Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Fivemturk [TANITIM] FT-Z | Fivemturk Zombi Sunucusu

ESX basic tasarım oldu artık bence değişmesi gerekiyor o kadar fazla görüyorum ki artık kusacağım ancak onun dışında beğendim çok başarılı umarım gelişir bizde oynayabiliriz .d

ESX basic tasarım oldu artık bence değişmesi gerekiyor o kadar fazla görüyorum ki artık kusacağım ancak onun dışında beğendim çok başarılı umarım gelişir bizde oynayabiliriz .d
Hiç menüleri baştan yazma gereksinimi duymadım ama sanırım kendime ait bir menü yapmanında vakti geldi.

Teşekkürler

Yorumlarda all in one bir menü istenmiş bir çok şeyin olduğu envanter altyapısını değiştireceğim.

Profil sisteminden kastınız nedir tam sistemi açıklarsanız 24 saatten kısa bir süre içerisinde hazır ederim :D

Teşekkürler
Örnek veriyorum inventorinize bakmak için açtığınız UI de database olarak bi profil sistemi olabilir alışverişler için veya kaç saat oynadığı, aldığı killerin vs. gözüktüğü bi value-text olabilir.

Örnek veriyorum inventorinize bakmak için açtığınız UI de database olarak bi profil sistemi olabilir alışverişler için veya kaç saat oynadığı, aldığı killerin vs. gözüktüğü bi value-text olabilir.

Bir kaç örnek atıldı. Altyapısını geliştirmeye başlamıştım ki sınavlardan dolayı ertelemem gerekti projeyi 1 ay sonra gönüllerde ki halimizle açılış yapacağız.

+rep eline emeğine sağlık

Teşekkürler kardeşim

başarılı duruyor açılsa da sıfırdan kasılacak zombi sv si olsa keşke :D

Çok eski kafalısınız, biraz daha yeniliğe açık olsanız daha iyi olabilir başarılar

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!