Sitemize reklam vermek için tıklayınız.
Click to contact advertising

Örnek Resim

Örnek Resim

SunucuKolay.com - ÜCRETSİZ 64 KİŞİ DESTEKLEYEN ONESYNC KEY - %60a varan indirimler

cryder

D-Mod
11 Ağu 2019
66
9
8
20
netroxclan.com
Sunucukolay.com ekibinden çok memnunuz.
Eğer herhangi bir bilginiz yoksa destek ekipleri çok bilgil.
7/24 Canlı destek alabilirsiniz.
Sunucuları'da kendileri kadar kaliteli :)
Sunucukolay.com'a teşekkürler.

f3d3r4ll

VIP Üye
15 Haz 2019
285
56
28
21
64 kisi destekleyen ucretsiz onesync key den bahsetmissiniz bu sanirim argentium key oluyor ve buda 15$ umarim bundan 1 adet alip kopyalamiyorsunuzdur suan takibe aliyorum oyle bir durum varsa ToS kurallarini ihlal ettiginizden dolayi sizi sikayet edecegim.

mertcanezr

FT Kullanıcı
19 Ağu 2019
1
0
1
22
Sunucukolay.com ekibinden çok memnunuz.

BAŞARILARINDAN DOLAYI KENDİLERİNİ TEBRİK EDİYORUM . MUHTEŞEM ÇALIŞMALARINDAN DOLAYI KENDİLERİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM .

lordexoc

Firma Yetkilisi
28 Tem 2019
9
8
3
29
64 kisi destekleyen ucretsiz onesync key den bahsetmissiniz bu sanirim argentium key oluyor ve buda 15$ umarim bundan 1 adet alip kopyalamiyorsunuzdur suan takibe aliyorum oyle bir durum varsa ToS kurallarini ihlal ettiginizden dolayi sizi sikayet edecegim.
Sayın @f3d3r4ll ,
İlginize ve alakanıza teşekkür ederiz, kuralları biliyoruz ve umarım fivem camiasında bu tarz kural dışı işlemler olmamasını diliyoruz ve bunu yaparak kâr edenleri şirketimiz olarak kınıyoruz.
Müşterilerimiz bizden ürün almaya devam ettiği sürece sadece onun kullanabileceği 1 hesap 1 key vermekteyiz. Kötüye kullanım olacağından kurulum esnasında panelimiz keyi otomatik olarak doldurmaktadır. Tekrardan ilginize alakanıza teşekkür eder iyi günler dileriz.
Başka sorunuz varsa bize 7/24 canlı destek hattından ulaşabilirsiniz.
Saygılarımla

Özgür Özdemir
Sunucukolay.com

stroonsN

Moderatör
23 May 2019
203
50
28
21
Neden ise hayatta bir vasfı olmayan insanlar başka kişilerin satışını baltalıyor. Hayırlı satışlar dilerim arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Menemen

OnLyHumanist

FT Kullanıcı
22 May 2019
177
42
28
24
Merhabalar ücretsiz paylaştığım paketi kullanıp bir teşekkür bile etmeden birde üzerine tamamen koderlarimiz tarafından kodlanmıştır yazmanız kanıma dokundu açıkçası. Kolay gelsin.

lordexoc

Firma Yetkilisi
28 Tem 2019
9
8
3
29
Merhabalar ücretsiz paylaştığım paketi kullanıp bir teşekkür bile etmeden birde üzerine tamamen koderlarimiz tarafından kodlanmıştır yazmanız kanıma dokundu açıkçası. Kolay gelsin.
Merhaba OnLyHumanist, paketi açığa sunduğun için şirketimiz adına minnettarım. Şirketimiz adına da üzgünlüğümü belirtmek isterim. Duygu ve düşüncenizi şirketime bizzat iletiyorum. Sizinle iletişime geçeceklerine bizzat söz veriyorum. Ayrıca diğer duygu ve düşüncelerinizi sitemizden, canlı destekten yada [email protected] mail adresine ulaştırabilirsiniz. Bana direkt olarak canlı destek ve [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz. Tekrardan teşekkür eder iyi akşlamlar dilerim

dagearg

FT Kullanıcı
25 Ağu 2019
1
0
1
22
İşlerini özverili bir şekilde yapmaya çalışan insanların toplandığı, gece gündüz yardımcı olmaya çalışan bir ekip. Öyle lafta falan değil baya baya gece 4-5 lere kadar hata sorun tespiti ve çözümüne çalıştığımızı biliyorum. Bu şekilde ilgili ekip olarak devam ederlerse önlerinin açık olduğunu düşünüyorum. İlk başlarda çok ön yargılı yaklaşmış olsam da sonrasında bu ön yargımı yenmeme yardımcı olmuş ekip. Yolunuz açık olsun. Aklınızda soru işareti varsa bi şans verin onlara. Özgür Beyin sohbeti de keyiflidir, en azından bi sohbet edin. :)

