Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu sahipleri ne yapmaya calisiyo ?

• Konbuyu başlatan MIXAS
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 41
  • Görüntüleme 4K

MIXAS

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba, fivem türkiyenin gidişatını nasıl buluyorsunuz ?
Arcade adı altında açılıp zombi sunucularından daha çok çatışma olup hiç bir düzenin olmadığı sunucular her geçen gün artıyor. Her ne kadar kimse bunun farkında olmasa bile büyük sunucular başta olmak üzere herkes kendi bacağına sıkıyor. Her geçen gün daha geriye giden tek yer şuan için fivem türkiye. Herhangi bir yenilik yok, herkes aynı leak paketi kullanıyor ve aynı işleyişte , aynı kurallarla devam ediyor. Bir şeylerin yolunda gitmediğinin sizlerde farkında değil misiniz ?

DF
Gidişat çok kötü, muhtemelende bir daha düzelmez.
Farklı bir örnek veriyim, Amazon. Türkiye'de ki kullanıcılar ürün göndermeyip parasını alarak sürekli amazonu dolandırma içerisindeymiş. Amazonda iptal etmiş TR'ye özel.

Düzeltmenin yolu ? Sanırım yok..

[fivemturk] taglı sunucuların olduğu zamanlar bir daha gelmez..

DF
Arcade adı altında açılıp zombi sunucularından daha çok çatışma olup hiç bir düzenin olmadığı sunucular her geçen gün artıyor. Her ne kadar kimse bunun farkında olmasa bile büyük sunucular başta olmak üzere herkes kendi bacağına sıkıyor. Her geçen gün daha geriye giden tek yer şuan için fivem türkiye. Herhangi bir yenilik yok, herkes aynı leak paketi kullanıyor ve aynı işleyişte , aynı kurallarla devam ediyor. Bir şeylerin yolunda gitmediğinin sizlerde farkında değil misiniz ?
Kesinlikle katılıyorum, sunucu açısından değil de scriptler ve paketler konusunda konuşmak gerekirse ED paketini bir türlü bırakamadılar gerçekten can sıkıcı durum. Bazı forumlarda ed:v gelse de kullansak diyenler bile görüyorum, bir şeylerin hazırına konmak yerine bir şeylerin öncüsü olmayı sevmeyen bir milletiz ne yazık ki. Öncüsü olanların çoğu da Türkiye'deki "müşterilerin" satıcıya karşı olan veya verdiği hizmete olan saygısının olmadığından ve bundan dolayı aldıkları hizmeti, scriptleri leaklediklerinden şikayetçi oldukları için artık yurtdışına hizmet veriyor. Bu streamlerle uğraşanlar için de geçerli, altyapılarla ilgilenenler için de geçerli. Bunu düzeltmenin ne yazık ki bir yolu yok sanırsam. Birkaç insan olarak, insanların yararına olacak şeyleri veya halihazırda paylaşılmış olan şeyleri daha geliştirip veya frameworkler arasında convert atıp insanlara sunmanın ne kadar yararlı olduğunu düşünsek de FiveM'e at gözlüğüyle bakan insanların açılarından yaptığımızın hiçbir değeri olmayacak.

DF
Her şey [fivemturk] taglı sunucular varken güzeldi.. O zamanlar kurallar vardı herkesin kendisine saygısı vardı birbirlerine saygısı vardı para için insanlar ölmüyordu vardı gene her dönemin kötülükleri ama şuan ki gibi değildi en azından üzücü durum [fivemturk] tagı almak o zamanlar bir ayrıcalıktı good old days...

DF
kıyas yapmaktan nefret ediyorum fakat almanı-taylandlısı-italyanı kendi arasında script paylaşımı vs yapıyor ve birlikte platformu ayakta tutuyorlar, bizimkilerde A sunucusundan çıkmazsan bizim sunucuda oynayamazsın diyor :D akılsız topluluğu haline geldi ne yazık ki

DF
kıyas yapmaktan nefret ediyorum fakat almanı-taylandlısı-italyanı kendi arasında script paylaşımı vs yapıyor ve birlikte platformu ayakta tutuyorlar, bizimkilerde A sunucusundan çıkmazsan bizim sunucuda oynayamazsın diyor :D akılsız topluluğu haline geldi ne yazık ki
Herkes çıkar peşinde çünkü :D türk milleti özeti diyebiliriz

DF
bazı sunucuların saçma sapan isim koyup insanların vatan millet aşkını sömürerek oyuncu toplaması ve çekmesi, Hilelerin ve Trollerin bittiği gün fivem türkiye düzelebilir şu anda çok fazla saçma sunucu var adam başlığına " HARD RP " yazıyor sunucuda oyuncuları Fiskos baksana diyor ? böyle saçma bir düzen görmedim umarım son bulur

DF
1665322076191.png

Hocam sorun fiskos mu sizce şuan ? :D fiskosu bırak ben IC desteğe bile okeyim artık

DF
Tuğkan abinin sunucusu için ilk zamanında son gününe kadar kendimiz ve istedikleri zaman sinematik-tasarım-müzik gibi çalışmalarımız oldu keza tanıtım filminde yer alan bir kişi olarak söylemek istiyorum ki Eightborn ve Vorp un piyasaya geri dönüp eskisine nazaran daha güzel bir yönetim ve yeni kanlarla yeni kişilerle hikayerle eski kaliteyi bi nebze kazanacağına inanıyorum

unknown.png

DF
Tuğkan abinin sunucusu için ilk zamanında son gününe kadar kendimiz ve istedikleri zaman sinematik-tasarım-müzik gibi çalışmalarımız oldu keza tanıtım filminde yer alan bir kişi olarak söylemek istiyorum ki Eightborn ve Vorp un piyasaya geri dönüp eskisine nazaran daha güzel bir yönetim ve yeni kanlarla yeni kişilerle hikayerle eski kaliteyi bi nebze kazanacağına inanıyorum

unknown.png
Yılbaşında umarım Fivem'de artık bir şeyler olur..

DF

unknown.png
bende aynı fikirdeydim fakat şuan bu kalitesiz sunucular top 5te olduğu sürece atatürk gelse kurtaramaz

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!