Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucunuza özel discord botu yapabilirim.

yukselexe

Üye
FT Kullanıcı
Discord.js kütüphanesine hakimim. Botunuzu ping gibi problemler olmadan 7 gün 24 saat aktif tutabilirim.
Kullandığım komutların geneli açık kaynaklıdır fakat üzerinde geliştirmeler yaptığım için ve emek sarfettiğim için satışa sunmaktayım.

!aktif, !bakım,!ip gibi basit ve bütün botlarda olan komutlar haricinde botlarda yer alacak bazı özellikler bunlardır;

Kayıt Sistemi, komut girildikten sonra sadece komutu giren kişi ve yönetim ekibinin görebileceği bir oda oluşturur. (Yönetim başvuru, Ck talebi, destek, öneri& şikayet gibi istediğiniz türde sistem eklenebilir)
5480

Destek sistemi;
5483

Oylama sistemi;

5481

Bota yazı yazdırma,
5482

Eğlence sistemli discord botu: 35TL (Toplam 25 adet eğlence ve yönetim komutları vardır)
Temel Seviye FiveM discord botu: 25TL (Temel komutlar !aktif,!bakım,!ip + oylama, destek ve kayıt sistemi dahildir.)
Orta Seviye FiveM discord botu: 40TL (Temel seviye bot özellikleri + bota mesaj yazdırma + istediğiniz 1 özel komut + ck talep sistemi dahildir.)
Üst Seviye FiveM discord botu: 60TL (Temel ve Orta seviye bot özellikleri + istediğiniz 3 komut + yönetim başvuru sistemi dahildir )

Yukarıdaki fiyatlandırmalar dışında isteğinize göre fiyat çıkartabilirim. Aklınızdaki fikirleri Discord botuna çevirmek için, Discord uygulamasından bana mesaj atmanız yeterlidir.
Discord botunun satışının ardından 12 Saatlik destek sunuyorum.
Discord: yukselexe#5022

Fivem Türk içerisindeki referanslarım;

RST Roleplay (Üst seviye bot) xldejavu xldejavu
Forum dışındaki referanslarım;
Slayer Kingdom (Eğlence sistemli bot)

DF
Kendisinin botunu kullanmaktayım. Botda herhangi bir kesinti söz konusu değildir. Gayette memnunum isteklerim doğrultusunda herşeyi profesyonel bir şekilde haletti. İyi satışlar dilerim kendisine Y yukselexe

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!