Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Sunucu Arıyoruz Sunucu arıyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sweety

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Ekibimle birlikte RP türünün farketmediği, yeri geldiğinde gun, yeri geldiğinde sosyal RP dönen bir sunucu arıyoruz.

Ortalama 6-7 kişiyiz.

Not: İnsanların 400k, 1M ile gezdiği sunucuları atmanıza dahi gerek yok, gitmiyoruz.
Edit: Aile/Mafya/Kartel/Baron olan sunuculara gitmiyoruz.

Konu altına discord linkinizi bırakabilir, discordumdan bana ulaşabilirsiniz.

sweety#9258

Son düzenleme:
Ha siz şu rdm atıp çıkan ekipsiniz isminizi değiştirmeyin de yanlışlıkla sunucuya almıyalım

Merhabalar dostum. WARP ailesi olarak sizleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Kurulsal bir hizmet ve ilgi görmek istiyorsanız sunucumuza sizleri bekleriz. Sunucumuz Hakkında; Hard Rp olan sunucumuzda aile, baron, kartel bulunmamaktadır. Sunucumuz cuma günü bütün hazırlıklarıyla birlikte açılışını gerçekleştirecektir. Sunucumuzun yeni açılmasının sizlere artısı, açılmadan önce istediğiniz script veya dileklerinizi gerçekleştirebilme imkanımızın olmasıdır. Detaylı konuşmak ve tanışmak isterseniz discord adresimi buraya bırakıyorum. İyi günler dileriz - WA Role Play Discord: Ducko#6330

➳ʀᴅᴅ ⚜ ʟɪᴀʀ#0212 Arkadaslar sizi ekledim kabul ederseniz sevinirim detayları konusalim

MERHABALAR SUNUCUMUZ DAHA5 GUNLUK YENI OLMASINA RAHMEN 30+ ÇEKİYOR BUYRUN GELIN SIZIDE ARAMIZDA GORELIM KONUSALIM GELIN AILEMIZE SIZDE KATILIR ÇETELER BOŞTA
Samet Can#7869

Merhaba, 6 aydan uzun suredir hizmet veren Kattegat Roleplay olarak sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Sunucumuzda sabah vakitlerinde 45+ aksam vakitlerinde ise 65+ aktif oyuncumuz bulunuyor. Sizleri aramizda gormekten mutluluk duyariz. Oluşum alımlarımız açıktır.
Sunucu Detaylı Tanıtımı İçin Tıkla! :
Discord Adresimiz İçin Tıkla! :

Konu sahibi aradığı sunucuyu buldu mu ?

Merhabalar! İlgilenirseniz diye sunucumun tanıtımını buraya bırakıyorum. Her türlü sorunuzu bana discordum aracılığıyla sorabilirsiniz. Umarım aradığınız sunucuyu bulursunuz. İyi Roller.
Tanıtım

fier#6199

Konu sahibi aradığı sunucuyu buldu mu ?

• Vota Roleplay Sunucusu İlk Amacı Sizlere Kesintisiz ve Kaliteli Rol Deneyimi Vermeyi Amaçlamaktadır. İlgili Yönetimimiz ve Yeni Script'lerimiz ile FiveM'deki En İyi Sunuculardan Biri Olmayı Hedefliyoruz. Kaliteli Rol Deneyimi Yaşamak ve Gelişimimize Yardımcı Olmak, En Önemlisi Rol Yaparken Eğlenmek İçin Kalitenin Tek Adresi Vota Roleplay. Kartel, Baron, Aile Gibi Rollere İzin Verilmemektedir. Sizlere Sağladığımız Bazı Avantajlar;

Discord Linki :

- Özel Kıyafet Paketi

-Akıllı Saat Sistemi Mevcuttur.

- Farklı Silah Çeşitleri

-Kendi Evinizi Dekore Etme Mevcuttur.

-Özel Market Soygunu

-Özel Ufak Banka Soygunu

-Galeride 450+ DLC Araç

-Çeşitli Farklı Legal Meslekler

-Evde Ot Yetiştirme Scripti

-Replika Karakterler İzin Verilmemektedir.

-Baron, Aile, Kartel Gibi Rollere İzin Verilmemektedir.

-24 Saat Uyuşturucu Satışı

-Köşe Tut Scripti Mevcuttur.

-Gang , Lssd, Lsmd Alımları Vardır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!