Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Wild Dev | Geliştirici Hizmeti | +80 Referans |

RA1DER

wild dev
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Discord
ra1der2112
Wild Dev | 2024 | +100 Customer

+150 Referans
+90 Müşteri
+70 Müşteri Yorumu
  • Sadece QBUS ve QBCore kütüphanesi için hizmet vermekteyiz.
  • Hata düzeltme / bug fix. (F8, Konsol)
  • İhtiyaçlarınıza özel script yapımı
  • Script geliştirme / Rework / QBCore uyarlama.
  • Script optimize işlemleri (Minimum 0.15 - 0.20)
  • Araç Handling Yapımı / Araç Ses Yapımı
  • Araç Paketi (Vanilla ve Modlu)
  • Kıyafet tasarımı ve paket düzenleme​
  • Günlük maksimum 2-3 saat çalışmaktayız.
  • Liste üzerinden çalışma , haftalık , aylık gibi ihtiyaçlarınız için ticket açabilirsiniz.

Harici ulaşmak istediğiniz tüm bilgilendirmeler için imza kısmında ki discord adresinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

DF
Son düzenleme:
+rep cidden kaliteli işler ve projeler ortaya çıkarıyor tavsiye ederim

DF
Selamlar, ben "ra1der". Fivem üzerinde az çok tanınmışlığımın olduğunu düşünüyorum. Kendimce de fivem için bilgimim olduğunu düşünüyorum. Uzun süredir kendimde gerekli isteği bulamamdan kaynaklı uzun zamandır hiç bir sunucuda geliştiricilik yapmıyordum. Herkesin genelde bu işi yapmasının sebebi de kendine bir maddi gelir kaynağı sağlamaktır. Bende aynı şekilde bir maddi gelir sağlamak için tekrardan başlıyorum.

25'den fazla referansım ile benimle çalışmak isteyenlere az çok bir güven verebileceğim. Ayrıca imzamda bulunan discorddan da benimle iletişime geçebilir discord sunucumu inceleyebilirsiniz.

Adınız : Baran
Soyadınız : "Belirtmek İstemiyorum"
Yaşınız :18
Yaşadığınız Yer :İzmir
Daha Önceki Geliştiricilik Tecrübeniz :25 Farklı sunucuda geliştiricilik yaptım. Referanslarım discord sunucumda bulunuyor. İmzandaki link üzerinden gelebilirsiniz.
Günlük Online Süreniz : Pazartesi - Salı günleri 2-3 Saat. Haricinde ki tüm günlerde +6 saat.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : ra1der#0012
Diğer / Ek :
Bildiğim diller olarak şuan için sadece LUA bulunmakta. Front-end odaklı hiç çalışmadım o tarzda iş vermek istiyorsanız farklı kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece back-end odaklı çalışmaktayım. Ek olarak benden fix, düzenleme, script oluşturma tarzında isteklerde bulunabilirsiniz.
+rep Gerçekten Şu Ana Kadar Az Tanıdığım Kaliteli İnsanlardan

DF
Selamlar, ben "ra1der". Fivem üzerinde az çok tanınmışlığımın olduğunu düşünüyorum. Kendimce de fivem için bilgimim olduğunu düşünüyorum. Uzun süredir kendimde gerekli isteği bulamamdan kaynaklı uzun zamandır hiç bir sunucuda geliştiricilik yapmıyordum. Herkesin genelde bu işi yapmasının sebebi de kendine bir maddi gelir kaynağı sağlamaktır. Bende aynı şekilde bir maddi gelir sağlamak için tekrardan başlıyorum.

25'den fazla referansım ile benimle çalışmak isteyenlere az çok bir güven verebileceğim. Ayrıca imzamda bulunan discorddan da benimle iletişime geçebilir discord sunucumu inceleyebilirsiniz.

Adınız : Baran
Soyadınız : "Belirtmek İstemiyorum"
Yaşınız :18
Yaşadığınız Yer :İzmir
Daha Önceki Geliştiricilik Tecrübeniz :25 Farklı sunucuda geliştiricilik yaptım. Referanslarım discord sunucumda bulunuyor. İmzandaki link üzerinden gelebilirsiniz.
Günlük Online Süreniz : Pazartesi - Salı günleri 2-3 Saat. Haricinde ki tüm günlerde +6 saat.
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : ra1der#0012
Diğer / Ek :
Bildiğim diller olarak şuan için sadece LUA bulunmakta. Front-end odaklı hiç çalışmadım o tarzda iş vermek istiyorsanız farklı kişiler ile iletişime geçebilirsiniz. Sadece back-end odaklı çalışmaktayım. Ek olarak benden fix, düzenleme, script oluşturma tarzında isteklerde bulunabilirsiniz.
+rep back-end adamdır cus

DF
+rep işini iyi bilen bi kardeşimiz

DF
çok iyi dev, envanter çalışmıyodu sildirdi düzeldi artık sorunum yok ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!