Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paket Tamamiyle Disc Uyumlu Piyasa Değeri 500₺+ Olan Yaptığım Paketi Ücretsiz Veriyorum Empire V1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
düzgün link atabilecek var mı bu linkler sadece kodları indiriyor

mücevver soygunu etrafı haritadan aşağıya düşüyorum nasıl engeleyebilirim,,,, kullanılan motel scripti database oluşturmuyo configden true verdim ama database'e düşmedi cmd yi kapatıp açınca kiraladığım oda gidiyor

Belden Silah Çekme Hangi Script Onun yerine holster scriptini kullanmak istiyorum.

Markete Telefon Eklediğim zaman herhangi birine hata veriyor envanter açılmıyor sebebi nedir ?

Bu Can barının dosyasını bulamıyorum onun yerine farklı bir hud kullanmak istiyorum hangi dosya acaba ?

Dostum Fivem Çıktığından Beri Developerlık Yaptım Ve Seni Tebrik Ediyorum Böyle İnsanlara Para Değilde Kardeş Gibi Yaptığın Paketi Vermezsin Umarım Kimse Bunu Kodlayıp Para İle Satmazlar Çünkü Bana Olmuştu Ama Ben Artık Emekliye Ayrıldım :)
Hayatında Başarılar . . .

Dostum Fivem Çıktığından Beri Developerlık Yaptım Ve Seni Tebrik Ediyorum Böyle İnsanlara Para Değilde Kardeş Gibi Yaptığın Paketi Vermezsin Umarım Kimse Bunu Kodlayıp Para İle Satmazlar Çünkü Bana Olmuştu Ama Ben Artık Emekliye Ayrıldım :)
Hayatında Başarılar . . .
İsim nedir? Tanıyor muyuz emeklimizi. ?

Bu Can barının dosyasını bulamıyorum onun yerine farklı bir hud kullanmak istiyorum hangi dosya acaba ?
Bir Kişi Yardım Edebilirmi lütfen tokovoip kullanıyorum ama bardaki voice chat barı olduğu için farklı bir hud kullanmak istiyorum

beyler böyle kalıyor bunu nasıl düzelteceğim bilen var mı?

Ekli dosyalar

• harita.png
    harita.png
    1.2 MB · Görüntüleme: 30
Bir araç çıkadıktan sonra yanımda değilde uzağımdaki bir kişinin yanına gidince beni göremiyor bunu nasıl çözerim

Linkleri güncelleyebilir misin? Yandex boyutunu aşıyor onedrive ise kaldırılmış :( İçinden beğendiğim bir scripti alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!