıfırdan tasarladığım bu scripti sonunda tamamladım ve sizlerle paylaşmak istedim. Yapıcı olduğu sürece her türlü eleştiri ve yoruma açığım.

Gelelim nasıl çalıştığına

11325

'Müşteri Listesi' adındaki eşyayı kullandıktan sonra satışa başlıyorsunuz. Haritadan müşterinin konumu işaretleniyor

11327 .

İşaretlenen lokasyona gittiğiniz zaman NPC'yle karşılaşıyorsunuz ve satışı gerçekleştiriyorsunuz.

11328

Satışı gerçekleştirdikten bir süre sonra başka bir müşteri lokasyonunu gönderiyor.

11329

Bu şekilde belirli teslimat sayısına ulaşıncaya kadar devam ediyor ve en sonunda teslimatı tamamlıyorsunuz.
(@Titan 'a yardımları için teşekkür ederim)

İletişim için discord adresimiz:

Son düzenleme:
Yararlı, elinize sağlık.

Üzerinde bir süredir çalıştığım, sıfırdan tasarladığım bu scripti sonunda tamamladım ve sizlerle paylaşmak istedim. Yapıcı olduğu sürece her türlü eleştiri ve yoruma açığım.

Gelelim nasıl çalıştığına

Ekli dosyayı görüntüle 11325

'Müşteri Listesi' adındaki eşyayı kullandıktan sonra satışa başlıyorsunuz. Haritadan müşterinin konumu işaretleniyor

Ekli dosyayı görüntüle 11327.

İşaretlenen lokasyona gittiğiniz zaman NPC'yle karşılaşıyorsunuz ve satışı gerçekleştiriyorsunuz.

Ekli dosyayı görüntüle 11328

Satışı gerçekleştirdikten bir süre sonra başka bir müşteri lokasyonunu gönderiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 11329

Bu şekilde belirli teslimat sayısına ulaşıncaya kadar devam ediyor ve en sonunda teslimatı tamamlıyorsunuz.
(@Titan 'a yardımları için teşekkür ederim)

İletişim için discord adresimiz:

+rep

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim, şunu belirtmek istedim; bazı sunucuları örnek alarak yola çıktığım bir çalışma oldu. Amacım örnek aldığım sunucuların güdümünde kendi elimden çıkan bir script olmasıydı. Amacımın bir kısmını tamamladım fakat daha yapılacak çok şey var. Kısa süre içerisinde yeni çalışmalarımı da tanıtacağım. Beklemede kalın :)

Eline sağlık :)

Konu sahibinin isteği üzerine kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!