Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucumhosting'e teşekkürüm var

ADEZTR

Üye
FT Kullanıcı
Uzun zamandır bu camianın içerisindeyim ve çok fazla hosting ile çalıştım.
Kimisinde kesinti, kimisinde ise lag ve koruma sıkıntısı sorun yaşadım.

Bu konuyu açma sebepim ise son zamanlarda forumda Sunucumhosting hakkında bir kaç şikayet konusu gördüm ve onlara ithafen açıyorum.

Bende o konuları gördügümde ilk başta tereddüte düşmüştüm fakat şuan aldım ve gayet memnunum. İlgi ve alakasından dolayı dostum Kaves'e de ayrı teşekkür ediyorum.

Herkes sorununu dile getirebilir normal bir şey ama açılan konular daha çok isim karalama amacıyla açıldıgını düşünüyorum.​

Son zamanlardaki şikayet konusunu bizzat ben açtım, ben test bir VDS aldım ve aldığım VDS hiç iyi değildi, alınan VDS'e göre kalite vs değişiklik gösterebilir, bana verdikleri VDS'in interneti problemliydi ve sürekli düşüyordum. Sonunda iade edebildim farklı bir firma ile çalışıyorum ve mutluyum.

Son zamanlardaki şikayet konusunu bizzat ben açtım, ben test bir VDS aldım ve aldığım VDS hiç iyi değildi, alınan VDS'e göre kalite vs değişiklik gösterebilir, bana verdikleri VDS'in interneti problemliydi ve sürekli düşüyordum. Sonunda iade edebildim farklı bir firma ile çalışıyorum ve mutluyum.
Veri merkezi değiştirmişler, Vodafone'de barınıyorlardı bir çok hosting gibi. Aynı sorunlar onlar da da oluyordu bizzat kendim yaşadım

Uzun zamandır bu camianın içerisindeyim ve çok fazla hosting ile çalıştım.
Kimisinde kesinti, kimisinde ise lag ve koruma sıkıntısı sorun yaşadım.

Bu konuyu açma sebepim ise son zamanlarda forumda Sunucumhosting hakkında bir kaç şikayet konusu gördüm ve onlara ithafen açıyorum.

Bende o konuları gördügümde ilk başta tereddüte düşmüştüm fakat şuan aldım ve gayet memnunum. İlgi ve alakasından dolayı dostum Kaves'e de ayrı teşekkür ediyorum.

Herkes sorununu dile getirebilir normal bir şey ama açılan konular daha çok isim karalama amacıyla açıldıgını düşünüyorum.​
Sorun tamamen Vodafone ile alakalı. Biz zamanında datafexten alıyorduk ve oradada arada internet problemleri oluyordu. Yanlış hatırlamıyorsam onlarda Vodafone kullanıyordu ve sürekli kopma oluyordu. Burada firmaları bireysel olarak kötülemek yanlış olurdu zaten.

Veri merkezi değiştirmişler, Vodafone'de barınıyorlardı bir çok hosting gibi. Aynı sorunlar onlar da da oluyordu bizzat kendim yaşadım
ilk 1 haftam vodafone'de geçti vodafone'den sonra turknet'e geçtiler ikisinde de aldığım hizmet gerçekten çok kötüydü

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!