Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Yetkili Olmak İstiyorum Wild Dev | Geliştirici Hizmeti | +80 Referans |

güncel yada up yazmak yerine yukarı taşı butonunu kullanabilirsin.

Developer hizmetlerim devam etmekte, detaylı bilgileri imzamda bulunan discord sunucusundan alabilirsiniz.

Tekrardan developer hizmeti vermeye başladım, forum üzerinden gelenlere belirli bir indirim yapılacaktır. Detaylı bilgilendirme için imza kısmında ki discord adresinden ulaşabilirsiniz.

Selamlar, uzun süredir developer hizmeti vermiyordum, bir süreliğine tekrardan developer hizmeti vermeye devam edeceğim. Gerekli bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

+60'dan fazla müşterim bulunmakta, imzamda ki discord adresinden ulaşabilirsiniz.

Adınız : Baran
Soyadınız : "Belirtmek İstemiyorum"
Yaşınız : 20
Yaşadığınız Yer : İzmir
Daha Önceki Geliştiricilik Tecrübeniz : 50 Farklı sunucuda geliştiricilik yaptım. Referanslarım discord sunucumda bulunuyor. İmzamdaki link üzerinden gelebilirsiniz.
Günlük Online Süreniz : Günlük +2-3 saat
İletişim Adresi (Discord, Skype vb.) : ra1der2112
Diğer Ek :
Sadece LUA yazılım dilini bilmekteyim (css/html/javascript üzerinde basit düzenlemeler yapabiliyorum fakat tamamen hakim değilim).
Sıfırdan basit düzeyde script yapabilirim.
Sadece günlük veya haftalık çalışmaktayım. Kalıcı bir geliştirici olmak yerine belirli sorunlar üzerinde çalışmak istiyorum.
Ekstra olarak isteğe bağlı stream dosyaları ekleme yapabilirim. Stream dosyaları ile ilgili de ilgilenmekteyim, araçlarda handling düzenlemesi, araçlarda texture boyutu düşürme, araçlara yeni livery ekleme gibi basit texturelar yapabiliyorum. Detaylı bilgi için imza kısmında ki discord sunucusundan ticket açınız.
her konuda destek sağlayan koca yürekli adam <3

Hizmet şartlarım güncellendi, referanslar güncellendi, hizmet fiyatları güncellendi, tekrardan hizmet vermeye başlıyorum. Detaylı bilgi için imza kısmında ki discord sunucusundan ulaşabilirsiniz.

+rep ben gelemem milletin bana paranı verdim şunu yapacaksın demesine büyük sabır

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!