Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Cevaplandı Sunucu kurulurken Yapılması gerekenler Neler sırayla nasıl olması lazım ?

sdadadas

Üye
FT Kullanıcı
Selamlar Ben sunucu kurmak istiyorum ve düzenli arkadaşlarımla kendimize göre şekillendireceğiz sunucumun düzenli çalışabilmesi için temel nasıl olması lazım, database nerden başlamam lazım ilk neleri yüklemem lazım bana bunu sıralayabilirmisiniz ve mümkünse bana fazla sorun yaratmıcak envanter ve bu tür şeyleri önerebilirmisiniz Şimdiden Çok teşekkür ederim

Not:Fxserver şeklinde kurulu sunucum bomboş halde yani

DF
Selamlar Ben sunucu kurmak istiyorum ve düzenli arkadaşlarımla kendimize göre şekillendireceğiz sunucumun düzenli çalışabilmesi için temel nasıl olması lazım, database nerden başlamam lazım ilk neleri yüklemem lazım bana bunu sıralayabilirmisiniz ve mümkünse bana fazla sorun yaratmıcak envanter ve bu tür şeyleri önerebilirmisiniz Şimdiden Çok teşekkür ederim

Not:Fxserver şeklinde kurulu sunucum bomboş halde yani

Merhabalar, bu konu hakkında forumumuzdaki "Rehber" kategorisine gözatabilirsiniz.

Sizler için işe yarayacağını düşündüğüm bir kaç konuyu aşağıda listeledim.Sorununuz çözüldüğünde geri dönüş yaparsanız sevinirim. İyi forumlar dilerim.

1-Sunucu Kurmak İçin Neler Gerekli ?
2-Sunucu İçin Paketler Kategorisi
3-Gelişmiş Whitelist Sistemi
4-Sunucu Açmadan Önce Okuyun Costingler Hakkında
5-Hostingte Donanım Seçerken
6-TX Admin Nasıl Kurulur ?

DF
Son düzenleme:
lesere#0677 iletişime geçebilirsin yardımcı olalım.

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!