Mettyu

FT Kullanıcı
5 Şub 2019
8
4
3
20
Site yarım yamalak editlenmiş ve aynı ip üzerine kaç tane daha sunucu vereceksiniz acaba 1 key kullanılması için benzin tasarrufu galiba :D

• Haha
Tepkiler: Menemen

Tecnical

FT Kullanıcı
8 Ağu 2019
2
1
3
23
www.sunucukolay.com
Site yarım yamalak editlenmiş ve aynı ip üzerine kaç tane daha sunucu vereceksiniz acaba 1 key kullanılması için benzin tasarrufu galiba :D
Öncelikle Merhabalar @Mettyu,

Bu çıkarımınızdan daha önceden bizimle çalışma fırsatınız olmadığı çıkarımını yapmaktayım.Bu kaybınız için öncelikle Sunucu Kolay Ekibi olarak üzgün olduğumuzu sizlere belirtmek isterim.Piyasadaki birçok sunucu servis sağlayıcısının aksine vermiş olduğumuz her bir sözün ve teminatın arkasında arkasında durmuş olup "Satış Öncesi" ve "Satış Sonrası" desteğimizi 7/24 değerli müşterilerimize sağlamaktan onur ve gurur duyarız.İster bizim sizlere sağlamış olduğumuz IP'ler üzerinden dilerseniz size özel IP satışlarımız ile sunucunuzu dilediğiniz gibi özelleştirme imkanınız bulunmaktadır.

bknz.
2718

Paylaşmış olduğunuz iddialarla ilgili gerekli belge,döküman ve faturaların bir nüshası ektedir.

2721

2719

2720

Son Olarak bu asılsız iddianıza gerekli cevabı Sunucu Kolay Ekibi olarak verdikten sonra sizlere bizimle çalışma fırsatı tanıyor ve müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğimizi, bizimle çalışarak kendinizi ne kadar özel ve değerli hissederek bu tarz bir paylaşım yaptığınızdan kaynaklı ne kadar pişman olacağınızı görmeye davet ediyorum. :)

Size özel indirim kuponumuz: "PISMANOLMAYIN"
İndirim Kuponu tek kulanımlıktır.
Başka birisi kullanmadan elinizi çabuk tutun lakin satış yoğunluğu ve talep üst düzeydedir.

Saygılarımızla,
SunucuKolay

cryder

D-Mod
11 Ağu 2019
66
9
8
20
netroxclan.com
Öncelikle Merhabalar @Mettyu,

Bu çıkarımınızdan daha önceden bizimle çalışma fırsatınız olmadığı çıkarımını yapmaktayım.Bu kaybınız için öncelikle Sunucu Kolay Ekibi olarak üzgün olduğumuzu sizlere belirtmek isterim.Piyasadaki birçok sunucu servis sağlayıcısının aksine vermiş olduğumuz her bir sözün ve teminatın arkasında arkasında durmuş olup "Satış Öncesi" ve "Satış Sonrası" desteğimizi 7/24 değerli müşterilerimize sağlamaktan onur ve gurur duyarız.İster bizim sizlere sağlamış olduğumuz IP'ler üzerinden dilerseniz size özel IP satışlarımız ile sunucunuzu dilediğiniz gibi özelleştirme imkanınız bulunmaktadır.

bknz.
Ekli dosyayı görüntüle 2718

Paylaşmış olduğunuz iddialarla ilgili gerekli belge,döküman ve faturaların bir nüshası ektedir.

Ekli dosyayı görüntüle 2721

Ekli dosyayı görüntüle 2719

Ekli dosyayı görüntüle 2720

Son Olarak bu asılsız iddianıza gerekli cevabı Sunucu Kolay Ekibi olarak verdikten sonra sizlere bizimle çalışma fırsatı tanıyor ve müşteri memnuniyetini ne kadar önemsediğimizi, bizimle çalışarak kendinizi ne kadar özel ve değerli hissederek bu tarz bir paylaşım yaptığınızdan kaynaklı ne kadar pişman olacağınızı görmeye davet ediyorum. :)

Size özel indirim kuponumuz: "PISMANOLMAYIN"
İndirim Kuponu tek kulanımlıktır.
Başka birisi kullanmadan elinizi çabuk tutun lakin satış yoğunluğu ve talep üst düzeydedir.

Saygılarımızla,
SunucuKolay
rip

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt