Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım Sunucunuza Özel Antidumper

Ü

Üye silindi 20237

Guest
Bu eklenti nedir : Sunucunuzun dump yemesini en azından bir tık önleyen bir eklentidir.Maalesef yarım kalmış bir projedir ama etkisini az çok gördük.

Kurulum :

- Githubuma Yüklediğim Dosyayı İndiriniz.

- Yüklediğiniz dosyayı resources klasörüne atınız

- Klasörü açıp .sql uzantılı dosyayı açınız

- Databaseyi açtınız ve databaseyi okutunuz

- resources klasörüne koyduğunuz dosyayı server cfg. den startlayınız

- Kurulum tamamlanmıştır iyi kullanımlar.

Özellikler :

- Antidumper Boştayken En fazla 0.1 ms yemektedir

- Antidumper Eğer biri hile ile girmeye çalışıp dosyaları dumplamaya çalışırsa en fazla 0.6 ms yemektedir

- Kesinlikle dumplanmayacak diye bir sözümüz yok elimizden geldiğince sağlam yapmaya çalıştık garantisini %100 vermiyoruz

- Antidumper Database yöntemiyle çalışmaktadır dump yapmaya çalışan şahısların bilgileri databaseye düşer.

- Sistem için ek olarak gerekli bir eklenti yoktur.

[İNDİR]

[GÖRSEL]

41720

41721

41722

41723

NOT : Kesinlikle Antidumperım %100 koruma garantisini vermiyoruz.Fakat yineden elimizden geldiğince korunaklı yapmaya çalıştık.Merak etmeyin databasenizi veya rconunuzu çekmiyoru.

Ellerinize Sağlık. Başarılı Proje..

meraken soruyorum şifrelediğiniz için , nasıl engelleyebiliyor ki?

meraken soruyorum şifrelediğiniz için , nasıl engelleyebiliyor ki?
Gayet güzel soru bunu ilk başta bende düşündüm her ne kadar dediğiniz gibi düşünülsede hiçbir sorun göremedik sistemde.Eğer bir sıkıntı çıkarsa kaldırırız

sakıncası yoksa işleyiş mantığını öğrenebilirmiyim. kendin bakıcaktım ama şifrelenmiş

sakıncası yoksa işleyiş mantığını öğrenebilirmiyim. kendin bakıcaktım ama şifrelenmiş
Tabi dump olmadığı zaman normal bir vakit en fazla 0.1 ms yemektedir aynı zamanda kişi dump yapmaya çalıştığı vakit tabiki hileye göre değişir %100 grantisini veremem dump yapılmamasına dair ve kişilerin bilgilerini databaseye aktarmaktadır ve antidump çalıştığı vakit 0.6 ila 0.9 ms arası yemektedir.Daha geliştirmesi sürüyor şuan herhangi bir ban yada kick olayı yoktur ilerki zamanda yapmayı düşünüyoruz.

Tabi dump olmadığı zaman normal bir vakit en fazla 0.1 ms yemektedir aynı zamanda kişi dump yapmaya çalıştığı vakit tabiki hileye göre değişir %100 grantisini veremem dump yapılmamasına dair ve kişilerin bilgilerini databaseye aktarmaktadır ve antidump çalıştığı vakit 0.6 ila 0.9 ms arası yemektedir.Daha geliştirmesi sürüyor şuan herhangi bir ban yada kick olayı yoktur ilerki zamanda yapmayı düşünüyoruz.
sormak istediğim o değildi tam, Kişinin dump yaptığı nasıl anlaşılıyor ? bir resource stoplandığındamı mesela

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!