Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Beklemede SUNUCULARA GİREMİYORUM ÇOĞU SCRİPT YÜKLENMİYOR

PYlaX

Üye
FT Kullanıcı
arkadaşlar sunuculara giremiyorum şuan girmeye çalıştığım sunucuda QB-INVENTORY'i indirirken %32 de takılıyor bi kaç saniye sonra devam ediyor ve bunu 5 6 kere yapıyor sonra giremiyorum kısacası o scripti indiremiyor fakat telefonun internetiyle indirebiliyorum ama bilgisayarı aç kapa yapınca tekrar indirmem gerekiyor ve bu 3 4 aydır var çözümünü bulabilene helal olsun :D

Ekli dosyalar

• resim_2021-11-09_185545.png
    resim_2021-11-09_185545.png
    53 KB · Görüntüleme: 45
  • resim_2021-11-09_190255.png
    resim_2021-11-09_190255.png
    8.9 KB · Görüntüleme: 35
qb iventoryi kontrol etmende fayda var
cash dosyasını sil

arkadaşlar sunuculara giremiyorum şuan girmeye çalıştığım sunucuda QB-INVENTORY'i indirirken %32 de takılıyor bi kaç saniye sonra devam ediyor ve bunu 5 6 kere yapıyor sonra giremiyorum kısacası o scripti indiremiyor fakat telefonun internetiyle indirebiliyorum ama bilgisayarı aç kapa yapınca tekrar indirmem gerekiyor ve bu 3 4 aydır var çözümünü bulabilene helal olsun :D
Zamanında bu sorunu biz de yaşamıştık, sorun ya intenet sağlayıcından ya da hostinginden kaynaklı. Dosyayı indirirken ip ban yiyorsun bu yüzden indirme tamamlanamıyor

1-) İlk başta bilgisayarınızı kapatın modeminizi kapatın ve 5 dakika bekleyin ardından bilgisayarı ve modemi açın

2-) Oyunun kurulu olduğu diskte yeterli alan varmı kontrol edin

3-) sağ alt kısımdaninternet ağ ayarlarını açın, bağdaştırıcı seçeneklere girin , İPV4 Kısmından en alttaki iki kutucuğun üst kutusuna 8.8.8.8 alt kutusuna 8.8.4.4 yazın

65891
65893
65894
65895
65896

4-) Servere giriş yapmaya çalışın

5-) Yine giriş yapmıyorsa hosting sağlayıcınızla iletişime geçin

Son düzenleme:
Biz bu tür sorunları yaşamamak için kaliteli bir hosting firmasını tercih ediyoruz, aksi takdirde bunun gibi sorunlar ile karşılaşılabiliyor.

Size tercih edeceğim türkiye içi hosting DataFex olacaktır.

Yurtdışı hosting ise OVH kullana bilirsiniz, OVH pahalı ve kaliteli bir firmadır euronun 10TL olduğu bu zamanlar DataFex hayat kurtarıcı oluyor

1-) - Datafex Tanıtım Konusu(DataFex Türkiyenin en kaliteli firmasıdır her bütçeye vds bulabilirsiniz)

2-) (OVH Dünya üzerindeki en kaliteli firmalardan biridir ancak euro bazında aylık 1500 2000TL gibi fiyatlara satış yapmaktadır)

Verilen Cevaplar Doğrultusunda Sorununuz Çözümlendi mi?

yada server cache dosyalarını silip dene

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!