Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucumfix komikliği ... (Oversell'den uzak durun.)

F3D3R4LL

Admin
Admin
Administrator
Discord
F3D3R4LL#2433
73011
73016

Dehost bir bu iki oldu artık yeter diyip tüm çıplaklığıyla ortaya dökelim her şeyi ???

Durumuma oversell (1 Tane fiziksele 40-50 tane sanal sunucu koyup overselling yapma ile alakalı bir şey yazıyorum)

73013

Firması olup yine aynı şekilde yapan bir arkadaşım bana yazıyor bana mı yazdın diye yok hayır diyorum.

73014

Biz firma olarak oversell mantığının çalışma şeklini bile takip edemezken adamlar yaptığı itiraf ediyor.

Kim kimin altında kimler fiyatlara karar veriyor.

73015

73017

Durup durup Türknette ki yapıda ki ana dağıtıcılardan hat teklifi alan 0.10 kuruş daha ucuz olsa o tarafa kayacak bir firma :D

Kendi fiziksel sunucuları olmadığı için

73018

Benden gelip fizikseller için teklif alan, sonra da bizi barındıran koca yürekli necip çakıroğlu....

Çokta kafa yormamak gerektiğini düşünüyorum.

Bu arkadaşlar türeme arkadaşlar kasa toplayamazken yardım istiyor gidip kasasını topluyorum. Sonra bizleri barındırıyor oluyorlar. Adımız üstünden prim yapıyorlar dehost adlı firma bir bu iki oldu neymiş efendim dehost datafexi barındırıyormuş yok efendim neymiş sunucumfix datafexi barındırıyormuş.

2 Adet fizikseli olan eleman 2 kabin barındırıyorsa (bu iki bahsi geçen firmanın kendine ait bile kabini olmaması ayrı bir komiklik tabi) tebrik ederdim yani...

Türknet üzerinde 2-3 büyük firma olarak bir yapı kurduk maliyetleri ortak yapmak için herkesin ağzına laf çalınmış durumda yok aynı yerden hizmet alıyoruz. Yok bizim altımızda barınıyor senin barındığın yapıyı kuran kişilerdenim ben. Bir problem olduğunda veri merkezine giriş yapıp problemi çözenlerdenim aynen efendim bizi barındırıyorsun.

Müşterilerine whmcs & wisecp üzerinden kesilmiş otonom faturayı düzenleyip atıyorlar. Ortada somut bir e-arşiv faturası bile bulunmuyor.

Siz siz olun bu tarz firmalardan uzak durun.

DF

Ekli dosyalar

• 1649694405916.png
    1649694405916.png
    28.2 KB · Görüntüleme: 65
Son düzenleme:
Ah üzümlü kekim 2 3 müşteri kazanacağım diye girdiğin durumlar küçük düşürücü.

DF
SİZ SİZ OLUN 1 FIZIKSELE 40-50 TANE SUNUCU DOLDURANLARDAN UZAK DURUN.

DF
tak tak
: Datafex mi?
: o bizde barınıyo beaa

kamu spotu niteliğinde bir drama

DF
1 Fiziksele 40 sunucu sıkıştırıp satmaya çalışmak olur gibi

DF
Yine bir costing vakası. Tanındık yerler yerine millet niye bunları tercih ediyor anlamıyorum. 100 değil 200 ver kaliteli olsun sorun yaşama.

DF
Madem onlar seviyeyi yalan söyleyerek düşürüyor..

Bu arkadaşın overselling yaptığı firmadan performans düşüklüğü sebebiyle çıkan her müşterisi

Bizzat bana discord üzerinden ulaşıp orada ki süresi bitinceye kadar olan süre zarfına kadar ücretsiz hizmet alabilir.

F3D3R4LL#2433

DF
Ben şimdi datafexten fiziksel aldım da altımda mı barınıyorsunuz otomatik olarak? İyiymiş ya beleşten patron oldum fedo hat kaç tl?

DF
Ben şimdi datafexten fiziksel aldım da altımda mı barınıyorsunuz otomatik olarak? İyiymiş ya beleşten patron oldum fedo hat kaç tl?
2 Tane daha fiziksel kiralarsan o firmadan daha büyük oluyorsun :D

DF
Ne yani datafexden bir kaç tane fiziksel alsam bu firmacıklardan daha mı büyük oluyorum ? ? ? ?

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!